škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026554

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;463484
Bugün Fabia'nın içini vinet ile epeyi detaylıca temizledim.Koltuklar kaldı bir tek.Onlara da haftaya el atacağım.Farlarda hafiften oksitlenmiş.Birazdan da farları temizlemeye incem.Zımparasız düzelir umarım..Kısmetse 1 aya eski haline döncek:) Birde yazılım yapıp şımartırım belki:hanz:

Yazilim yapicagin zaman haberleselim ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;463485
Yazılım yaptırırsan yada araştırırsan fiyatları paylaşabilirsen iyi olur bende merak ediyorum :)

Genelde 600-750 lira civarlarindaydi en son. Araştirdikca yazarim :)

Alıntı yapılan: DDŞ!;463489
Yazilim yapicagin zaman haberleselim ;)

Eyvallah tamamdır aklımda :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazlık michelinlere geçtim octaviada cruze da da kumholara :( yanlız lastikçidr çalışan tüm elemanlar octiyi yaparken gelip gidip bişey söylediler yok jant eğri yok lastik kötü yamalanmış yok lastik tabanında zıplama var sıfır araba lastiğiyse at çöpe servis geri almaz lastikleri yok rot bozuk bi ay sonra rota gel alın atın çöpe ozaman diye bağıracaktım nerdeyse paso moral bozdular

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah erkenden çıktım yola yağ değişimi için.Klasik periyodik bakımını yaptırdım özel serviste.Yağı benden gerisi onlardan oldu.Ekstra olarak şanzıman yağını değiştirdim.Her ne kadar ustam tavsiye etmesede.O hayır dedikçe ben evet dedim ve değiştirdik.:) Sonuç gayet güzel oldu vites geçişlerinde belirgin bir fark oldu.Pişman olmadım değiştiğime.

Mobil 5-30 ESP 4 litre yağ 80TL
Mobil SHC 75w-90 şanzıman yağı 2litre 70TL
Filtreler+işçilik 80TL

Totalde 230TL'ye hallettik.

Bu da yağ cennetimiz:D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahya usta mı değiştirme dedi sanzuman yağını.Ben eski ictavua için almıştım.Araba satılınca 3 lt yag elimde kaldı,Yahya ustaya ne kadar desemde değişme kalsın dedi. 8000km olmus Bir iki ay icinde bende gideceğim Yahya ustaya.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah arabayı park ettiğimde fark ettim, motordan yağ damlıyordu.Karter koruma da epeyi yağlanmıştı.Her zaman gittiğim yere gittim(üst postta yazan).Yağ filtresinin orda lastik gibi bir şey var o kopmuş.Ordan yağ akıyormuş.2-3mm yerden deli gibi yağ akmış.Yenisi ile değiştirdik ve yağ ekledik.

Şanzuman yağını değiştirdiğim için de hala dalga konusuydum dükkanda.Dedim bir daha değiştirenin:lol:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan cruze a kaput filmi ve camlara 2 numara lumar film çektiriyoruz. İbizam da bi geleydi scirocco gts gibi yapıcaz onu da :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cintinental premiumconti5 lastik aldim bugun 1 takim. Hep arabaya calisiyorum zaten bu ara :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün yıkadım akşamına yağmur yağdı, bugün bir daha yıkadım.Üstüne de cilayı çaktım miss.Yaza hazırız.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam kendim yıkadım bayağı özenerek bugün plakalığı iptal ettim kağıt bantla yapıştırdım şuanlık tutsun diye ancak acayip yağmur yağdı gidip bakamıyorum korkumdan :)

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç sabah iyice yıkandı kurulandı.arkasından cilası atıldı.çekinerekte olsa ses yapan klima fan motoruna doğru bir hamle yaptım Biraz uğraştırdı ama söktüm hava tuttum WD-40 sürdüm tekrar taktım sesi kesildi daha bir içime siner oldu hazır el atmışken birde boğaz kelebeğini temizledim.yorucu bir gündü :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende gecen gun custom bixenon farlarimi taktim. Farlardan biri merzifona digeri edirneye bakiyor garajda 1 gunumu daha yer o farlar benim :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Marş motorunu söküp yağlattım ciuvv ciuvv ötme sesi kesildi iyi oldu :) Yarında sertleşen ön fren balatalarımı değiştireceğim pazarteside arka tampon ve bagaj kapağı boyanacak araba 2-3 gün serviste kalacakmış sonra yolumuza devam :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yıkandı iç dış bu ay fren için de servise gidecek.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;467426
Bende gecen gun custom bixenon farlarimi taktim. Farlardan biri merzifona digeri edirneye bakiyor garajda 1 gunumu daha yer o farlar benim :)

Herhalde ben bir el atacağım senin farlara ...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)