škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1025551

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bahadır kardeşim bunlar güzel işler de biz nsıl faydalanırız ayrıca benim aracım activi model onda da mümkünmü bunları yapabilmek ben şuan ist dayım 1 hafta sonra manisaya döneceğim bi yadımın olursa öm den yazasarsan memnun olurum
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada en son olarak yüce de gözlük kabım takıldı bi ara fotoları ilave edeceğim multi medya, ön paçalık, kolçak, gözlük kabı..
 cam rüzgarlıgı stop vaziyette çünkü şahkan ın söyledikleri düşündürdü beni
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;457841
bahadır kardeşim bunlar güzel işler de biz nsıl faydalanırız ayrıca benim aracım activi model onda da mümkünmü bunları yapabilmek ben şuan ist dayım 1 hafta sonra manisaya döneceğim bi yadımın olursa öm den yazasarsan memnun olurum

Hayrettin abi cihaz benim değil benim olsa hic mühüm değil hemen istanbul dayken hallerderdik cihaz arkadaşımın olduğu için elimden bişey gelmiyor ama (irfan abi daha iyi bilir)  istanbulda iken şahkan a yada yüce-oğuşlara uğrarsanız cüzi bi paraya yada ücretsiz yaparlar sanıyorum.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşşekkür ederim kardeşim inceliğin yeter. E bidaha ıgrayayım yüceye bakalım napabilegiz
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün yüce de idim sinyal ve kapı kitleme tamam bahadır ama silecek olmadı bu arada yeni yetiyide tırdan inerken görmüş oldum.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;458154
Bugün yüce de idim sinyal ve kapı kitleme tamam bahadır ama silecek olmadı bu arada yeni yetiyide tırdan inerken görmüş oldum.

Hayırlı olsun :clap: silecek yeti de farklı kodda olabılır kurcamak lazım.

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;457820
Arkadaşımın yardımıyla bilgisayardan silecek su attıktan sonra 3 kere silip bekleyip tekrar silme özelliği açıldı otoyol sinyali 5 e çıkarıldı servis uyarısı silindi hız 15 km ye cıktıgında kapıların otomatık kapanması ozellıgı acıldı kontak ilk açıldıgında butun gostergelerın kendini check etmesi (devır ve hız saaati dahil) saglandı. Güzel oldu yani :)

Hocam bunları nasıl yaptınız?Yada ne gerekiyor?
Teşekkürler.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şükür resimleri telden alabildim ve değişimler geliyor
 ilk olarak gözlük kabı

ardından sadece ön paçalık

ve şimdi kolçak

şimdi de navix multimedya cihazım

bu telefon blutooht bağlantısı

buda TV si

bu da USB 3G (vınn) ve iphone ipad bağlantı kabloları torpidoda

bu ana ekran

bunlarda spor pedallarım

2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün de 4 teker balatalarım ve ön dissk tornalama yapıldı onlarıda kartalda yaptırdım
tornalama işlemini de fotoladım ama diğer bir başlığa ekliycem fotoları

bu arada mod lardan rica etsem de fotoları bi düzenleseler karman çorman oldu en nefret ettiğim işi yaptım ama yükleme sayfalarında bi karışıklık var onlardan sebep olsa gerek
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Navix mutimedia piyasada epey var
Fiyatlarida makul
Performans ve kalite nasil acaba

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;458223
Abi gözlük kabı için komple tavan lambasımı değişti ?
Özür dilerim yahu o iş aklımda idi açıklama yapcaktım ama yaşlılıktan unuttum walla pardonss

çok basit bir işi var aracınızdaki oradaki kapağı tornavida ile dokunarak söküp yeni parçayı şak diye yerine oturtuyorsunuz 77 tl ye aldım yüce den bana ucuz diyebilirim niye derseniz çünkü port bagajda hiçbi işlevseli olmayan dandik kapağa 96 tl vermiştim yine yüce de bunda en azından saydım 7 parça var oda yedi kalıp demek am plastik gözüyle bakarsan 10 liralık plastik yok üstünde ben gözlük kullandığım için tavsiye ediyorum
 hatta yüce dekilerde olup olmayacağını bilmiyorlardı 4 kişi teşriki mesai yaparak sıkıştırmam sonucu olur dediler ama yine de güvenmediler ben takarım kendim dedim olmaz abi biz takcaz dediler :) takması çok kolay ancak önceden sipariş vermek gerek
yani donanıma göre ya kapak yada kap koyuyorlar
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;458227
Navix mutimedia piyasada epey var
Fiyatlarida makul
Performans ve kalite nasil acaba
benim en korktuğum cırıltı dırıltı idi ama şuan çok memnunum navisyonu bile bendeki piranha fuga dan iyi durumda.
 sadece tv giderken ses iyi ama görüntü malum
 elektronik cihazlarda pahalı olanı degilde orta karar olanı hep tercih ettim pahalı aldıklarımı atmaya kıyamadığım için bi okadarda tamir masrafı ettim yıllarca noldu sonra attım hiç değilse buna ucuz aldım deme şansım var elimde
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: therasmus;458198
Hocam bunları nasıl yaptınız?Yada ne gerekiyor?
Teşekkürler.

Bunları yapabilmek için internette satılan servis programı ve bilgisayarın beynine bağlanmak için gerek aparat lazım. Benim arkadaş 100 tl gibi bi rakama aldı arabanın modeline göre değişik özellikleri açıp kapayabılıyorsun biraz ingilizce lazım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugün ist da son günüm ve sabahdan kartal sanayie gittim oğlumun eşi için 2009 bir toyata yaris 1.3 sool baktım triptironikdi araç iyi ama adamın söylediğinden fazla kusur gördük yanlar boyalı idi hadi neyse önemli değil dedik ama tavan da yarı boyalı kapı içleride boyanmış vs die adamı göndermek zorunda kaldık
herneyse oradan bostancı sanayie gittim ve box ım için fiatı uygun ve görünümü daha kibar olan bu ara atkıları taktırdım

box ım var fakat eski ayaklar Cmax için pahalı bir markaydı neyse dönüşte onlar satılığa çıkacak artık...

ve artık yarın sabah manisaya dönüş e baya para bıraktım bu sefer istanbula ama kafamdaki listede halolmuş oldu bi tek cam rüzgarlıgı kaldı atkıyı aldığım adam haftaya çarşamba gelecek abi dedi perflex den gelcekmiş tel açıp soracağım kısmet olursa
2020 Karoq 1.6 TDI