škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

215 45 r16 kışlık lastik fiyatları

RAPİDO · 277 · 93358

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün ilk gittiğim lastikçi lastikleri değiştirmeden bu lastik sizin araca olmaz dedi. tekerler dönmez sürtme yapar hadi bu sene bu şekilde kullandın 2. 3. sene lastiğe ne kadar hava basarsan bas hava kaçırır dedi. ben moral bozukluğu ile eve dönerken, yolun üzerinde nokian bayisi görüp içeri girdim, oradaki adamda lastikleri görünce bunlar rahatlıkla olur kullanabilirsiniz dedi, takın dedim 75 lira sökme-çıkarma ayrıca sıra var diyince başka yere baktırırım diyip oradan da çıktım. yolun üzerindeki continental bayisinde ustaya baktırdım, güleryüzlü usta 1cm araç yükselir ama kullanabilirsiniz diyince hemen işe başladılar. taktıktan sonrada kontrol etti, sıkıntı olmaz dedi. velhasılkelam aldık lastikleri paşa paşa kullanacaz.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;546052
215/45/R16

195/55/R16

Taban görüntüsü koyma imkanınız var mı? Bende elimdekileri taktıracağım bu durumda

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;546054
bugün ilk gittiğim lastikçi lastikleri değiştirmeden bu lastik sizin araca olmaz dedi. tekerler dönmez sürtme yapar hadi bu sene bu şekilde kullandın 2. 3. sene lastiğe ne kadar hava basarsan bas hava kaçırır dedi. ben moral bozukluğu ile eve dönerken, yolun üzerinde nokian bayisi görüp içeri girdim, oradaki adamda lastikleri görünce bunlar rahatlıkla olur kullanabilirsiniz dedi, takın dedim 75 lira sökme-çıkarma ayrıca sıra var diyince başka yere baktırırım diyip oradan da çıktım. yolun üzerindeki continental bayisinde ustaya baktırdım, güleryüzlü usta 1cm araç yükselir ama kullanabilirsiniz diyince hemen işe başladılar. taktıktan sonrada kontrol etti, sıkıntı olmaz dedi. velhasılkelam aldık lastikleri paşa paşa kullanacaz.
Evet taban görüntüsü,direksiyonu tam kırıp fotoğraf,birde uzaktan..zahmet veriyoruz ama

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla arkadaşlar hafta içi aracın başında olmadığımdan ancak haftasonu dediğiniz fotoları çekebilirim, hafta içi hava kararınca ancak görebiliyorum. kusura bakmayın şimdiden.

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;546054

Bas bas bağırıyorum tüm form dostlarımı uyarıyorum YAPMAYIN, ETMEYİN. Gidip ülkemizin haksız rekabet için bizleri harcayan o ne yaptığınız bilmez servis elemanlarıyla muhatap olup bu olur abi tuzağına düşmüşsünüz. Neden araç üzerinde verilen ebatları takmıyorsunuz, neden sizin ve başkalarının canı için önemli olan o ufak çizgiyi ve limitleri aşıyorsunuz? Sizce o değerler ezbere mi veriliyor. Canınız o kadar mı değersiz? Aradaki ufak farklar için bunu göz ardı etmeyin. Ayrıca araç yol bilgisayırnda sapmalar olacak ve bütün değerler yanlış çıkacaktır. Ne gidilen yol, ne ortalama hız, nede kalan km gibi değerler doğru çıkacaktır. Yazık olmuş üzüldüm sizin için.

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;546055
Taban görüntüsü koyma imkanınız var mı? Bende elimdekileri taktıracağım bu durumda

Elinizdeki ebatlar burdakiler gibi ise yani araç üzeride depo kapağından farklı ise sakın TAKTIRMAYINNNNN.

Çevrimdışı ordaolmayanadam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar
Ben de bugün 185/60 R15 lastiklere geçtim. Uzun süre kullanamadım ama sanki engebeli yollarda sarsılma azaldı gibi geldi. Kar yağınca göreceğiz asıl marifetini inşallah.
Çelik Jantlar 800tl + 185 x4 740 tl ye Continental TS850 aldım. İnşallah bir süre daha kullandıktan sonra tekrar yorumlarımı paylaşırım.

https://goo.gl/photos/jAGX9eykXTyFF3hS8

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordaolmayanadam;546587
Merhabalar
Ben de bugün 185/60 R15 lastiklere geçtim. Uzun süre kullanamadım ama sanki engebeli yollarda sarsılma azaldı gibi geldi. Kar yağınca göreceğiz asıl marifetini inşallah.
Çelik Jantlar 800tl + 185 x4 740 tl ye Continental TS850 aldım. İnşallah bir süre daha kullandıktan sonra tekrar yorumlarımı paylaşırım.

https://goo.gl/photos/jAGX9eykXTyFF3hS8
Lastikler çok güzel,  ben çok memnunum sizinde kalacağınızı düşünüyorum.  Hayırlı olsun.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pehlivan_m;546151
Bas bas bağırıyorum tüm form dostlarımı uyarıyorum YAPMAYIN, ETMEYİN. Gidip ülkemizin haksız rekabet için bizleri harcayan o ne yaptığınız bilmez servis elemanlarıyla muhatap olup bu olur abi tuzağına düşmüşsünüz. Neden araç üzerinde verilen ebatları takmıyorsunuz, neden sizin ve başkalarının canı için önemli olan o ufak çizgiyi ve limitleri aşıyorsunuz? Sizce o değerler ezbere mi veriliyor. Canınız o kadar mı değersiz? Aradaki ufak farklar için bunu göz ardı etmeyin. Ayrıca araç yol bilgisayırnda sapmalar olacak ve bütün değerler yanlış çıkacaktır. Ne gidilen yol, ne ortalama hız, nede kalan km gibi değerler doğru çıkacaktır. Yazık olmuş üzüldüm sizin için.

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;546669

Sedat beyin paylaşımına teşekkür ediyorum.

Uygun ebatları bizlerle paylaşmış. Unutmayalım bu ebatların dışına çıkılmadığı sürece ne bizler nede başkaları bir sıkıntı yaşayacaktır. Güzel günler , iyi ve güvenli sürüşler.

Çevrimdışı ordaolmayanadam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhaba herkese
Geçen gün lastikleri değiştirdiğimi yazmıştım. Şu ana kadar performans ve konfor olarak çok memnunum. Lastik küçüldüğü için yakıt tüketimi de azaldı. Fazla mı takıntılıyım bilmiyorum ama kafamı kurcalayan bir şey farkettim. Arabanın arka tekerlerinin etrafında kalan boşluk alanı aynı değil. 1-2 cm kadar fark var. Sol taraf daha aşağıda gibi görünüyor. Lastik basınçlarını kontrol ettim aynılar. Acaba bu kadar fark normal midir? Değilse de bu fark lastik değişimiyle alakalı mıdır yoksa aks ile ilgili bir problem midir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

https://www.dropbox.com/s/78no9z0o6w615at/araba.jpg?dl=0

Şöyle ki resimde görülen yükseklik 68cm iken sağ arkada bu mesafe 70cm çıkıyor. Zeminin tam düz olmamasından bile olabilir mi fazla mı takıntılıyım acaba?
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 14:41:42 Gönderen: ordaolmayanadam »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordaolmayanadam;546993
Tekrar merhaba herkese
Geçen gün lastikleri değiştirdiğimi yazmıştım. Şu ana kadar performans ve konfor olarak çok memnunum. Lastik küçüldüğü için yakıt tüketimi de azaldı. Fazla mı takıntılıyım bilmiyorum ama kafamı kurcalayan bir şey farkettim. Arabanın arka tekerlerinin etrafında kalan boşluk alanı aynı değil. 1-2 cm kadar fark var. Sol taraf daha aşağıda gibi görünüyor. Lastik basınçlarını kontrol ettim aynılar. Acaba bu kadar fark normal midir? Değilse de bu fark lastik değişimiyle alakalı mıdır yoksa aks ile ilgili bir problem midir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

https://www.dropbox.com/s/78no9z0o6w615at/araba.jpg?dl=0

Şöyle ki resimde görülen yükseklik 68cm iken sağ arkada bu mesafe 70cm çıkıyor. Zeminin tam düz olmamasından bile olabilir mi fazla mı takıntılıyım acaba?
Zeminden kaynaklıdır diye tahmin ediyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski aracımdan kalan lastikleti kullandım %3 fark var. İçim rahat değil ama geçen seneden memnun kaldığım lastiklerdi. Ultragrip 9. %3 e kadar önerilir diyorlar elde de bu olunca kullandım malesef.

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
4 tane  5×100 15 jant aldım sac  250 tl, 185x60x15 Lassa snoways era lastik aldım 600 tl ye 9 taksit, kışlık lastik ihtiyacını çözmüş oldum. Kendi fabrika ölçüsünde ebat kullanıp riske etmedim, yazın da çıkartır kendi lastiğini takarım, en azından lastik sök  tak balans işi ile uğraşmam.

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Managerhtd;548681
4 tane  5×100 15 jant aldım sac  250 tl, 185x60x15 Lassa snoways era lastik aldım 600 tl ye 9 taksit, kışlık lastik ihtiyacını çözmüş oldum. Kendi fabrika ölçüsünde ebat kullanıp riske etmedim, yazın da çıkartır kendi lastiğini takarım, en azından lastik sök  tak balans işi ile uğraşmam.
Ben de sizin gibi yapmıştım. Lastik marka tercihim farklı olmuştu yalnız.