škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026590

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;540002
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olur İnşaallah.

Alıntı yapılan: enoktakenokta;540032
Geçmiş olsun Uğur...

Sagolun abilerim.

Bugün de Ankara'da Yahya usta da alt takımda kı kollardan ikisi değişti. Şimdi pamuk olmuş araba.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bununla geçmiş olsun Uğur...

Ben de bi kazaya karıştım geçen hafta bugün. Aşağıdaki fotoğrafta ileri istikamette ilerliyordum. Sağdaki fiorinonun yanından geçerken (yaklaşık olarak burunlarımız aynı hizaya yaklaştığında) fiorinonun önünden 1.5 yaşında kız çocuğu fırladı. Ben sağ ön farımın üzerinde kızın saçlarını gördüm ve frene bastım hemen (Hızım 30-40 civarı). Sağ ön tekerleğim kızın bir ayağını yandan kıstıracak şekilde durdum şükürler olsun. Kız ağlamaya başladı, hemen geri çektim. Annesi ufaklığı ortaokul yaşlarındaki abisine emanet edip bir dükkana gitmiş. Neyse uzun lafın kısası hastanede rontgen falan çektirdik şükür ki bir şey olmamış. Üzerinden teker geçen hastaları genelde yatırıyorlarmış, Allah'tan 5 cm ile yırttık. Bu olaydan sonra araç kamerası ne kadar önemli anlamış oldum, Allah korusun kötü bi şey olsa al başına belayı.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;540103

Ben de bi kazaya karıştım geçen hafta bugün. Aşağıdaki fotoğrafta ileri istikamette ilerliyordum. Sağdaki fiorinonun yanından geçerken (yaklaşık olarak burunlarımız aynı hizaya yaklaştığında) fiorinonun önünden 1.5 yaşında kız çocuğu fırladı. Ben sağ ön farımın üzerinde kızın saçlarını gördüm ve frene bastım hemen (Hızım 30-40 civarı). Sağ ön tekerleğim kızın bir ayağını yandan kıstıracak şekilde durdum şükürler olsun. Kız ağlamaya başladı, hemen geri çektim. Annesi ufaklığı ortaokul yaşlarındaki abisine emanet edip bir dükkana gitmiş. Neyse uzun lafın kısası hastanede rontgen falan çektirdik şükür ki bir şey olmamış. Üzerinden teker geçen hastaları genelde yatırıyorlarmış, Allah'tan 5 cm ile yırttık. Bu olaydan sonra araç kamerası ne kadar önemli anlamış oldum, Allah korusun kötü bi şey olsa al başına belayı.

Anam bizi ora caminin ordan mı fırladı abi zira o sağ taraf direk deli bi yokuş

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;540113
Anam bizi ora caminin ordan mı fırladı abi zira o sağ taraf direk deli bi yokuş

Yok sagdan firladi Emin. Yokusa az kala bi yerden, ki zaten yokustan dogru gelmisler. Mekan bizim de cocuklukta cok bulundugumuz bir yer :) mac yaptik mi camiye su icmeye gelirdik.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;539996
Bugün bir yere girip 10 dkya çıkacaktım.Arabayı yol kenarı bir inşaatın  önüne koydum.Tam içeri girerken bir rüzgar esti.İnşaatın  isminin yazılı olduğu ayaklı tabela sol ön çamurluğun üzerine düştü.epey derin  çizdi. :(

Geçmiş olsun, cana gelmesin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Geçmiş olsun, büyük tehlike atlatmışsınız, Allah, beterinden korusun.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun İlker.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bi kazaya karıştım geçen hafta bugün...
Geçmiş olsun, en korktuğum şeylerden biridir bu tarz bir kaza. Neyseki ucuz atlatmışsın.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kislik lastiklerimizi taktirdik,
Lpg bakimini yaptirdik, guncel program atildi.
Saat gibi simdilik

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
120k kmde atiker gold lpg takildi.
Bugun 205/40/17 porsche jantimiz takildi.
Pasta cilamiz kuaforumuz yapildiktan sonra, profosyonel ses sistemimiz baglanicak.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fabia cok keyifli olacak. Ayni jantlari benim arabaya zamaninda cok dusunmustum ama tamamen duygusal iste. Sadece jantlar ne kadar? Lastik olcusu nedir? Gule gule kullanin. Bir de combi ki dadindan yinmezzz

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;541968
Bu fabia cok keyifli olacak. Ayni jantlari benim arabaya zamaninda cok dusunmustum ama tamamen duygusal iste. Sadece jantlar ne kadar? Lastik olcusu nedir? Gule gule kullanin. Bir de combi ki dadindan yinmezzz
Bu cantlar İbiş' e olma mı ki yav acaba?! Frenleri soğutmaya yönelik tasarım yapmış adamlar yahu! Her köşede de performan kasılmaz ki be kardeşim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;541972
Bu cantlar İbiş' e olma mı ki yav acaba?! Frenleri soğutmaya yönelik tasarım yapmış adamlar yahu! Her köşede de performan kasılmaz ki be kardeşim.

Yasli kurt isini biliyor. Olur abi hatta bu fabianin uzerindekileri gece git sok cup diye oturuyor senin ibise :)