škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026121

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;467935
Ben de nihayet "led operasyonu"mu tamamladım artık...

Bu kapsamda;

-Gündüz farları
-Plaka lambaları
-Dikiz ayna altları
-İç mekan tavan, taban bilimum aydınlatmalar
-Geri vites lambasını lede çevirdim.

İlave olarak kapı altlarını skoda logolu aydınlatmalarla değiştirdim.

arıza lamba işini nasıl çözdünüz
aldığınız ürünleri paylaşabilir misiniz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;467936
Fotoğraf olmadan kesinlikle inanmayız.:D

+1
resim isterük!
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;467981
arıza lamba işini nasıl çözdünüz
aldığınız ürünleri paylaşabilir misiniz.

Gündüz farları ve iç mekanda kullandığım ledleri topluca Şahkan'dan temin etmiştim.

Geri vites lambasını aliexpress'ten aldım, arıza ışığı işini yine Şahkan'dan aldığım "decoder" ile çözdüm, bugün montajını yaptırdım, arıza sorun yok.

Kapı altı led logoları da aliexpress'ten almıştım.

Alıntı yapılan: Engin E.;467990
+1
resim isterük!

Vallahi hepsi çok kolay da gündüz farını resimlemek zor:) Telefonla çektiğimden midir nedir normalde gayet belirgin ve güzel yanan lamba yanmıyormuş gibi çıkıyor foto çekince.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yıkandık, paklandık!..

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;467972
Bugun pasta gunuuu :)))

Ee hani yahu pasta. Bir elimde çatal bir elimde bıçak bekliyorum :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasar için ocitiyi servise bıraktım eksper abla 5 gün yazdı salı akşamı teslim alacağım.Tampon,bagaj kapağı boyanacak eşantiyon olarak spoyleride boyayacaklar güzel olacak diye umuyorum:)

Bombayı akşam kaskodan araba getirecek eleman patlattı.Tutmuş bize polo getiriyor babamda bastı fırçayı ben iri adamım sığmam ona götür geri diye akşam akşam iyi güldüm :D:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dun gece gec saatlere kadar meguiars compound ve hizli cila uyguladim arabaya. Sabah bi kalktim yagmur ciselemis leke icinde araba. Hadi neyse dedim simdi de sagnak yagmur yagiyor, yer yer dolu gecisi olacakmis! Kara bahtim kor talihim.

Elimdeki fotograflarla avutuyorum kendimi

http://instagram.com/p/ojtyrugq7b/

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyeyimde ayarı kaçmasın orjinal mercekliler kadar güzel durmuş

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fren hidroliği makine ile çekilip tamamen yenilendi , arka kampanalar açılıp temizlendi ve zımparalandı ... arka balataları değiştirmeye gerek duymadık pırıl pırıldı çünki  , Fren zımba gibi oldu valla bu işlemlerden sonra , zaten 2 ay önce filan disk ve balatalarda değişmişti , Frenler tam istediğim gibi oldu :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octiyi bugün servisten aldım boya işçiliği güzel olmuş ama tamponun bağlantı yerinde biraz açık var bağlantı noktaları görünüyor arka octavia yazısını yamuk yapıştırmışlar o da gözüme çok takıldı birde polisaj yapayım derken arka camı çizmişler müsait bir zamanda gidip gereğini yapacağım..

Onun haricinde özel serviste bakımını yaptırdım filtrelerimi kendim aldım 70 tl tuttu 30 tl yağ ve fren hidroliği değişimine verdim.Bunun haricinde 90 tl yağ ve 30 tl 2 lt Dot 4 fren hidroliği.He birde Maf sensörünü temizledik balata spreyi ile o da 10 tl :)

Toplamda rutin bakım:

70+30+90=190 tl ye gelmiş oldu serviste yaptırsaydım 350-400 tl yi bulacaktı :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazartesi'ye kadar ful yağmur var.Belkide bu gece yağacak..Ama ben dayanamadım artık ve arabamı yıkadım.Uzun süren bir gece mesaisinden sonra tertemiz oldu arabam.Meg sarı şampuanla yıkadım, lastiklere endurance, dış plastiklere meg trim koruyucu, boyaya cg v7 vs..Normal bir zamanda bu kadar detaya girmem ama gece gece uğraşasım geldi..

Haftayada kısmetse cam filmi çektircem, jantları plasti diple kaplıycam ve farlar hafiften solmuş onları yaptırcam.Epeyi iş var..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468789
Pazartesi'ye kadar ful yağmur var.Belkide bu gece yağacak..Ama ben dayanamadım artık ve arabamı yıkadım.Uzun süren bir gece mesaisinden sonra tertemiz oldu arabam.Meg sarı şampuanla yıkadım, lastiklere endurance, dış plastiklere meg trim koruyucu, boyaya cg v7 vs..Normal bir zamanda bu kadar detaya girmem ama gece gece uğraşasım geldi..

Haftayada kısmetse cam filmi çektircem, jantları plasti diple kaplıycam ve farlar hafiften solmuş onları yaptırcam.Epeyi iş var..

Haftaya bende çekiyorum filmleri ne kadara çektircen sen

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468789
......................Haftayada kısmetse cam filmi çektircem, jantları plasti diple kaplıycam ve farlar hafiften solmuş onları yaptırcam......

Jantları plasti dip yapma bence, şu hali çok güzel...
geri kalan işlerden (far temizliği ve film) ben de yaptıracağım, denk getirirsek beraber gidelim...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Far temizligini getir hallederiz engin abi. Plasti dip konusunda reklam yapmak istemiyorum ve susuyorum :)