škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1039690

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;514956
Aklıma gelmedi değil de araba Superb olunca çok düşuk bir ihtimal diye düşündüm.
Ben ostime çıkma stop bakmaya gitmiştim superb için. Dükkanın birinde çatıda superb vardı ve neredeyse hasarsızdı. Kısacası ihtimal yüksek

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;516411
Ben ostime çıkma stop bakmaya gitmiştim superb için. Dükkanın birinde çatıda superb vardı ve neredeyse hasarsızdı. Kısacası ihtimal yüksek

Hocam hangi sanayi hangi dükkan hatırlarsan bi söylersen Ender abi klima ızgarası arıyodu işimize yarar

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;516418
Hocam hangi sanayi hangi dükkan hatırlarsan bi söylersen Ender abi klima ızgarası arıyodu işimize yarar
[emoji1] onun mesajına yazmıştım zaten. Ostim diye gittik. Muhtemelen site site ayrılıyordur. Dükkanı falan hatırlamıyorum sağa sola sorarak bulduk.Ama tüm vag grubu araçlar vardı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;516411

Selçuk dediğin yer neresi? Ortadaki havalandırma ızgarası lazım bana Emin'in dediği gibi.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;516422
Selçuk dediğin yer neresi? Ortadaki havalandırma ızgarası lazım bana Emin'in dediği gibi.
Ah bi hatırlasam... Ankarayı bilmiyorum zaten. Naviasyonla gitmiştim. Hatırladığım tek şey benim girdiğim dükkanın olduğu bloktan sonra kamyon çıkmacıları vardı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;516426
Ah bi hatırlasam... Ankarayı bilmiyorum zaten. Naviasyonla gitmiştim. Hatırladığım tek şey benim girdiğim dükkanın olduğu bloktan sonra kamyon çıkmacıları vardı.

Eyvallah, bizimkilerden bilen çıkan belki tarife göre.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hertaraf zebil gibi pert araba mi kayniyodu? Herkes cikma parca mi satiyodu? Oyleyse yildiz sanayidir kesin orasi. Araba mezarligi gibi di mi? Hani boyle arabayi birakip arka sokaga gecsem parcalarlar arabayi donuste bulamam diyeceginiz bir yer miydi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;516445
Hertaraf zebil gibi pert araba mi kayniyodu? Herkes cikma parca mi satiyodu? Oyleyse yildiz sanayidir kesin orasi. Araba mezarligi gibi di mi? Hani boyle arabayi birakip arka sokaga gecsem parcalarlar arabayi donuste bulamam diyeceginiz bir yer miydi?

[emoji23][emoji23][emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tarif süper, ama işte Yıldız Sanayi'den 6-7 firmayı aradım hiçbirinde yok. Selçuk'un dediği gibi kamyon parçaları var mı oralarda; sen bilirsin:D Yoksa direkt çıkma kamyon parçası olan yer bakmak lazım.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;516482
Tarif süper, ama işte Yıldız Sanayi'den 6-7 firmayı aradım hiçbirinde yok. Selçuk'un dediği gibi kamyon parçaları var mı oralarda; sen bilirsin:D Yoksa direkt çıkma kamyon parçası olan yer bakmak lazım.

Abi sanirim orda kamyon uzerine de vardir. Gidip kamyonlarin oralarda vag cilara bakip catilarinda superb ariycaz

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;516511
Abi sanirim orda kamyon uzerine de vardir. Gidip kamyonlarin oralarda vag cilara bakip catilarinda superb ariycaz
Bir Cumartesi senin işten çıkmana yakın atlayıp geleceğim senin yanına anlaşılan...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Alıntı yapılan: enoktakenokta;516482
Bugün biradere sordum Yıldız sanayiimiş orası. Ostime de girmiştik ama başka bişey için. Karıştırmışım ben [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Hahaha valla en son 4 yıl önce gitmiştim,Harbi arabanın başına birşey gelecek diye tırsıyordum :D:D:D:D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben son 1 yılda 3 kere falan gittim, 2'si ceratoya intercooler borusu bulmak içindi.

Adamlar ihtiyacınız olduğunu anladığında hiç affetmiyorlar. Bence baktınız ki kafanıza göre bi SuperB var, başka bi parça sorun. Sonra da öylesineymiş gibi asıl aradığınız sorun :rm:

Yarın 1 araba ankaraya geliyoruz biz de, resmi araçla tse ve tübitak'a uğrayacağız. Ah bi kaytarabilsem ben de yıldız sanayiine gidip bişeyler toparlamak isterim. Aklımda led gündüz farları (bunu istanbulda bi çıkmacı orjinal kendi farlarının içine concept pluslardan çıkma led şeridi monte ediyormuş), crdi logoları (çamurluk için, en küçüğünden, i20ninkiler olabilir) vs vs bi şeyler var. Bi de yapı iyi bi market bulup yalıtım malzemesi almam lazım. Ama arabada dekan var bi tarafa sızmak zor olacak...