škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2002 model Skoda octavia Alınır mı ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum,,

Aşağıdaki arabayı almayı düşünüyorum 2002 model skoda octavia araç garaj arabası daha 59000'de aracın içi dışı pırıl pırıl kaza boya vs yok en son 23.500 diyor adam lpg yok , yorumlarınız nedir aracı şuanda peder inceliyor çok temiz araba diye aradı beni %80 alacaz gibi , fiyat olarak nasıl sizce ? araç sr motormu mpi motormu oluyor ? 8v yada 16v olduğunuda çözemedim , bilgi rica ediyorum , son olarak lpg taktırırsam ne kadar yakar şehir içi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-acil-60.000-km-temiz-octavia-122085061/detay

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg: SR ile MPI motor aynı zaten, 8V, 102 bg. LPG'ye uyumlu motor.

Aracı iyice her yerden sorgulatın, TÜV kayıtlaını isteyin sahibinden, km'ler belli olur. Gittiği servise sorun, Tramer inceletin, iyi bir ustaya ekspertiz yaptırın  ;) Yaşı itibariyle triger gibi ağır bakımı yaplımış olmalı, yapılmadıysa 500 TL indirim istenebilir ek olarak.

Her 2. el araç gibi pazarlık isteyin

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı Tramer'den sorgulattım hasar kaydı ve boya vs yok sahibi emekli öğretmen , titiz olduğu belli arabaya hiç binmemiş , ancak 23500'den aşağı vermeyecek gibi ... tip ne kadar takılır hangi tüpü önerirsiniz ve lpg takıldıktan sonra ne kadar yakar araç acil bilgi rica ediyorum sizlerden

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Söyleneler doğruysa zor bulunabilecek cinsten güzel bir araba.Mpı motor en güvenilir motor. Senelik ortalaması 5-6000km.Piyasasını bilemem ama Adam o parayı istemekle haklı Bence.Diğer kontrol ve araştırmaların haricinde az km den kaynaklanan bir sıkıntısı var mı diye baktırılabilir:)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı aldık beyler kaporayı da verdik , yarın satış yapılacak

Valla Peder arabadan iyi anlar + tanıdık usta'yada gösterdik , abi arabayı kaçırmayın sakın dedi bu temizlikte araba bulmak çok zor dedi , arabanın boyasında en ufak kusur yok , zaten boya ölçme makinesi ile ölçüldü araca zamanında boya koruma yapılıp garajda beklediği için hiçbirşey olmamış , adam almış garaja atmış arabayı anlayacağınız , km gerçek yürüründe vs hiç birşey yok , aracı kullanmış peder yağ gibi akıyor diyor  .. Modele pek takılmamak gerek , önemli olan aracın durumu ;) 1-2 ay sonra da taksitle  LPG taktırır keyifle binerim :)) LPG olarak Landi renzo düşünüyorum genelde hep octavia'lar için bu öneriliyor

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun... kazasiz belasiz kullanirsiniz insallah...:)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Lpg'yi iyi bir ustaya taktırın derim. Zavoli'nin Ankara'daki bölge bayisi polaris lpg var, oldukça bilgili ve kaliteli ustaları var, bir seçenek olarak oradan da fiyat vs. alabilirsiniz.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler arkadaşlar , bu araçta yol bilgisayarı yok sanırım ? aracın km'de ne kadar yaktığını gösteren numara tam olarak nerde ?
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2013, 10:42:33 Gönderen: veracocha »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: veracocha;430000
Teşekkürler arkadaşlar , bu araçta yol bilgisayarı yok sanırım ? aracın km'de ne kadar yaktığını gösteren numara tam olarak nerde ?

Silecek kolu ucunda aşağı-yukarı devirme düğmesi yoksa yoktur tüketim ekranı-bilgileri

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun yol bilgisayarı sağ taraftaki silecek kolunun uç tarafındaki düğmelerle ileri geri yaparak çalışıyor. devir göstergesinin  alt kısmında istediğin bilgiler var.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2013, 11:29:33 Gönderen: karahan »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu olsun, iyi günlerde kullanın,
km si yasa göre cok cok iyi, masallah diyelim,
Arac hosuna gittiyse, bir iki depo sonrasında, bineceksen LPG hemen taktırabilirsin, benzine verecegine taksidini ödersin :-)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LPg taktıracağım evet ancak hangi markayı taktırmalıyım ? landi renzo için iyi diyorlar octavia'cılar hangi lpg den memnun genel olarak

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;430023
LPg taktıracağım evet ancak hangi markayı taktırmalıyım ? landi renzo için iyi diyorlar octavia'cılar hangi lpg den memnun genel olarak

benim araçta atiker var bi sıkıntısını görmedim ama bu konu hakkında söylenen özetle lpgnin markasındansa taktıracağın USTAnın iyi olması gerektiği söyleniyor. Yani ustan iyiyse markası çokta önemli değilmiş :hmm:

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracı dün aldık , araç sıfır temizliğinde desem yalan olmaz tam anlamıyla bir garaj arabası , böylesi araba çok zor bulunur :)) araçta 8 hoparlör var ancak ben ön kapılardaki ve arkadaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum , Aracın teybi pioneer 2250ubg fena değil ancak hangi hoparlörleri almak lazım ne önerirsiniz ön kapılardaki ver arkadaki hoparlörler için