škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sony sizce nasıl?

MknsT · 10 · 6731

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MknsT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aracıma ses sistemi eklemek istiyorum. Serçe'm deki tesisatımı sokme taraftarı değilim sonuçta onuda kullanıyorum, o yüzde fabia'ma yeni bir tesisat kurcam.
http://www.hepsisony.com/?urun-4396-Sony-XM-GTR2202-1400-W-maksimum-guc-cikisli.html
http://www.hepsisony.com/?urun-3064-Sony-XS-GTX121LS-12-inc---30-cm-Arac-ici-ince-Kasa-Subwoofer.html
Bu amfi ve woofer i düşünüyorum hoparlör seçiminde kararsızım serçe de sonny kolonlar var ses gereçekten kaliteli ama watt ı düşük olduğu için sıkıntı yaratabiliyor size bu amfi woofer nasıl aynı fiyatlarda başka ne alabilirim Jbl pionner gibi ürünlerden uzak durma taraftarıyım.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sony xplod mid takımı kullanıyorum sistemimde görenler ve duyanlar dinlediğim en kaliteli ses diyorlar ama ben anfide sierrayi öneririm jbl ve Pionerlerde sürekli ısınma problemi oluyor.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MknsT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
doğru sonynin ses kalitesi benimde hoşuma gidiyor bi pionnerin orjinal sitesindeki fiyatlara bakıyorum birde bizim aldığımız fiyatlara arasında uçurumlar var bence bukadar ucuza satılması türkiyede mantık dışı.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiyedeki Pionerlarin %80 kacaktir veya çin malıdır(inanmayanlar subwooferlarin içini açıp bakabilir made in china ve kamosonic yazısıyla karşılaşmaniz an meselesi)

Çevrimdışı MknsT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o yüzden orjinal ürün teminetmek istiuorum

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çoğu insanın bilmediği ama her tesisatimda mutlaka kullandığım sierrayi öneririm anfisi olsun konpenentleri olsun subwoofer i olsun bence çok kıymetli parçalar bu gün jbl veyahut kickerlarima birşey olsa doğruca gidip sierra alırım.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sierra anfi kullanmistim.. gercekten fiyatina gore guzel performans veryiordu.. yanliz ben komponentleri ve sub I alpine almistim... komple tum sistem kablolar ve iscilik bana 700 tl gibi bir rakkama gelmisti... umraniye media markt ta yaptirtmistim 3 yil kadar once...

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sierranın 13 cmlik komponentini kullanmıştım önceden çok iyiydi. sony xplod 13 ve 16 cm lik 3 yollu kullandım. süperdi. pioneer veya başkası, en azından öz vatanında üretilen ürünleri almakta fayda var diye düşünüyorum.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada electro worldun sitesine bakın derim. sierranın amfi, hoparlör,subwoofer alsanız fiyat performans açısından daha mantıklı olur bana göre.