škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026534

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastikçi nasıl sıktıysa benim şifre bijon gitti yenisi gayet uçuk fiyat olduğu için normal taktım

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
150 tl lpg aldım şuan 400 km oldu bakalım ne zaman bitecek:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;462909
Valla hocam iyi dikkat etmişsin ben lastik basınç sensörüne iyi alıştım kaybettim bakma alışkanlığımı :)

Hocam o sensöre bence hiç güvenme.Fabia'da lastik yarıldı araba jantın üzerinde gidiyor yine ötmedi.Bazen de çok az düşmelere bile ötüyor garip yani.Tabi octide ki sistem yenidir belki daha duyarlı olabilir.

Alıntı yapılan: DDŞ!;462915
baba bijon yok! hadi bijonu alıyorsunuz kapağını bırakın bari :D

Hahah :D İkisine almışlar namuzsuzlar :D

Alıntı yapılan: Can;462916
Hangisi Doğan ? Passat mı Fabia mı?

Fabia dostum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;462928
Hocam o sensöre bence hiç güvenme.Fabia'da lastik yarıldı araba jantın üzerinde gidiyor yine ötmedi.Bazen de çok az düşmelere bile ötüyor garip yani.Tabi octide ki sistem yenidir belki daha .

Doğru söylüyosun octi daha hiç ötmedi cruza da kışlıklara geçince bi tekeri full boş gösterip öttü en iyisi şansa bırakmayıp tekmelemeye devam :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;462917
lastikçi nasıl sıktıysa benim şifre bijon gitti yenisi gayet uçuk fiyat olduğu için normal taktım

benim arabanın bagajı mahşer yeri. kutu bas ıvır zıvır şifre de stepnenin orda her jant sökmede eziyet oluyordu bana en sonunda çıkardım şifreleri. ikrah ettim sonunda şifrelerden öyle de huzurluyum ki anlatamam..

yaklaşık 1 yıl oldu hala jantlarımı çalmadılar. hani çalsalar nolur kaskosu var sıfır jant lastik gelir çok da canıma minnet :D sankia rabanın üzerinde 5 milyarlık jant lastik takımı var da millet oturup uğraşıp onu çalıcak :D

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün kışlık lastikleri ve jantları dinlenmeye aldık. yazlıklarla nice yollara kazasız belasız inşaallah

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aylardan sonra yıkadım.Ciddi bir şekilde leş gibiydi.Gerçek rengi ortaya çıktı tabi kusurlarıyla beraber.Ya satmalı yada polisaj yapmalı:)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;463253
Aylardan sonra yıkadım.Ciddi bir şekilde leş gibiydi.Gerçek rengi ortaya çıktı tabi kusurlarıyla beraber.Ya satmalı yada polisaj yapmalı:)

Sen bayağı soğudun dostum Fabişten :) Güzel bir bakım yapılması şart onu tekrar sevmen için :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;463254
Sen bayağı soğudun dostum Fabişten :) Güzel bir bakım yapılması şart onu tekrar sevmen için :)

Aynen dostum bu aralar hep passata yüklenince böyle oldu.Arada kaldı garibim.:D Detaylı bi operasyon yapcam bu haftasonu.Kendine gelsin eski günlere dönsün:lol:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Fabia ile 60bin kmyi devirdim.Hediye olarak shell nitro ile depoyu doldurdum.Haftaya cumada bakıma sokacağım kısmetse.Ekstra olarakta şanzıman yağı ve diskleri değiştireceğim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;463388
Bugün Fabia ile 60bin kmyi devirdim.Hediye olarak shell nitro ile depoyu doldurdum.Haftaya cumada bakıma sokacağım kısmetse.Ekstra olarakta şanzıman yağı ve diskleri değiştireceğim.

vay beee 60bin ha :D 60bindeki araba sıfır araba gibi geliyo bana :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;463395
vay beee 60bin ha :D 60bindeki araba sıfır araba gibi geliyo bana :)

Hemde ilk sahibinden :D Satarken 4 bin lira fazla isterim :lol:

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hava filtresini çıkardım epey kirlenmiş
Elektrik süpürgesiyle temizle
dim
Bakıma 1 ay vardır değiştirmedim
Birde ilk defa bp yakit ultimate aldım
Daha once hep shell den alirdim

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Fabia'nın içini vinet ile epeyi detaylıca temizledim.Koltuklar kaldı bir tek.Onlara da haftaya el atacağım.Farlarda hafiften oksitlenmiş.Birazdan da farları temizlemeye incem.Zımparasız düzelir umarım..Kısmetse 1 aya eski haline döncek:) Birde yazılım yapıp şımartırım belki:hanz:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;463484
Bugün Fabia'nın içini vinet ile epeyi detaylıca temizledim.Koltuklar kaldı bir tek.Onlara da haftaya el atacağım.Farlarda hafiften oksitlenmiş.Birazdan da farları temizlemeye incem.Zımparasız düzelir umarım..Kısmetse 1 aya eski haline döncek:) Birde yazılım yapıp şımartırım belki:hanz:

Yazılım yaptırırsan yada araştırırsan fiyatları paylaşabilirsen iyi olur bende merak ediyorum :)