škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oktay19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende skoda octavia 2012 model 1.6 MPI ambiente optimal var. Arabanın plastiklerinden çok ses geliyor. Bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum,Teşekkürler.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastikleriniz ne marka, araç kaç km ve trafiğe çıkış tarihi nedir?

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay19;431208
Arkadaşlar bende skoda octavia 2012 model 1.6 MPI ambiente optimal var. Arabanın plastiklerinden çok ses geliyor. Bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum,Teşekkürler.

Müzik dinleyin iyi gelir.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sert plastik kullanıldıkça hiçbir zaman bitmeyecek skoda sorunu...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Lütfen arkadaşlar araçlarımızı kötülemeyelim,aynı araçtan bende de var,hiçte öyle rahatsız edici sesle karşılaşmadım,ilk akla gelen sorun lastik hava basıncını ölçmek

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kapı fitillerinden geliyor olabilir, iyice temizlenip güzel bir bakım ürünü fark yapar

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;431266
Lütfen arkadaşlar araçlarımızı kötülemeyelim,aynı araçtan bende de var,hiçte öyle rahatsız edici sesle karşılaşmadım,ilk akla gelen sorun lastik hava basıncını ölçmek

diğer markalara göre sessizdir...mesala ben sadece bozuk bir yola girince arka kapının ordan bi tıkırtı geliyor..küçük bir ses..nerden geldiğinide anlamadım zaten.. başka bir ses duymadım aracımda...temiz yolda yok..yada rüzgar sesi bastırıyor :)

şu lastik basıncıda..benim lastikler için max.36 ben 28 filan vuruyodum.... çok konforluydu araç..şimdi 32 bastım...sertleşti ama..araç rahatladı kalkarken filan...herşeyde bi arada olmuyor...