škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç hakkında Bildikleriniz ve Önerileriniz..(!)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,Konuyu açmamdaki neden araç hakkında pratik bilgileriniz kullandığınız ürünler koruyucular besleyiciler yada degiştiripte memnun kaldığınız herşeyi paylaşmanızı rica ediyorum forumda ararken bulunmuyor maalesef en azından hepsini burda yazarsanız rahatlıkla erişir ve bizlerde bunlardan faydalanırız...Örneğin Göğüs yada torpido bölümünü korumak amaçlı ne kullanıyorsunuz faydası var mı ? İlgilerinizi simdiden bekliyorum ne olursa yazın Teşeşkürler...:thank:

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Bodoslama kullanıyorum, püskürttüğüm yada sıktığım hiç bişey yok, bi tane sağlam yıkamacım var kirlendikçe götürüyorum sıfır hali gibi teslim ediyor bana :)

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
lastiklere herhangı bır parlatıcı en kötü arap sabunu gögüs atas plak2r genel temizleyici yağ kir vs çıkartmak için gögüs dahıl heryere sürülebilir atas vinet hızlı cila olarak abro wax adında birşey almıştım lukoilden o da fena değildi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Parlak yüzeyler plastik aksam için

Meguiars Quik Interior Detailer

üzerine ön göğüs ve plastiklere ek olarak koruma için ise

Meguiars Ultimate Protectant

Çok iyi bir kombinasyon olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;431699
Bodoslama kullanıyorum, püskürttüğüm yada sıktığım hiç bişey yok, bi tane sağlam yıkamacım var kirlendikçe götürüyorum sıfır hali gibi teslim ediyor bana :)

Ustad harikasin valla allahtan var o yikamaci :-)

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasadaki herhangi bir üründen performans alinir mi acaba yoksa bu isinde en iyilrri vsr mi ?