škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Brc mi Atiker mi ?

dynia · 38 · 8092

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat gerçekten çok uygun. Ama bazı küçük ayrıntılara dikkat etmek lazım. Çünkü bu ayrıntılar fiyatı önemli oranda etkiliyor. Bazı parçaları orjinal yerine yan sanayi taktıkları zaman müşteri bunu fark etmiyor ve de çok hesaplı aldığını düşünüyor. Mesela ilk aklıma gelen şamandıra. Şamandırayı orjinal yerine yan sanayi kullandığı zaman fiyat (4 Yıl önceki fiyatlara göre) tam 150 TL aşağı oluyor. Bunun gibi bir kaç ayrıntıyı gözden kaçırmamak lazım derim :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı daltin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sizin durumunuz biraz istisnaiymiş. Ancak İstanbul'da olanlara bile günübirlik Ankara Mocan Otogaz'a gelmelerini öneririm. 25000 km yaptım LPG'den sonra çok şükür arıza ışığı hiç yanmadı.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: daltin;430816
Sizin durumunuz biraz istisnaiymiş. Ancak İstanbul'da olanlara bile günübirlik Ankara Mocan Otogaz'a gelmelerini öneririm. 25000 km yaptım LPG'den sonra çok şükür arıza ışığı hiç yanmadı.

Hangi marka ve fiyat ne kadardı?

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman hic dusunmeyin brc takin :) o fiyattan forum uyelerinede yaparlarsa tadindan yenmez :)

Çevrimdışı daltin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZaHiR;430823
Hangi marka ve fiyat ne kadardı?

BRC 1 yıl önce toplam 1500TL idi. Yeni fiyatları almanız lazım tabi. My 11 kiti yeni çıkmıştı o kiti kullandılar. Tüm parçalar orijinal gelip gözümün önünde açıldı (böyle bir talebim olmamasına rağmen). Herhangi bir tanışıklığım da yoktur ben de geçtiğimiz sene forumlardan arayarak buldum bu firmayı. İşlerini düzgün yapan insanların reklamını yapmak lazım

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakangemini

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyata BRC tercih edilir. Kalite olarak da BRC. Ama bütçe elvermiyorsa Atiker de yeterlidir.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kanka benim cevabımı beklion galiba sen :D

Ben atiker taktırdım memnunum şu anda ama marka olarak brc  daha iyi olduğu söyleniyor  ama dersenki  bu motorlarda en iyi marka bu işin kompetanı kim  
Kral ortada  LANDİRENZO  
ama senin seceneklerin arasında  iki marka varsa  obd 2 çok övülen bir sistem kullananda çok memnun  brc de  çok memnuniyet var  bu soruya bir atiker kullanıcısı olarak  BRC diyorum  ama şansın varsa  LANDİRENZO kralıdır bu işin landirenzo taktır

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen landirenzo üzerine tanımam. Dünyada ilk benzin enjektoru hızında. Enjektör yapmış.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;431026
Aynen landirenzo üzerine tanımam. Dünyada ilk benzin enjektoru hızında. Enjektör yapmış.

ya iyi güzelde landirenzondan sıkıntı cekenler oluyor markayı kötülemek amaclıyazmadım cidden skoda araclarda landirenzo iyi değil diyorlar :/

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende daha duymadım link lütfen kuru siki :) atma çırak

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence BRC :) Yalnız gözü paradan başka birşey görmeyen bir BRC servisindense, problem yaşadığında senin değil ustanın mahcup olacağı bir ATİKER servisini yeğlerim.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben skoda degil ama golf4 de yasadim sorun. landi renzo ile. montaj sikintiydi. ankara ana bayi dahi tam olaeak cozemedi problemi. ne cektim be.  montaj sorunsa her markada yapar o ayei.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;431091
ben skoda degil ama golf4 de yasadim sorun. landi renzo ile. montaj sikintiydi. ankara ana bayi dahi tam olaeak cozemedi problemi. ne cektim be.  montaj sorunsa her markada yapar o ayei.

hım atiker cok mu kötü marka ? yani ben arıza lambası vermesin 1200 TL yi gecmesin kaliteli bişi olsun istiyorum aslında kendim yapabilsem montajını ben yapacam ama yok bir kere görmem lazım :D

aracın bakımını yaptırırken herseyi didik didik izledim cocuk oyuncagıymıs adam yakıt filtresi takarken sanki acemilik cekti ben daha iyi takardım cidden bir sonraki bakımını kendim yapacam zaten :D