škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süperb Alacağız :) Ama :S

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bayi prestij paketli elagance 1.6 tdi ye kac para istedi.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elegance donanımı tüm bayılerde aynıdır fakat üzerine alacağınız opsiyonlar veya ek paketler fiyata dahil değildir.Önce aracın elegance donanım fiyatını alın sonra eklemek ıstedıklerınızın fıyatını ayrıca alın böylece bayiler arasındaki hem fiyat hem donanım farkı kolaylıkla cıkacaktır

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;429760
Cok ilginc yaa valla iyice bir daha sormam lazimm birde siz neler aldiniz aracta ?

Alıntı yapılan: schumici;429813
Bizim araçta bolero ve trifid jant var ama sunroof ve koltuk ısıtma yok. Bayilerin ellerindeki araçlarda karışık opsiyonlar olabiliyor, ellerindeki araçlara baktıktan sonra istediğiniz opsiyonlar yoksa sipariş geçersiniz

Aynen benim araçta da sizinki gibi. Bayideki araç buydu beklememek için aldık. sunroof da isteseydik sipariş ile yeni aracı bekleyecektik.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
murat sana bir çok arkadaş gibi yeni model konusunda katılıyorum. çok dandik özellikle ön kısım. genelde 1.6 dizeller ek donanımlı geliyor. ben 2.0 aldım. prestiji düşündüm. konfor olayı kadar sıkıntısıda artıyor. sunroof özellikle almadım. klima olunca pencere bile açmıyorum. cila atarken problem. kir girmesi, contaların güneşten eskimesi. koltuk ısıtmasını düşündüm fakat türk olduğumuzu ve mutlaka sıvı dökme ihtimaline karşı arıza oluşabileceği için vazgeçtim. ki arabanın kalorifer sistemi dehşet birşey hiç ihtiyaç duymuyorsun. deri koltuk desen en ufak bir takılmada yırtılır bakımı sıkıntı. onuda bu şekilde geçtim. alırsan bolero, trifid jant ve bagaj havuzu, kauçuk paspas olmazsa olmazım. alabilirsen şemsiyeyide hediye olarak iste. şoför arkası kapı içinde oyuğu var. yani özetle çok elektronik çok bela demek benim açımdan. koltuğu siyah kumaş seçtim bej olan güzel ama kiri çok gösteriyor.

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek model olup satılık olan araç çok fazla örneğin 2012 model 18000km de superb satılık neden? Sorunun yanlış anlaşılmasını istemiyorum sadece merak, donanımdan mı kaynaklanıyor sıkıntısı mı var vs vs bunun gibi bir çok soru sorabilirim..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb in tek sikintisi bence 1.6 dizel otomatigi olmamasi...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim için tek sıkıntı fazla uzun olması bu şehiriçinde problem özellikle park etmede ve servis olayı da pahalı bazıları fahiş fiyat istiyor. tabi bunlar harici ikinci elde düşük olduğu için hazır para ediyorken satmak isteyende var.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Ben aracın hantallığından ve 5 ileri vitesten başka hiç bi terslik görmedim araçta. Bugün arabanın başında bekliyorken adamın biri geldi sordu memnun olup olmadığımı, adamın tek korktuğu taraf 2. el piyasasıymış. Yani bu araçta gönlü olan çok insan var ama 2. elde çok zarar eder miyim korkusundan yanaşamıyorlar. İnsanlar şu Skoda ön yargısını kırsa bu araçlar kesinlikle daha kıymetli hale gelecek

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6. vites şart arabaya. geçen gün amarok'un reklamını gördüm. adamlar 8 vites yapmış. böyle giderse kamyonları geçecekler.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;429938
Ben aracın hantallığından ve 5 ileri vitesten başka hiç bi terslik görmedim araçta. Bugün arabanın başında bekliyorken adamın biri geldi sordu memnun olup olmadığımı, adamın tek korktuğu taraf 2. el piyasasıymış. Yani bu araçta gönlü olan çok insan var ama 2. elde çok zarar eder miyim korkusundan yanaşamıyorlar. İnsanlar şu Skoda ön yargısını kırsa bu araçlar kesinlikle daha kıymetli hale gelecek

Bu arabayı almış biri olarak düşüncemi söyliyim. Benim niyetim uzun süre bu araca binmek oyuzden 2.el korkusu yaşamıyorum. Ayrıca segmentine göre fiyatı da oldukça uygun olduğu için en az diğer araçlar kadar 2.elde fiyat düşüşü olur.(Örneğin aynı motora sahip 2012 model passatın fiyatı 86.000 TL iken biz aracı bu 68.000 TL'ye aldık. 2.el değer kaybını hesaplarsak aynı kapıya çıkacak)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: deathbomb;429961
Bu arabayı almış biri olarak düşüncemi söyliyim. Benim niyetim uzun süre bu araca binmek oyuzden 2.el korkusu yaşamıyorum. Ayrıca segmentine göre fiyatı da oldukça uygun olduğu için en az diğer araçlar kadar 2.elde fiyat düşüşü olur.(Örneğin aynı motora sahip 2012 model passatın fiyatı 86.000 TL iken biz aracı bu 68.000 TL'ye aldık. 2.el değer kaybını hesaplarsak aynı kapıya çıkacak)

Aynen, o yüzden insanlar korkmadan almalı, sırf adı vw diye paraları meksikan Jetta'ya yatırmaktansa bu araca yatırmak kesinlikle daha mantıklı bence

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
motor hacmi yükseldikçe oran bir o kadar düşüyor. ben 105'e aldım iki sene sonra 80'e satamam. düşük hacimlerde talepte yoğun olduğu için fark o kadar açılmıyor.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat kazan;429868
bayi prestij paketli elagance 1.6 tdi ye kac para istedi.

Biz Ötv den muaf alacagimizdan 52 bin lira anahtarsız elagance prestij donanım olarakta sunroof 4 koltuk ısıtma trifid jant ve bolero ekran var...

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;429819
makyajlı süper b alın derim prestij onda mevcut:):ok::syg2:

Makyajlı ruhumu hiç okşamadı mevcut kasa güzel değerini bilin bence ha illa değiştirecekseniz bu makyajlı değil 2015 de yeni kasada olsun...

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;429905
murat sana bir çok arkadaş gibi yeni model konusunda katılıyorum. çok dandik özellikle ön kısım. genelde 1.6 dizeller ek donanımlı geliyor. ben 2.0 aldım. prestiji düşündüm. konfor olayı kadar sıkıntısıda artıyor. sunroof özellikle almadım. klima olunca pencere bile açmıyorum. cila atarken problem. kir girmesi, contaların güneşten eskimesi. koltuk ısıtmasını düşündüm fakat türk olduğumuzu ve mutlaka sıvı dökme ihtimaline karşı arıza oluşabileceği için vazgeçtim. ki arabanın kalorifer sistemi dehşet birşey hiç ihtiyaç duymuyorsun. deri koltuk desen en ufak bir takılmada yırtılır bakımı sıkıntı. onuda bu şekilde geçtim. alırsan bolero, trifid jant ve bagaj havuzu, kauçuk paspas olmazsa olmazım. alabilirsen şemsiyeyide hediye olarak iste. şoför arkası kapı içinde oyuğu var. yani özetle çok elektronik çok bela demek benim açımdan. koltuğu siyah kumaş seçtim bej olan güzel ama kiri çok gösteriyor.

Teşekkürler bence bu kasanın değerini bilmek lazım..kesinlikle dediklerine tamamen katılıyorum biz bu araca minimum 5 yıl bineceğimizden doalyı birazda abim dolu alalım zaten ötvden muaf alacagiz dedi onun üzerine araştirdik ve anlaştığımız bayinin elindede araç olunca hazirda artık su olsun yada olmasin demedik birazda acelemiz vardı ve fiyatta anlaştık avans olarak bir miktar gönderdik ve araç bağlandı hayırlısı olsun diyoruz ve dediğin gibi şemsiyemi isteyeceğim :) acaba çadır varmıdır ellerinde :d
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2013, 11:03:59 Gönderen: memory42 »