škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1025841

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harunbaba06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba favorit glx 1994  bugün 1=silecek su motorunu degiştidim 20 tl 2=sol sis farını degiştirdim 20 tl 3=4 lü flasör tuş takımı degişti orjinal 40 tl 4=farla lambaları degişti beyaz 20 tl ustaya 30 tl far ayarı yapıldı 10 tl

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün arabayı çamura buladım. Arazi performansı hiç fena değildi :D
Sonrada gidip yıkattık tabii...

]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün güzelce iç dış yıkattım akşamda lastik havalarını kontrol ettim birde ne göreyim lastikçi 44 psı basmış boing boing geziyormuşuz meğer.Hemen 34 e düşürdüm silecek suyuna würth konsantre şampuan koydum su ile tamamladım kış geçen günde antifirizi yenilemiştim kışa hazırız artık :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;488900
Dün güzelce iç dış yıkattım akşamda lastik havalarını kontrol ettim birde ne göreyim lastikçi 44 psı basmış boing boing geziyormuşuz meğer.Hemen 34 e düşürdüm silecek suyuna würth konsantre şampuan koydum su ile tamamladım kış geçen günde antifirizi yenilemiştim kışa hazırız artık :)

Ya wurthun o urunu cok guzel kokuyo. Sirf kokusu icin atiyorum icine ben oyle :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arabayı aldım alalı böyle pislik görmedi. Havalar şöyle 3-4 gün üst üste açık olacak olsa direkt yıkatacağım da bu ara Ankara'nın sağı solu belli olmuyor...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488903
Ya wurthun o urunu cok guzel kokuyo. Sirf kokusu icin atiyorum icine ben oyle :)

Aynen piyasada 5 tl ye satılıyor opetlerin bazısında 2,5-3 tl oluyor hemen alıyorum 10 tane :)

Alıntı yapılan: enoktakenokta;488914
Benim arabayı aldım alalı böyle pislik görmedi. Havalar şöyle 3-4 gün üst üste açık olacak olsa direkt yıkatacağım da bu ara Ankara'nın sağı solu belli olmuyor...

Yıkat gitsin abi bende öyle düşünüyodum baktım olacak gibi değil bagajı aç kapa derken üstüm başım batıyordu hep gidip yıkattım

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;488917
Aynen piyasada 5 tl ye satılıyor opetlerin bazısında 2,5-3 tl oluyor hemen alıyorum 10 tane :)

Yıkat gitsin abi bende öyle düşünüyodum baktım olacak gibi değil bagajı aç kapa derken üstüm başım batıyordu hep gidip yıkattım

güzelde bi kerede 25tl gömmem valla o nedir :D 25 liraya 100km nin üzerinde yol yapıyorum ben 2 gün gezerim valla :d iyi böyle alkol kokusu kafa yapıyo inceden :D

bende dün sileceklerin hepsini dğeiştirdim. önlere bosch arka tarafı da komple koluyla değiştirdim. polonunkini taktım gayet de güzel oldu :D

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;488917

Aşağıdaki üründen mi bahsediyorsunuz?

http://shop.wurth.com.tr/cam-temizleme-sabunu-32ml

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;488920
Aşağıdaki üründen mi bahsediyorsunuz?

http://shop.wurth.com.tr/cam-temizleme-sabunu-32ml

Evet ta kendisi :ok:

Silecek suyu bittiği zaman her deposuna 1 tane bundan koyuyorum uzun yolda vs büyük rahatlık oluyor :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
bu akşam race chipi bağladım :D ne gidiyo lan :D araba tatlı oldu pot'lar 1-1 ayarında.

kısa süre deneyip satmayı düşünüyorum bağımlılık yapmazsa...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;490004
bu akşam race chipi bağladım :D ne gidiyo lan :D araba tatlı oldu pot'lar 1-1 ayarında.

kısa süre deneyip satmayı düşünüyorum bağımlılık yapmazsa...

İyi şanslar abi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;490019
İyi şanslar abi

valla ben anlatılanlara göre daha dengesiz bişeyler bekliyordum ama rölantisi güzel, değişim homojen, dpf ışığı da yakmazsa iyi görünüyor. Daha 7'ye kadar ayar var ama 2'den yukarı kullanacağımı sanmıyorum. 1-1 gayet güzel riske gerek yok. Hatta önce daha da düşük olan F-F ile denedim, o daha da yumşak, %10 gibi etkiledi, 1-1 de %15 diyelim.

Bu arada tam depo doldurup uzun dönem ş.içi denemesi yapıyordum depo/yb karşılaştırması da yapacaktım, onu yarıda kesmeme adına chip'i yarın devre dışı bırakacağım.

Tüketimim bakımdan sonra düştü, özellikle haftaiçi 5'er km'lik kontaklar yerine haftasonu 10-20 km'lik kontaklar yapınca ortalama da 6.3'e geldi. Bunun pompa ile doğrulamasını sağlıklı biçimde ölçmek istiyorum doğruysa güzel oldu tüketim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok keyifli bi pazar gunuydu benim icin. Garaja gectik. Kalorifer motorunu soktum temizledim yagladim sessiz calisiyo artik.

Sonrasinda kalorifer petegini temizledim. Artik kalorifer sessiz ve sicacik. Bir de isitmali koltuk minderi alirsam amaniiiinn firindaki pide gibi olurum arabanin icinde :)