škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka kapı hoparlörü taktırdım.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/arif.karatas
Arkadaşlar merhaba.

Bildiğiniz gibi Ambiante donanımda arka kapı hoparlörü malesef yok uzun zamandır taktırmak istiyordum.Çevremdeki oto elektrikçilerden 150 TL ile 200 TL ve üzeri (hoparlör kalitesine göre) fiyatlar almıştım.Bu hafta sonu çalıştığım avm de bulunan Electroworld mağazasına indim ve oto ses sistemi montaj bölümü açtıklarını gördüm hoparlör alana 30 TL ye montaj yaptıklarını söylediler.Bende onların da yardımı ile JVC marka 16cm lik hoparlör aldım toplamda 75 TL + 30 TL montaj ücreti ile 105 TL ye geldi.Performansıda gayet tatmin edici.Düşünen arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Bu aldığım hoparlör.

Bu kapıdaki boş bölüm açılmadan önceki hali

Buda açılmış hali.

Montaj yapılıyor.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun... JVC'nin performansı hakkında işlem bitince bilgi verirseniz sevinirim... Eskiden iyiydi, şimdi nasıl merak ediyorum...

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;429311
Hayırlı olsun... JVC'nin performansı hakkında işlem bitince bilgi verirseniz sevinirim... Eskiden iyiydi, şimdi nasıl merak ediyorum...

Bence gayet tatmin edici 4 cam kapalı ve ses sondayken dışarıdan bile çok rahat dinleyebiliyorsunuz.

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;429319
hangi eektro wprld bu :) ?

Torium.Cuma,Cumartesi ve pazar montaj yapıyorlar.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
acaba tüm elektroworld'lerde var mıdır..yoksa da orada ne kadar süre devam edecek..bide teyipden kablo çekilimiydi sende onlar mı çekiyorlar..bende fabia I in arka bagajın üstünde boşluklar var oraya kolon koymak istiyorum.. fiyat çok uygunmuş...

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;429325
acaba tüm elektroworld'lerde var mıdır..yoksa da orada ne kadar süre devam edecek..bide teyipden kablo çekilimiydi sende onlar mı çekiyorlar..bende fabia I in arka bagajın üstünde boşluklar var oraya kolon koymak istiyorum.. fiyat çok uygunmuş...

Merhaba

Kablo yoktu onlar çekti 20 TL aldılar kablo için.Kabloyuda katarsan 125 TL ye halletmiş oldum.

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Can bizde arkada var mı acaba :)  ben müzik dinlemiyorum ya :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bildigim var... sistem basarili sadece onler ile bu kadar guzel ses cikmaz diye tahmin ediyorum.. yarin ilk is bakarim..:)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;429344
Abi bildigim var... sistem basarili sadece onler ile bu kadar guzel ses cikmaz diye tahmin ediyorum.. yarin ilk is bakarim..:)

RS de var :) Arkalar olmadan olmaz. Ben zaten ses sistemi olmadan yapamam çoktan yaptırmıştım :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jvc, sadece japonyada fabrikası olan tek firmaydı. sağlam markadır. şimdi diğerleri gibi başka ülkelere fabrikayı kaydırdılar mı bilmiyorum.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek vol. de herhangı bır cızrtı ses bogması vs. oluyormu ?

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun arkadaşım. teybe kabloları bağlayınca kod isteme vs durumu oldumu? bir arkadaş öyle birşeyden bahsetmişti.