škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1025566

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468888
Bizim evin hemen altına, ivedik caddesine plastidip uygulama mağazası açılmış.Her gün önünden geçiyorum uğrayamadım bir türlü.Havalar düzelsin her şeyi halledecez.:D Yazdım kenara platin giriyi.Hoşuma giderse bende alırım belki.

Duymamis olayim. Tesuf ederim. Plasti dip diyon orasi burasi diyon kalbimi kiriyon. Senin gardasin burda yaa.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;468975
Duymamis olayim. Tesuf ederim. Plasti dip diyon orasi burasi diyon kalbimi kiriyon. Senin gardasin burda yaa.
Doğukan sen kaplıyor musun jantları plasti dip?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Reyiz seni küçük işlerle yormayalım diye şeyediyoz biz doğan gardaşımla :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

O zaman far temizliğiyle beraber arka tampon şeridini ve aynaları plastiDip yapıver bana bi zahmet...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazartesi gunu belli olacak plasti dip bayiligim. O zaman netlestiririz. Distributore gidicem. Her halukarda kaplayacagim bir araba var. Bayilikte anlasamazsam bile malzemesini alicam. Neler istiyorsaniz siparis verin gitmisken malzemelerini de alayim isteyen varsa gelince uygulamasini yapariz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün 5+1 kişi full bagaj izmite gidip geldik yaklaşık 300 km ortalama tüketim 9 lt idi yüklü olunca uzun yolda çekilmez bir hal alıyor :) Özellikle yağmurlu havada o körfez yolu aman Allahım..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Far sensörü taktırdım çok güzel cominghome leaving home da içeriyor ankaradaki herkese tavsiye ederim

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yatIyordu. CIbI cIbI yaptIrdIk. Birde bisey sorcam. Bizim burada oto yIkama var -sonax vs. gibi- Burada motor yIkatabiliyorlarmIs. YIkasak sorun çIkarIrmI?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor yikamaya kesinlikle karsiyim. Temiz motor istiyorsan ac kaputu temizle ama yok mazotla yikama yok uranyumla yikama yok okuyup ufleyerek yikama kesinlikle karsiyim. Yikanmaz silinir

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atiker gold tüpümü taktırıyorum bugün bakalım akşam teslim alınca gözlemlerimi yazmaya çalışırım

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;469079
Pazartesi gunu belli olacak plasti dip bayiligim. O zaman netlestiririz. Distributore gidicem. Her halukarda kaplayacagim bir araba var. Bayilikte anlasamazsam bile malzemesini alicam. Neler istiyorsaniz siparis verin gitmisken malzemelerini de alayim isteyen varsa gelince uygulamasini yapariz.

Tampon şeritleri, sis kapakları ve yan aynaları siyah düşünüyorum, ona göre hesaplarsan iyi olur.
Diğer kaplayacağın araca ne renk alacaksan ona da uyarım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bugün cilalı şampuan ile yıkayıp içini de iyice temileyeceğim, sonrasında zaman kalırsa hızlı cila, kısmet bakalım:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sızdırmazlığımı aldım yarın nasipse muayneye gideceğim. Şöyle iç dış 2 haftanın acısını çıkardım bibuçuk saat uğraştım ama deydi :) lpg ile de gözlemlerim şöyle uyum gayet güzel enjektör sesi redline da benzine atma arıza lambası vs yok 3 sene motor garantisi aldım. Arabadaki tek değişiklik mi desem bilemedim 1.5 aydır 2 defa stop ettirdim iki günde 2 deda olmayacak yerlerde stop ettiriyorm gaz ayarından yada klimadan yapıyo olabilir. Sonuç ucuz fiyatlı atiker goldu herkese tavsiye ederim