škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.2 HTP 5 TL GAZ ile 33 KM Şehiriçi Yapılmıştır

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Totalden aldığım 5 tl gaz 2.36 krş 33 km şehir içi yol gittim. Sahin ile baraberdik atiker safe fast.

Alıntı

sahintan

antihacker ile beraber deneme yaptık söyledikleri dogru deposu bitti gittik total den 2,38 den 5 tllik gaz koyduk. km 0 ladık ve denedik şehir içinde tam anlamıyla depo bitene kadar tüpte sadece 33KM YOL yapmıştır. sanırsam 2,1 LT tüp geldi. 2,1 LT 33 KM YOL YAPILMIŞTIR. tekrar geldik totale depoyu fulladık 28,8LT 70TL doldu yanlız bu sefer 2,26 tan aldık gazı cunku teb total card ta indirim yapıyor yuzde 5 olarak. bilmeyenler için total den teb kartınız varsa indirimli alıyorsunuz her totalde aynıdır.

Kullandıgımız OTOGAZ sistemi Atiker Safe Fast. daha önce arıza lambası yandıgından dolayı antihacker Mersin oskar oto lpg ustası diyelim Murat Usta bir ayar verdi o biçim ayar yani ne arıza lambası yanıyor nede bi sıkıntısı var suan. aracı 7000 devire kadar getirtti arıza lambası yanacakmı diye ama yanmadı iyi ayar verdi cidden. Ayar verildikten sonra test ettik 33KM rekorumuzu yazmak istedik sizinle paylasmak istedik.Tekrar sunu anlıyoruz ki Usta Çok ama çok önemli.Kitin markası o kadar önemli değil ustanız daha önemli.

Ellerine Sağlık AntiHacker ustam  Güzel bi test oldu darısı benim araca atiker taktırmaya inanmayan hala varsa tekrar deneme yapıp videoya cekeceğiz no sıkıntı yani

:clap::gaz:
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2013, 00:42:22 Gönderen: antihacker »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demekki depoda hala gaz varmış :) LPG de en sağlıklı ölçüm depo fulleyerek oluyor bu tarz ölçümler pek önem taşımaz :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5,88 lt/100km oldukça güzel değer, tebrikler.

Kısa mesafe/az yakıt ile ölçümlerde hata payı yüksek çıkıyor.
Daha güvenilir ölçümler için uzun mesafe/fazla yakıt.
Ben 1000-2000km ortalamalarıma göre değerlendirme yapıyorum.

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gaz bitmişti benzinle biniyordum elimle sürekli gaza aliyordum 1 sn içinde benzine geciyordu sahinle beraber yaptik testi gerçek test çünkü 27lt ile 425 km gittim 1 depo

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu hesaba görede 6,35lt/100km tüketmişsin, gayet güzel:)

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben roomster 1.2 ile 85tl gaz 315 km yapiyorum sehir icinde ayni sartlarda benzin ile 100 tl ile 250 km yapiyordum acaba cok mu yakiyor benim arac ?
Gaz kiti atiker safe fast

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mersin oskar oto lpg çok teşekkür ediyorum. Çünkü 8 ay önce sistem oto gazdan atiker safe fast Taktirdim. Ogundur bu gündür. Bitmeyen titreme ariza lambasi ve yakit fazlalığı ne  yapildiysa olmadi ve sonunda sokelim parani verelim derecesine geldi bir kaç atiker bayisine gittim onlarda ne yaptiysa çözüm olmadi artik söküp landirenzo takacaktim. Bugün bir lpgcinin önünden gectim baktım derli toplu bir yer oskar oto gaz .derdimi anlattım murat Bey baş usta. Oda biz sadece zavoli takiyoruz.atiker takmam dedi ama dedi inşallah çözelim. El atti kalibrasyon ayar gaz filtresi. Meme.vs yapti sonra test sürüşü yaptik devir 4000.6000 arasi maksat ariza lambasi yanarmi yanmadi 10km yol yaptik son surat gözümü kapattım. Nasil bir sürüş gaz bitti. Öğün benzile bindim. Akşam sahini aldim totale gittim 5Tl lpg aldık 33km şehir içinde gezdik. Vala ne diyeyim. Kit markası gerçekten boş iş işin ustasını bulmak mesele herşey ustada biter allaha Şükür banada denk geldi 40 tl el emeği istedi verdim helal hoş olsun yarinda pasta kola götürürüm.
Kısacası arabayi satacaktım artik tak etmişti artik satmam inşallah

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
antihacker ile beraber deneme yaptık söyledikleri dogru deposu bitti gittik total den 2,38 den 5 tllik gaz koyduk. km 0 ladık ve denedik şehir içinde tam anlamıyla depo bitene kadar tüpte sadece 33KM YOL yapmıştır. sanırsam 2,1 LT tüp geldi. 2,1 LT 33 KM YOL YAPILMIŞTIR. tekrar geldik totale depoyu fulladık 28,8LT 70TL doldu yanlız bu sefer 2,26 tan aldık gazı cunku teb total card ta indirim yapıyor yuzde 5 olarak. bilmeyenler için total den teb kartınız varsa indirimli alıyorsunuz her totalde aynıdır.

Kullandıgımız OTOGAZ sistemi Atiker Safe Fast. daha önce arıza lambası yandıgından dolayı antihacker Mersin oskar oto lpg ustası diyelim Murat Usta bir ayar verdi o biçim ayar yani  ne arıza lambası yanıyor nede bi sıkıntısı var suan. aracı 7000 devire kadar getirtti arıza lambası yanacakmı diye ama yanmadı iyi ayar verdi cidden.  Ayar verildikten sonra test ettik 33KM rekorumuzu yazmak istedik sizinle paylasmak istedik.Tekrar sunu anlıyoruz ki Usta Çok ama çok önemli.Kitin markası o kadar önemli değil ustanız daha önemli.

Ellerine Sağlık AntiHacker ustam ;) Güzel bi test oldu darısı benim araca atiker taktırmaya :D  inanmayan hala varsa tekrar deneme yapıp videoya cekeceğiz  no sıkıntı yani :D
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2013, 00:38:37 Gönderen: sahintan »

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kiti 800 tl taktırdım. Bilginiz olsun pazarlık yaparsanız olur peşin. (:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok iyi değerler. benim otogaz 9-9,3 lt civarında geziniyor.sürekli depoyu doldurarak hesaplıyorum.

Çevrimdışı msalih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yapılan yol : 273 km (Şehir dışı)
Otogaz fiyatı : 2,48 TL
Yakıt Tüketimi : 35,07 TL
Km'ye Tüketimi : 0,128 krş
Kit Markası : Cangas

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msalih;431519
Yapılan yol : 273 km (Şehir dışı)
Otogaz fiyatı : 2,48 TL
Yakıt Tüketimi : 35,07 TL
Km'ye Tüketimi : 0,128 krş
Kit Markası : Cangas

km de 128 krş?? baya bi az yakmış.hatta yakmamış.ortalama kaç km hızla gittin?bu değeri yakalamak büyük başarı!

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;431476
Ben roomster 1.2 ile 85tl gaz 315 km yapiyorum sehir icinde ayni sartlarda benzin ile 100 tl ile 250 km yapiyordum acaba cok mu yakiyor benim arac ?
26 krş yakmış oluyor, biraz fazla gibi ama çokta abartılı değil.şehir içi yoğunluğu fazla ise,sürüş karakteride sert ise normal gibi.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;431476

öncelikle gaz aldığınız yeri değiştirin. 83 tl gazla 330 km gidiyorum. benim araç 1.4  9-9.3 lt 100 km yakıyor. sizin 8 lt civarında olması gerek lpg de. istanbul şartları için konuşuyorum elbette. bu da sizin 20-21 kr yakmasına denk geliyor. kaliteli bir gazla sizin problem çözülür zannımca.

Çevrimdışı msalih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabayı yormadan ortalama 80-90 km hızla gittim (kısmen 100-120 km hızla ve klima açık olduğu yerlerde var). Tabi geçen hafta 342 km yolda 45 TL yakmıştı (Gaz lt si 2.29 krş). Çok şaşırdım, bu yüzden bu hafta yeni bir deneme yaptığımda ortaya bu sonuç çıktı. 273 km 35 TL (Gaz lt si 2.48 krş.)
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2013, 15:54:40 Gönderen: msalih »