škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026556

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hararet müşürü ile geç çalışmayı çok bağdaştıramadım ben zaten ?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hareret müşürü otomatik jigle görevi görüyormuş aynı zamanda. Bozulduğu zaman karışımı ayarlayamayınca motor düzgün çalışmıyormuş. Bir arkadaşın Golf5'te de olduydu. Usta böyle açıklamıştı.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;535112
forum önerilerinden sonra gittim zaten memnunum ama geç çalışma çözülmedi ve canımı sıkmıyor değil

Gotur bidaha bi baksinlar ;)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;535444
Hareret müşürü otomatik jigle görevi görüyormuş aynı zamanda. Bozulduğu zaman karışımı ayarlayamayınca motor düzgün çalışmıyormuş. Bir arkadaşın Golf5'te de olduydu. Usta böyle açıklamıştı.
Aynı zamanda jikle görevi görmüyor da ECU ondan gelen bilgiler doğrultusunda motoru zengin karışımla mı fakir karışımla mı çalıştıracağını ayarlıyor.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;535526
Tamam abi ben ne dedim işte:D
"Jikle görevi görmek" tamamen farklı bir kavram bence.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;528681
benzer bir göçük bende var, Trabzon oto king %50 düzeltebiliriz dedi bende yaptırmadım

Trabzonda boyasız göçük düzeltme konusunda Türe Metal (Ekrem Usta) üzerine usta yok. Autoking hikaye. Benim aracımda Autoking'in mümkün değil düzelmez dedikleri (kapı kenarına yakın) yeri mükemmel şekilde yaptı. %100 düzelmedi belki ama dışarıdan bakanların dikkatini çekmiyor artık.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB.e en son yaptığım işlem bluetooth kit taktırmak oldu. Tüm arkadaşlara tavsiye ederim. İşlevsellik mükemmel.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün hava güzel olduğu için 3 ay önce yaptığım NXT Tech Wax 2.0'ı tekrar uyguladım. Bu sefer çok uğraşmadım. Yine de gzl sonuç aldım. Yalnız sabaha karşı sıcaklık farkında çiğ olmuş. Hafif ıslaklık vardı.

Artık tuttuğu kadar :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi gunu arabaya wax yaptim. Angrybird un detailing menajeri dogan kardesimin tavsiyesiyle c2v3 alip uyguladim. Tam benim gibi tembel adam isi. Gayet kolay uygulaniyor. Istedigim hos islak gorunum parlakligini verdim. Ertesi gun yagmur yagdi cok az kir tuttu. Yagmurda gezdikten sonra bile parlaklik mevcut.

Sonrasinda ender abiden odunc aldigim g4 g5 yagmur kaydiriciyi uyguladim. Cevre yolunda silecek kullanmadan geziyorum gayet basarili.

Bu sirada yeni yaptigim farin ici buhar yapmisti o ciksin diye farlari acmistim. Ise dalip acik unutmusum anam o da nesi baba aku yook :D sagolsun emin kardesim aksam aksam kalkti geldi octiyle bi takviye yapti bana :D

Bu hadiselerin hic birinin fotosu yok malesef. Telastan hic firsat olmadi.

Sonuc olarak g4 g5 yagmur kaydirici ve c2v3 gayet basarililar begendim. C2v3 hele tam fiyat performans urunu. Hele hele fiyatinin cok uzerinde performansi var tavsiye ederim

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son bi kac aydir iki arabayida ne yikayabildim ne ilgilenebildim sadece bolca yol yapiyorum bugün fluenceye bi 300km daha yol yaptirdim persembeye kadar 1000 1500 km olur o :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haftasonu APP plaka ve pleksi plakalığımız takıldı; ön cama Gtechniq G5 yağmur kaydırıcı uygulandı...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bir yere girip 10 dkya çıkacaktım.Arabayı yol kenarı bir inşaatın  önüne koydum.Tam içeri girerken bir rüzgar esti.İnşaatın  isminin yazılı olduğu ayaklı tabela sol ön çamurluğun üzerine düştü.epey derin  çizdi. :(
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;539996
Bugün bir yere girip 10 dkya çıkacaktım.Arabayı yol kenarı bir inşaatın  önüne koydum.Tam içeri girerken bir rüzgar esti.İnşaatın  isminin yazılı olduğu ayaklı tabela sol ön çamurluğun üzerine düştü.epey derin  çizdi. :(
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olur İnşaallah.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;539996
Bugün bir yere girip 10 dkya çıkacaktım.Arabayı yol kenarı bir inşaatın önüne koydum.Tam içeri girerken bir rüzgar esti.İnşaatın isminin yazılı olduğu ayaklı tabela sol ön çamurluğun üzerine düştü.epey derin çizdi. :(
Geçmiş olsun Uğur...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...