škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1023525

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah değildir, marş yavaş dönerken, motor hemen alıyor...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;550078
Kışa zımba gibi girmişsin abi maşallah :) ne kadar tuttu toplam

380 tl malzoeme, 200 tl iscilik 580 tl.
Triger ve v kayisi conti, devirdaim gk, benzin filtresi mahle, antifiriz 3 lt fedi, gergi bilyasi skf

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;550161
380 tl malzoeme, 200 tl iscilik 580 tl.

Triger ve v kayisi conti, devirdaim gk, benzin filtresi mahle, antifiriz 3 lt fedi, gergi bilyasi skf

Hayirli olsun abi. Iyisinden vermisler skf conti guzel markalar bunlar

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Aracınız bugün sizde ne değişiklik yaptı" dite başlık açacağım yakında...

Son 2,5 haftada 4 kere akü bitti, 1 kere motorda ufak çaplı yangın çıktı. 2 kere çekiciyle servise gitti. En son dün biten aküye takviye yapıp çalıştırdık ve bu sabah yine çalışmadı. -10 derecede 2 kilometre yol yürüdüm elektrikçi bulmak için.Şimdi elektrikçinin gelmesini bekliyorum takviye için.  Ne desem bilemiyorum artık:cnv:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;555940

Son 2,5 haftada 4 kere akü bitti, 1 kere motorda ufak çaplı yangın çıktı. 2 kere çekiciyle servise gitti. En son dün biten aküye takviye yapıp çalıştırdık ve bu sabah yine çalışmadı. -10 derecede 2 kilometre yol yürüdüm elektrikçi bulmak için.Şimdi elektrikçinin gelmesini bekliyorum takviye için.  Ne desem bilemiyorum artık:cnv:
Öncelikle geçmiş olsun Ender bey. Merak ettiğim üzerindeki aracın ilk aküsü mü. Eğer öyleyse omrunu doldurmuş demektir, en fazla 5 yıl gidiyor bir akü. Geçmiş olsun tekrar.degistinizse elektrik kaçağı mi var acaba, motorda da ufak bir sorun yaşandı deyince aklıma bu geldi.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2016, 09:48:18 Gönderen: promethe »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Geçmiş olsun ender abi.Vag-com a bağlatıp aracın bekleme durumunda çektiği elektriği bi kontrol etsinler benimde başıma gelmişti teybin bir kablosunu yanlış bağlamış elektrikçi boşta sürekli akım çekiyordu:ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;555948
Geçmiş olsun ender abi.Vag-com a bağlatıp aracın bekleme durumunda çektiği elektriği bi kontrol etsinler benimde başıma gelmişti teybin bir kablosunu yanlış bağlamış elektrikçi boşta sürekli akım çekiyordu:ok:

Ona daha önce bakılmıştı; bekleme durumunda saçma bir şekilde 4,5 amper güç çekiyordu araba. Amfi ve Columbus'u sökünce 0,2 ampere düştü ki bu normal bir değermiş. Sonra ses sistemini yaptırdığım yere gittim, artık kontağı kapattığım an akımın kesileceğini söylemişlerdi. Öğlen Doğukan'ın dayısına gidip baktıracağım artık.

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çok geçmiş olsun reis Allah beterinden korusun .

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;555982
Ona daha önce bakılmıştı; bekleme durumunda saçma bir şekilde 4,5 amper güç çekiyordu araba. Amfi ve Columbus'u sökünce 0,2 ampere düştü ki bu normal bir değermiş. Sonra ses sistemini yaptırdığım yere gittim, artık kontağı kapattığım an akımın kesileceğini söylemişlerdi. Öğlen Doğukan'ın dayısına gidip baktıracağım artık.
Iso soketini kontrol ettir abi kisa devre yapiyor olabilir yanlis pinler eslesiyor olabilir iyi bir elektrikciye baktir derim enden abi.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafa_ff;555983
Çok geçmiş olsun reis Allah beterinden korusun .

Alıntı yapılan: kadir_;555984
Iso soketini kontrol ettir abi kisa devre yapiyor olabilir yanlis pinler eslesiyor olabilir iyi bir elektrikciye baktir derim enden abi.

Alıntı yapılan: viperking;555995
Ender gecmis olsun. Umarim sorun cozulur.

Mesajları geç gördüm, kusura bakmayın. İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Pazartesi öğlen Doğukan, Buğra ve Emin ile Şaşmaz'daydık. Doğukan'ın tanıdığı bir elektrikçiye gittik. Aküyle ilgili test yaptı ve akünün bitik durumda olduğunu, kısa sürede değiştirmemi söyledi. Bunun üzerinde Pazartesi akşam Varta 74 amper akü aldım, umarım sorun tekrarlamaz artık.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım sorun çözülür :)

Ben de aracıma uzun zamandır istediğim bir değişiklik yaptım. Erhan sağolsun TDI güzel gidior artık :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;556376
Umarım sorun çözülür :)

Ben de aracıma uzun zamandır istediğim bir değişiklik yaptım. Erhan sağolsun TDI güzel gidior artık :)

Yazılım mı yaptırdın???

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;556370
Mesajları geç gördüm, kusura bakmayın. İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Pazartesi öğlen Doğukan, Buğra ve Emin ile Şaşmaz'daydık. Doğukan'ın tanıdığı bir elektrikçiye gittik. Aküyle ilgili test yaptı ve akünün bitik durumda olduğunu, kısa sürede değiştirmemi söyledi. Bunun üzerinde Pazartesi akşam Varta 74 amper akü aldım, umarım sorun tekrarlamaz artık.

Geç gördüm Ender. Geçmiş olsun!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;556382
Geç gördüm Ender. Geçmiş olsun!

Teşekkür ederim Can. Buluşmadan sonra da aküyle ilgili sıkıntı devam etti, Pazar Berkay'ın yanındaydım orada bitti, takviye ettik, Pazartesi sabah ise yine çalışmadı.