škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1039641

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514933
Buyur burdan yok siLkip kendine mi getirirsin yoksa sabaha mı bırakırsın böylelerini

Bir de havalandırma ızgarasının yönlendiricisi mefta oldu. Komple orta 2 ızgaranın değişmesi gerekiyormuş. 430-TL'cik:mad:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;514942
Bir de havalandırma ızgarasının yönlendiricisi mefta oldu. Komple orta 2 ızgaranın değişmesi gerekiyormuş. 430-TL'cik:mad:

Yok artık 430₺ ye at alırız abi napmışlar. En kötü renkli yönlendiriciler var alırız 4 tane renk katar içeriye 10 liraya [emoji2]

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;514942
Bunlarda çok pahalı,  değiştirmeden eskisini sök bana gönder,  tamir edeyim. Benim Octavia'nınkini tamir etmiştim.. Olmazsa da yenisini alırsın..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514944
Yok artık 430₺ ye at alırız abi napmışlar. En kötü renkli yönlendiriciler var alırız 4 tane renk katar içeriye 10 liraya [emoji2]

O ne ki?

Alıntı yapılan: Akif Hoca;514946
Bunlarda çok pahalı,  değiştirmeden eskisini sök bana gönder,  tamir edeyim. Benim Octavia'nınkini tamir etmiştim.. Olmazsa da yenisini alırsın..

Eyvallah Akif. Tamiri icin ızgaraların komple sökülmesi lazım, gönderme işi zor o yüzden. Parçaların birini arkadan geçirmek, diğerini önden geçirmek lazım gibi ve tabii bunların birbirine tutturulması. Şimdilik duruyor bakalım. En kötü ihtimalde sağa sola yönlendirme özelliğinden feragat edip sadece görselliği saglamak için yapıştırma yoluna gidebilir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Kazali aracta saglam olarak bulunur Ender. Yildiz sanayii yani :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;514954
Kazali aracta saglam olarak bulunur Ender. Yildiz sanayii yani :)

Aklıma gelmedi değil de araba Superb olunca çok düşuk bir ihtimal diye düşündüm.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514944
En kötüsü siyaha boyayıp takarsın, değil mi Emin?:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;514963
En kötüsü siyaha boyayıp takarsın, değil mi Emin?:rm:

Aynen abi bi piano black yapmasam mı ne diyodun şöyle cıldır cıldır parlasın [emoji2]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bi türlü fırsat bulup yaptiramadigim frenlerimi halledecem ondan sonrada tüm ic aydinlatmayi ve plaka lambalarini ledle degistirecem yikama ve cilayla günü bitirecem:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;516315
Bugün bi türlü fırsat bulup yaptiramadigim frenlerimi halledecem ondan sonrada tüm ic aydinlatmayi ve plaka lambalarini ledle degistirecem yikama ve cilayla günü bitirecem:)

Edit frenler tarafımca denendi gayet güzel oldu :) iç aydınlatma duy sorunu nedeniyle yapılamadı onun yerine park lambaları değişti ellerimle yıkandı cilayı otoparkta icetealerle atttık güzel bi gün oldu  Doğan ve Ömer kardeşime tişikkür ediyorum :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;516389
Edit frenler tarafımca denendi gayet güzel oldu :) iç aydınlatma duy sorunu nedeniyle yapılamadı onun yerine park lambaları değişti ellerimle yıkandı cilayı otoparkta icetealerle atttık güzel bi gün oldu  Doğan ve Ömer kardeşime tişikkür ediyorum :)
Bende size teşekkür ediyorum keyifli bi gündü öğlen attığımız cilayı esgecme bence kanka :) balatalarim taptazeymis fren merkezi sorunundan tutmuyomus arabami yeniden sevmeye basladim aydinlatma isinede en kisa zamanda el atip halledecem araba kendine geldi 2 aydır yıkanmıyodu:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;516393
Bende size teşekkür ediyorum keyifli bi gündü öğlen attığımız cilayı esgecme bence kanka :) balatalarim taptazeymis fren merkezi sorunundan tutmuyomus arabami yeniden sevmeye basladim aydinlatma isinede en kisa zamanda el atip halledecem araba kendine geldi 2 aydır yıkanmıyodu:)

İyisin iyi bide benim arabamla kendi arabanı geçseydin iyiydi de neyse artık atmosferik cupranın gücünü görmüş oldun [emoji23] buluşmada Engin abi de görücek [emoji23]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha nasil geciyim iki boy önündeyken yolu bilmiyorum diye gazdan cektim :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;516398
Daha nasil geciyim iki boy önündeyken yolu bilmiyorum diye gazdan cektim :)

Ters demişim kendi araban seni geçeydi demek istemişim ama iyi yorulmuşum[emoji23]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle