škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaza Hazırlık 3m Lendik...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yaptirali 5 ay oldu muayine istasyonuna böyle gittim hatta plakalarimda app on camda filmli hafif kusur olarak geçtim durduran hiçbir poliste ne plakalarıma ne de filmlerime bişey demedi tabi ben nolur ne olmaz orjinal plakalari bagajda gezdiriyorum :)

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Bazı arkadaşlar işin cezai kısmına değinmişler,Ben de fikrimi söyleyim.Cam filmine muayene de problem çıkmasa da,trafik bazen sorun çıkartabiliyor.Trafikden bir yetkili filmlerin kaza anında camların dağılma özelliğini engelleyerek ölümcül yaralanmalara sebep olmasından dolayı bu konuda hassas olduklarını söylemişti.Oysa ticari anlamda kolaylıkla temin edilmesi çelişki yaratıyor.
Arkadaşıma katılıyorum özellikle ege ve akdeniz sahil bölgelerinde veya güneydoğu da yazın güneş ışınları ve sıcak ciddi sıkıntı sebebi.Çocukların küçüklüklerinde A4 ü zifiri karanlık film kaplatmıştım.Ceza tedirginliğime rağmen sıcaktan korunma adına çok rahat ettik.Sadece ilk takdırdığımda kapalı ve yağmurlu havada alışasaya kadar dışarıyı görememiştim.Hatta aracı filmciden alır almaz solumdan gelene giriyordum neredeyse.

Şu an ise aracımda takmatik perde var.Film gibi olmasa da aynı işi görüyor.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;429481

Bazı arkadaşlar işin cezai kısmına değinmişler,Ben de fikrimi söyleyim.Cam filmine muayene de problem çıkmasa da,trafik bazen sorun çıkartabiliyor.Trafikden bir yetkili filmlerin kaza anında camların dağılma özelliğini engelleyerek ölümcül yaralanmalara sebep olmasından dolayı bu konuda hassas olduklarını söylemişti.Oysa ticari anlamda kolaylıkla temin edilmesi çelişki yaratıyor.
Arkadaşıma katılıyorum özellikle ege ve akdeniz sahil bölgelerinde veya güneydoğu da yazın güneş ışınları ve sıcak ciddi sıkıntı sebebi.Çocukların küçüklüklerinde A4 ü zifiri karanlık film kaplatmıştım.Ceza tedirginliğime rağmen sıcaktan korunma adına çok rahat ettik.Sadece ilk takdırdığımda kapalı ve yağmurlu havada alışasaya kadar dışarıyı görememiştim.Hatta aracı filmciden alır almaz solumdan gelene giriyordum neredeyse.

hocam valla daha önce şahin s biniyordum filmler acık renkli polis inin aracınızdan arac filmli dedi yaf sen içeriyi görmuyormusun neyi filmli dedim al camı indirim yok film işte dedim el kol hareketi yapmaktan 600 TL ceza yedim o polisi tekrar görsem üzerinden gececem :D ondan dolayıdır ki bana ders oldu bir daha filmli araac binmedim. trafikten korkar oldum cok koyu cok iyi değiş arabaları göremiyorsunuz acık filmli olsa daha iyi. birde gece araba sürdüğünüzde hiç göremezsiniz heleki yayaları hadi arabanın ısından görürsünüz ama yayaya kesin carpabilirsiniz. yasak olmassa arka tarafı full siyah cekicem ön acık renkli yaptırıcam. ilerde artık yasak kalktıgında.

:eyv.:

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;429481

camın dagılmaması güvenlik açısından problemli olsa volvo tüm camlari lamine yapmaz bence 77 modelinde tüm camlar lamineydi, 2001 model de öyle. Daha yenileri bilmiyorum ama tahmin ediyorum değişmemiştir.