škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026330

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen [MENTION=11764]mcb951[/MENTION]. Bende 08 Temmuz tarihini netleştirdim gibi. Randevu almayı düşünüyorum. Yalnız şu film olayından mıdır bilemiyorum iki defa trafik çevirmesine takıldım. Rutin GBT işlemi yapıldı, cam filmlerine tek söz etmediler.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;578054
Aynen [MENTION=11764]mcb951[/MENTION]. Bende 08 Temmuz tarihini netleştirdim gibi. Randevu almayı düşünüyorum. Yalnız şu film olayından mıdır bilemiyorum iki defa trafik çevirmesine takıldım. Rutin GBT işlemi yapıldı, cam filmlerine tek söz etmediler.

Abi film olayından olduğunu zannetmiyorum. Benide çevirdiler çok rutin kontrol için ama hiç film muhabbeti yapmadılar. Zaten bakıyolar aile vs bi sıkıntı yok.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;577479
Genel yağ bakımı yapıldı.
Rcd 510 umuzuda taktık ..........................i

Hayırlı olsun, 510 yakışmış...ilk fırsatta ben de alayım...

Alıntı yapılan: Esariipek;577482
Sorry ozaman ağabeyim atıyorum numarayı :) [emoji23]

Nümeron mu değişti? Banada at bare...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;578054
Aynen @mcb951. Bende 08 Temmuz tarihini netleştirdim gibi. Randevu almayı düşünüyorum. Yalnız şu film olayından mıdır bilemiyorum iki defa trafik çevirmesine takıldım. Rutin GBT işlemi yapıldı, cam filmlerine tek söz etmediler.

Yavuz filmden değildir o. 5 yıldır film var arabada, hiç sıkıntı yaşamadım; bu hafta sonu uzun yolda direkt "gel gel" dedi polis amcalar, üfürdük, GBT yapıldı; saldılar.

Alıntı yapılan: Esariipek;578012
Acil pasta cila boya koruma lazım o rengi korumak için ilgililere duyrulur @dgn @mcb951 @enoktakenokta

Alıntı yapılan: DuMaN38;578017
@Esariipek beye katılıyorum :D

Benim reçete belli:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu yeni logolar ülkemizde satılmıyor mu,satılıyorsa nereden bulabilirim?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üniversite mezunu vasıflı işsizliğime doyamadım gittim minik koreliyi de yıkadım bugün [emoji23] buyrun birkaç foto

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şunu anladım ki kamyon gibi büyük panjurlu tasarımlar hoşuma gidiyor.Senin koreli de böyle bakınca bi cazibeli geldi gözüme [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] .Jant içinde geçmiş olsun hacı,bana da çizilmiş gibi geldi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;578139
arkadaşlar bu yeni logolar ülkemizde satılmıyor mu,satılıyorsa nereden bulabilirim?

Ben servisten almıştım vakti zamanında.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;578144
Jantı mı çizdirdin bana mı öyle geliyor? :D

Alıntı yapılan: ugurcnplt;578147
Şunu anladım ki kamyon gibi büyük panjurlu tasarımlar hoşuma gidiyor.Senin koreli de böyle bakınca bi cazibeli geldi gözüme [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] .Jant içinde geçmiş olsun hacı,bana da çizilmiş gibi geldi.

Yoğğ ya ne çiziği parlatıcı sürerken şeyettirmiştir [emoji23]

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neredeyse 6 yıldır bir parçam olan Fabişimi bugün sattım. Dün komple, motoruna kadar temizlemiştim, bugün satıldı. Yeni sahibine hayırlı olsun artık ne yapalım? :( Buda satışını vermeden çektiğim son fotosu oldu. :(

çoklu resim yükle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;578541
Neredeyse 6 yıldır bir parçam olan Fabişimi bugün sattım. Dün komple, motoruna kadar temizlemiştim, bugün satıldı. Yeni sahibine hayırlı olsun artık ne yapalım? :( Buda satışını vermeden çektiğim son fotosu oldu. :(

çoklu resim yükle

Hayırlı olsun. Buluşmalarda göremesekte uzaktan tanırdık rahmetliyi :) yerine ne geliyor nasipse ?

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;578550
Hayırlı olsun. Buluşmalarda göremesekte uzaktan tanırdık rahmetliyi :) yerine ne geliyor nasipse ?
Rahmetli de çok isterdi muluşmalara gitmek, kafamın etini yer dururdu ama bir türlü nasip olmadı. Yeni sahibine forum'dan bahsettim bakalım, belki onla gelir. :) İnşallah yerine Golf yada Octi düşünüyoruz. Bizde nasip olursa yeniyle geliriz. :ok:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spor pedal takımı ve ayak dayama AliExpressten aldım.. Ayak dayamayı henüz monte etmedim. Pedalllar geçmeli kolayca taktım..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Cok uzun suredir motor temizligine girismiyodum. Malum dizel araba kurum toz pislik yag eksik olmuyor sagindan solundan. 1-2 kere daha girisirsem biseye benzeyebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk