škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1039726

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;490064
Cok keyifli bi pazar gunuydu benim icin. Garaja gectik. Kalorifer motorunu soktum temizledim yagladim sessiz calisiyo artik.

Sonrasinda kalorifer petegini temizledim. Artik kalorifer sessiz ve sicacik. Bir de isitmali koltuk minderi alirsam amaniiiinn firindaki pide gibi olurum arabanin icinde :)

O kadar uğraştın minder yerine koltuk ısıtma yapsan daha güzel olur Mercedes tadında :)

Yeni çıkan Philips Xtreme Vision %130 ampülleri TR de bulamayınca İngiltereden sipariş ettim bakalım nasıl çıkacak :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;490064
Cok keyifli bi pazar gunuydu benim icin. Garaja gectik. Kalorifer motorunu soktum temizledim yagladim sessiz calisiyo artik.

Sonrasinda kalorifer petegini temizledim. Artik kalorifer sessiz ve sicacik. Bir de isitmali koltuk minderi alirsam amaniiiinn firindaki pide gibi olurum arabanin icinde :)

Kalorifer peteğini nasıl temizlediniz ? sizinki aracın içindemi yoksa kaputun altında mı ? bizim a4 lerde içinde sanırım... Siz komple sökerek mi temizlediniz ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@kadir_ koltuk dosemeleri sokulucek takilicak dugmesi bulunucak hat cekilicek bi dunya iscilik. Bide nerden baksan 300-400 lirayi bulucak. Hic ugrasamam 50liraya alirim cakmakliga takarim sicak sicak gezerim. Belki hat ceker kablolarini gizlerim o da keyfim gelirse yani :)

@veracocha petek bende de gogusun icerisinde. Kaputun altinda hortumlari olur onlari soktum icine porcoz bastim guzelce duruladim. Bu isi sanayide yapanlarda var makinaya baglayarak yapiyolar 100-150 lira civarinda. Ancak bir sure sonra islemi yenilemek gerekebilir.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;490163
@kadir_ koltuk dosemeleri sokulucek takilicak dugmesi bulunucak hat cekilicek bi dunya iscilik. Bide nerden baksan 300-400 lirayi bulucak. Hic ugrasamam 50liraya alirim cakmakliga takarim sicak sicak gezerim. Belki hat ceker kablolarini gizlerim o da keyfim gelirse yani :)

@veracocha petek bende de gogusun icerisinde. Kaputun altinda hortumlari olur onlari soktum icine porcoz bastim guzelce duruladim. Bu isi sanayide yapanlarda var makinaya baglayarak yapiyolar 100-150 lira civarinda. Ancak bir sure sonra islemi yenilemek gerekebilir.

Bende geçen makine ile temizlettim 50 tl aldı elektrikçi :ok:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;490166
Bende geçen makine ile temizlettim 50 tl aldı elektrikçi :ok:

Vallahi insafli adammis burda 100 liradan asagi yapan yok. Hani esnafiz su bu ayagina 70e iniyolar anca. Bana soker mi? Yook. 1 saat kendim ugrasir kendim yaparim gerekirse 200lira harcarim :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız o tür porçöz ya da kimyasal maddeler delinmelere sebep olabiliyor , ondan sonra komple radyatörü yenilemek durumunda kalırsınız , benim kalorifer hamam gibi ısıtıyor sorun yok , merak ettiğim için sormuştum

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;490160

Yeni çıkan Philips Xtreme Vision %130 ampülleri TR de bulamayınca İngiltereden sipariş ettim bakalım nasıl çıkacak :)

İngilterede nerden sipariş ettiniz? Tanıdık vasıtasıyla mı yoksa alışveriş sitesi mi? Ben de white visionlara takmış durumdayım. Ebay da bir rus satıyor ama white vision diye diamond vision göndermesinden endişe ediyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;490169
Yalnız o tür porçöz ya da kimyasal maddeler delinmelere sebep olabiliyor , ondan sonra komple radyatörü yenilemek durumunda kalırsınız , benim kalorifer hamam gibi ısıtıyor sorun yok , merak ettiğim için sormuştum

Bizim araclardaki petekler press baskili oldugu icin delinme gibi durumlar pek yasanmiyor. Zaten isitmiyor degistirmek gerekiyor biz porcozle son bir defa sansimizi deniyoruz. Por coz yapmasak macbur degistiricez ;)

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Powerbulbs.com dan philips white vision sipariş ettim. Kampanya varmış. %20 indirim var. Ayrıca 20£ ve üzeri alışverişlerde aracınıza ait park ampulu hediye ediyorlar. Bir çift H7 ampul ve bit çift park lambası toplamda 87TL ye geldi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;490402
Powerbulbs.com dan philips white vision sipariş ettim. Kampanya varmış. %20 indirim var. Ayrıca 20£ ve üzeri alışverişlerde aracınıza ait park ampulu hediye ediyorlar. Bir çift H7 ampul ve bit çift park lambası toplamda 87TL ye geldi.

Aynı siteden aldım geç gördüm k.bakmayın :) Keşke xtreme vision alsaydınız şuan piyasada bayağı ses getiriyor bende orijinallerden memnun değildim bakalım nasıl çıkacak

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;490415
Aynı siteden aldım geç gördüm k.bakmayın :) Keşke xtreme vision alsaydınız şuan piyasada bayağı ses getiriyor bende orijinallerden memnun değildim bakalım nasıl çıkacak
Benimki biraz fantazi oldu. İçimden bir ses beğenmeyeceksin memnun kalmayacaksın diyor. Buna rağmen sipariş verdim. Gelince bakarım memnun kalmazsam satıyorum - alıyorum bölümüne bir konu açarım. [emoji4]  ya da xtreme vision alam birine takas teklif ederim.[emoji4]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
3 gün kullandığım race chip'i bugün çıkardım, güzel deneyimdi :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;490424
3 gün kullandığım race chip'i bugün çıkardım, güzel deneyimdi :)

Map nezaman gözüküyo abi

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoları inceliyorum, kendimden utandım arabayı petrole su tutmaya bile ayda bir götürüyorum :D bu ne özen arkadaş valla sizleri kıskanmamak elde değil.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;490507
Map nezaman gözüküyo abi

bilmiyom Emin :) önce lastik alacağım...