škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1027034

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Can abi sen kollari sivayacaksin internetten malzemeyi alip alip kendin yapicaksin :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğukan, netten almak istemiyorum ya. Malzemeyi görmem lazım. Hadi folyo kaplama neyse de spoyler için boyası, kalıbı, fiberin malzemesi vs çok çok önemli.

İstanbul da bile adam soruyorum var diyor, sonra bi bakıyorum alakasız jetta spoyler ı çıkarıo :). Şimdi bu net te olursa yüz kere kargo yap, adama dert anlat, para iadesi ile uğraş. Deliririm ben :)

Halil de vs var mıdır acaba, olmadı sen alıp bana gönder :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;533795
Doğukan, netten almak istemiyorum ya. Malzemeyi görmem lazım. Hadi folyo kaplama neyse de spoyler için boyası, kalıbı, fiberin malzemesi vs çok çok önemli.

İstanbul da bile adam soruyorum var diyor, sonra bi bakıyorum alakasız jetta spoyler ı çıkarıo :). Şimdi bu net te olursa yüz kere kargo yap, adama dert anlat, para iadesi ile uğraş. Deliririm ben :)

Halil de vs var mıdır acaba, olmadı sen alıp bana gönder :)

Abi valla canakkalede isin zor o zaman.

Sikinti yok abi halille bir gorus istersen varsa elinde kalibi yapsin alir yollarim ben sana ;)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ok ben bi atastiriim.

ararim seni o zmn. bana tel ini pm atar misin

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapısı kumandayla basınca açılıp yarıda takılı kaldı. Kontrol ettim kilit sürtüyor. Twindoor dan kaynaklanan bişeydir diye ayar yapılması için servise götürdüm. Usta tampondaki çarpma izini göstererek abi senin araca arkadan çarpmışlar kilit yuvası öne kaymış dedi. Ben değil ama birisi aracımda değişiklik yapmış.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;533836
Bagaj kapısı kumandayla basınca açılıp yarıda takılı kaldı. Kontrol ettim kilit sürtüyor. Twindoor dan kaynaklanan bişeydir diye ayar yapılması için servise götürdüm. Usta tampondaki çarpma izini göstererek abi senin araca arkadan çarpmışlar kilit yuvası öne kaymış dedi. Ben değil ama birisi aracımda değişiklik yapmış.
Geçmiş olsun. Sinirlenmemek elde değil maalesef.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;533836
Geçmiş olsun Selçuk.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün hepsibur....com dan aldığım havuz paspaslarım geldi , tam uyumlu güzel duruyor. 1-2 yer hafif bombeli duruyor ama elimle güzelce yerleştirmeye fırsat bulunca o da düzelir.

aliexpre...'den aldığım koltuk sırtlıklarını koruyucu parçalar geldi , malum çamurlu havalar geliyor , arkada ayaklarını dayayan 2 afacan :)

onların koltuk başlığına geçen bardaklıkları da geldi.

bir de koltuk kafalığının ayaklarına takılabilen pratik askılık geldi , torba falan varsa yere ya da koltuğa koymadan düzgünce asılır.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende uzum zamandır fabiadaki değişiklikleri anlatmadım. Sayıyım

* Hava kanallı brembo disk ve balatalar

*Arka harita okuma ışığı lambası için tavan delindi ve montajlandı.

*70bin bakımı yapıldı

*Amerikan park modulü takıldı. On Off tuşu ışık ayarı vs var.

*Yazılım güncellendi 137bg şu an.

*Tavan protac da kaplandı piano black.

*Arka silecek değişti .

Aklıma gelenler.

Hatta 17 jantlarımı boyatmıştım sonra lastiğimin yarılmasıyla herşey bitti. İsteyene satabilirim jantları.

« Son Düzenleme: 23 Eylül 2015, 00:59:26 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.............
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alıp yola koyduğumuz ancak zemini tam düzgün olmadığından yük yerleştirmede zorlandığımız ve yük naklettirenlerin abi zemin bozuk palet kaymıyor veya malına zarar gelmesinden çekindikleri için 13.60 metre uzunluğundaki tırımızın dorse tabanını bacanakla beraber yaklaşık 6 saat süren çaba ve yaklaşık 2000 tl masrafla kendimiz döşedik.
11 tabaka iyisinden finlandiya malı plywood, 13 tane köpük, 5 tane 4mm matkap ucu 1 kutu 50x80 vida, 5 tane ph2 yıldız uc harcadık. sonuç bizce çok iyi. Dorsecide yaptırsaydık 2000 tl de o alırdı ama dar zamanda kendimiz yapalım dedik.
eski hali

ve sonuç
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2015, 12:11:31 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün olmasa da geçen hafta taktım Columbus'u.Gateway'ı değiştirdim,kodladım.

yükle resim

Bu balance ayarı da çok hoşuma gitti nereye dokunursam o tarafa ayarlıyor ses yoğunluğunu

resim upload servisleri

Bu fotoda sadece pusula gibi gittiğim yön görünüyor ama navigasyonu açtığımda maxidot ekranda döner kavşağa yaklaştığımda kavaştan ne tarafa döneceğim veya yol ayrımı varsa onun gibi yolların şekilleri çıkıyor.

gif upload
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de bugün şaşmaz yüce otoda hararet müşürünü değiştirdim. geç çalışma sorununun çözüleceğini söyledi usta inşallah öyle olur. sonrasında filtre takımı ve 4 litre yağımı alıp 10000 bakımını yaptım kendi kendime. biraz açıldı ufaklık

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forum önerilerinden sonra gittim zaten memnunum ama geç çalışma çözülmedi ve canımı sıkmıyor değil