škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026721

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;494652
Bütün yer kabuğunu lastiğe sarmışsın maşallah :D

Birde aynı yoldan geri çıkış vardı,Araba sürtünmesiz ortamda gidiyordu resmen.:D Şimdi çıkıp yıkayacağım tekrar :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Yerine de koyduk :)
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 16:41:28 Gönderen: alperen »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;494607
Bu bölgeler için forumdakilerden biri spray kullanmıştı. Sıktığınız yerde şeffaf folyo gibi kullanılıyordu.

Bilseydim öyle bir şey olduğunu kullanırdım, nasıl bir sprey acaba  adı nedir bilginiz var mı

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hatırlayamıyorum markasını falan. detailturkey de de olabilir. Arkadaş clio suna uygulamıştı.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akşam yakıt alınca gözüme sönük gelen lastiklerin havasını 32 den 36 ya yükselttim hem kışlık olduğundan dişleride biraz olsun açılır diye düşündüm ama öyle değilmiş :) 2 viteste gaza her oturduğumda lastikler patinaja düşüyor düz yolda çılgınlar gibi patınaj çekmeye başladı yarın tekrardan 33 psı havaya geri dönücem :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kışlıklar eğer vakumlu ise fazla basınç verip dişleri açma ve vakumu artırma olayı doğru ancak bunu sadece karlı ve buzlu zeminlerde yapmak gerekiyor.

Düz yolda dediğiniz gibi kötü tutuşla sonuçlanablir

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yan direkleri siyah karbonla kapladım

« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015, 14:20:26 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti bitti aracı mıncıklamaya başladım. Bugün kodlama yaptırdım. Viraj asist, coming&leaving home özelliğinde sislerin yanması, sislerin selektör yapınca sönmesi, sinyal verince sinyal tarafındaki DRL nin sönmesi, ani frende dörtlülerin yanması, geri viteste sislerin yanması gibi özellikler açıldı. En önemlisi arabada yağmur sensörü olmasına rağmen kapalıymış. [emoji2] Yağmur sensörü ile ilgili diğer özellikler de açıldı. Ve daha önemlisi arabayı bayi bana satarken esp yok diye satmıştı. ESP için de fiyat farkı istemişti. Yalan yok bu zamana kadar hiç esp lik bir durum olmadığı için varlığını hissetmemiştim. Arabada ESP de varmış. [emoji1]  Şimdi grlsin 180-200 ile virajlar[emoji13]
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2015, 18:16:25 Gönderen: kucless »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;495293
Garanti bitti aracı mıncıklamaya başladım. Bugün kodlama yaptırdım. Viraj asist, coming&leaving home özelliğinde sislerin yanması, sislerin selektör yapınca sönmesi, sinyal verince sinyal tarafındaki DRL nin sönmesi, ani frende dörtlülerin yanması, geri viteste sislerin yanması gibi özellikler açıldı. En önemlisi arabada yağmur sensörü olmasına rağmen kapalıymış. [emoji2] Yağmur sensörü ile ilgili diğer özellikler de açıldı. Ve daha önemlisi arabayı bayi bana satarken esp yok diye satmıştı. ESP için de fiyat farkı istemişti. Yalan yok bu zamana kadar hiç esp lik bir durum olmadığı için varlığını hissetmemiştim. Arabada ESP de varmış. [emoji1]  Şimdi grlsin 180-200 ile virajlar[emoji13]

Selcuk gozün aydın:) Nereye ve kaca yaptırdın sonunda?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
50 TL ye yaptırdım. Yer reklam olmasın özelden yazıyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de dün iç-dış yaptım. Çanakkale de geçen haftaki kum fırtınası, üstüne istanbul gel-git
hem içi hem dışı felaketti.

Çanakkale çok soğuğa alışık olmadığından çoğu yıkamacının suları donmuştu. Zar-zor açık bir yer bulup yıkattım. Yıkanınca araba yeni gibi oluyor daha bir ısınıyorum :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;497216
Ne siz sorun ne ben soyleyeyim

Hatatatatatata