škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026081

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslansın, ben de sana bixenon mercek montajı yaparım...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468790
Haftaya bende çekiyorum filmleri ne kadara çektircen sen

Maksimum 150 lira ayırdım.İvedik caddesinde tuningçiler var.Arkadaşa orda çektirdik memnun kaldık.Öyle marka filmler değiller ama fiyatına göre iyi.Zaten çok koyu yapmıycam güneşi kırsın yeter.Duruma göre haberleşiriz.

Alıntı yapılan: Engin E.;468800
Jantları plasti dip yapma bence, şu hali çok güzel...
geri kalan işlerden (far temizliği ve film) ben de yaptıracağım, denk getirirsek beraber gidelim...

Abi şuan jantlar çok kötü her yanı çizik içinde.Yaza kesin boyatcam zaten.Plasti dipi geçici olarak yapcam.Boyatana kadar dursun.Denemiş oluruz.

Alıntı yapılan: DDŞ!;468827
Far temizligini getir hallederiz engin abi. Plasti dip konusunda reklam yapmak istemiyorum ve susuyorum :)

Paramız yabancıya gitmesin yav.Reklam olmaz bence:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Reyiz 150 ye lumar çektirdim ben cruze a pazartesi o benm yere gidelim ozman daha uyguna da çektirebilirz ivedikte benmki o doğukanın sorduğu neon kabloyu falan da sorarız

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468860
...Abi şuan jantlar çok kötü her yanı çizik içinde.Yaza kesin boyatcam zaten.Plasti dipi geçici olarak yapcam.Boyatana kadar dursun.Denemiş oluruz.Paramız yabancıya gitmesin yav.Reklam olmaz bence:D

Doğan senin araç ne renkti? Plasti diple jantları ne renk yapmayı düşünüyorsun?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun xenon ile ilgili aratirmama devam ettim
Photon un philis ile alakali olup olmadigini philips i arayarak sordum
Onlarda istanbul beyaz oto yonlendirdiler
Beyaz oto ile gorusmem sonucu photon un philips ile ilgisi olmadigini soylediler

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468870
Reyiz 150 ye lumar çektirdim ben cruze a pazartesi o benm yere gidelim ozman daha uyguna da çektirebilirz ivedikte benmki o doğukanın sorduğu neon kabloyu falan da sorarız

150'ye lumar dedin beni benden aldın kanka:D Salı günü Adana'dan dönüyorum.Haberleşelim mutlaka.

Alıntı yapılan: enoktakenokta;468872
Doğan senin araç ne renkti? Plasti diple jantları ne renk yapmayı düşünüyorsun?

Abi iki üç post yukarıda fotoğrafı var ama gece olduğu için pek belli değil.Aşağıya ekledim.

Jantları boyatırsam aynı renge boyatacağım.Plasti diple ise mat siyah yapacam.Fotosunu koyduğum golften ilham aldım.Tabi benim araç koyu renk olduğu için bu kadar güzel durmaz ama denemiş oluruz en azından.

foto açılmadı link burda, burdan bakabilirsiniz

http://www.oto-park.com/forum/showthread.php/41856-Golf-MK7-1-6-TDI-Comfortline/page3

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğan bende platin gri düşünüyorum sorarsan byere bana da sor. Benm filimci arabada kaplıyo doğukan duymasın :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468885
Doğan bende platin gri düşünüyorum sorarsan byere bana da sor. Benm filimci arabada kaplıyo doğukan duymasın :)

Bizim evin hemen altına, ivedik caddesine plastidip uygulama mağazası açılmış.Her gün önünden geçiyorum uğrayamadım bir türlü.Havalar düzelsin her şeyi halledecez.:D Yazdım kenara platin giriyi.Hoşuma giderse bende alırım belki.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi ben de bu ara karıncalanıyorum jantları siyah plasti dip kaplatsam mı diye. Senin uygulama fikir verecek.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468898
Gelebilseydim akşam konuşurduk :)

Emin akşamki buluşma bayağı bir keyifli oldu, tadı damağımızda kaldı:) Yakın zamanda çok daha önceden planlanan bir buluşma daha yapmak lazım...

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;468897
Vallahi ben de bu ara karıncalanıyorum jantları siyah plasti dip kaplatsam mı diye. Senin uygulama fikir verecek.

Bu uygulama benimde gündemimdeydi, ancak plasti dip çok da güzel durmuyor. Bi ara boyatmaya niyetlendim fiyatta almıştım. Fakat boyatmanın geri dönüşü olmadığı için iyi düşünmek gerekiyor :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;468961
Bu uygulama benimde gündemimdeydi, ancak plasti dip çok da güzel durmuyor. Bi ara boyatmaya niyetlendim fiyatta almıştım. Fakat boyatmanın geri dönüşü olmadığı için iyi düşünmek gerekiyor :)
Ben de sırf geri dönüşü olduğu için plasti dip düşünüyorum. 2 yerden fiyat aldım, biri 250-TL dedi diğeri 400-TL; Doğan'ın uygulamasını bekliyorum ben de...