škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1024988

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpercoman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;509090
Bu gün kendimi arabaya ayırdım.  yarın tuv muayenesi var. hem kıştan da çıktık. ve aylardır beni rahatsız eden küçük siyah noktacıklar.

arabayı cuma günü iç dış adam akıllı yıkatmıştım. az biraz tozu vardı. ara yıkama ile tozunu aldım.
önce çeyizi serdik. sonra hafta içi detailing dükkanından getirttiğimiz kil ile giriş yaptık. ardından bitmek üzere olan turtle wax çizik gidericiyi RWP 12 ile karıştırıp makina ile devam edeyim dedim ancak yarı yolda makina sizlere ömür. hevesimi kırmadan ve el kol hareketlerine girerek kalanı bitirdim. ara temizliğin ardından geçen bu nasıl bişeymiş diyerek aldığım stag plastıc marka cilayı geçtim. son temizliğin ardından lastikleri de parlatıp işe paydos dedim. 44 yaşın verdiği yorgunluk ile kendimi eve attım. malzemeleri yerleştirip ekipmanı ve kendimi duşa attım. bezleri süngerleri çitiledim , kendimi de temizledikten sonra kol ve sırt ağrılarımı azaltmak üzere kanepeye attım kendimi. bi kahveli soda içtim, birazda çilek yedim. az birazda şekerleme sonrası dedim faaliyet raporu yazayım. uygulama fotolarını ayrıntılı çekemedim yanlızlıktan. başlangıç ve sonuç.

Emeğinize sağlık, yorucu olmuş ama sonuç olarak tam dış check-up yapmışsınız. hey gidi HA memleket plakası görmeyeli uzun zaman olmuştu...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün uğur abinin değiliyle ibişi 15k bakımına götürdüm. Sabahda sonunda kışlıklarını çıkarttırdı babam[emoji23] tertemiz ciğerler yol tutan laatiklerle yaza bomba gibi hazırız[emoji23] bomba derken tüpü kastetmiyorum[emoji23][emoji23][emoji1][emoji41]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;509277
Cakiyim mi bi cakmak emin :)

Yak beni reisss[emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tuv muayenesi yapildi

Aks koruklerinden yag kaciyormus
Camlarda film varmis
Kisa farlar ayarsizmis
Lpg beyni gorulememis
Lpg sizdirmazlik raporu yokmus

Hafif kusurlu olarak muayene onaylandi.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen yıl haziranda yağan dolu sebeiyle oluşan dolu izlerini teknikel kartalda onarımı yapıldı.

yine aynı yerde sağ arka kapıma geçen yıl çarpıp kaçan karaktersizin verdiği hasar boyasız düzeltme ile düzltirldi. böylelikle yine ilk günkü haline geri döndü aracım.
teknikel inanılmaz tecrübeli ve profesyonel çalışıyor istanbul anadolu yakasında benzer sorunlar yaşayan arkadaşlara duyurulur gözü kapalı emanet edebilirsiniz arabanızı. pendikte bir galerici tanıdığımız referası ile gittim o da kendi mercedes c180 arabasının dolu izleri için çalışma yapmış onda da sonuç mükemeldi. bilginize.

sırada yazın inşallah boya koruma yaptırmayı düşünüyorum

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
Bizim buralara Yaz günü kar yağdığı için biz henüz Yazlık Lastik modunda değiliz :) delilik olur bu havada Bolu 'da...

KışLıktan çıkamadık. Hava yüzünden araçlarda hiç bir değişiklik yapamıyoruz.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakımlarını yaptırdım castrol magnatec yag yağ filtresi hava filtresi ve polen filtresi değiştirdim 100 tl ye maloldu :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;509960
bakımlarını yaptırdım castrol magnatec yag yağ filtresi hava filtresi ve polen filtresi değiştirdim 100 tl ye maloldu :)
Nihayet:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;509968
Nihayet:)

anca abi Yozgat'a gitmeden olmuyo :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;509993
Frenler nooldu frenleeer??

onlara Yozgat'ta dokundurmam o kadarda usta değiller yağıda kuzenimin dükkanı diye değiştiriyorum yoksa onuda burdan hallederim aybaşındada frenlere bi ayar çekecez arka kampana içi dağılmış baştan toplayacaz :) 3 Mayıs ta İzmit yapıp gelecem halletmem şart