škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aldik bir canavar

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 TL iyi fiyat, direksiyonun sökülmesi dahil 200TL istiyorlar 1. Kalite deriye. Aracın her yeri deri, o sebepten 50 TL fazla verip deri yaptırmayı düşünüyorum. Gerekirse yıpranınca 1 tur bakım ve boya yaparım.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;460314
100 TL iyi fiyat, direksiyonun sökülmesi dahil 200TL istiyorlar 1. Kalite deriye. Aracın her yeri deri, o sebepten 50 TL fazla verip deri yaptırmayı düşünüyorum. Gerekirse yıpranınca 1 tur bakım ve boya yaparım.

Kaptanım, benimde direksiyonun deri kaplamasının değişmesi gerekiyor.
Sen araştırdın mı?  İstanbul'da çok bahsi geçen 2 firma var, ben işçiliklerini görmedim.
Sen karar verdiysen ben de oraya yaptırayım..

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;460317
Kaptanım, benimde direksiyonun deri kaplamasının değişmesi gerekiyor.
Sen araştırdın mı?  İstanbul'da çok bahsi geçen 2 firma var, ben işçiliklerini görmedim.
Sen karar verdiysen ben de oraya yaptırayım..

Akif Hoca ben herhalde İzmir de yaptıracağım. Bugün Bornova ya uzanabilirsem 1-2 yer var, sıfır lüks otoların döşemelerini yapan. Açıkçası direksiyonun sökülme işi nedeniyle sanayiideki elektrikçilerden çekiniyorum.Yetkili serviste söktürüp aynı semtte bulunan döşemecilerden birine götüreceğim. Burada bir şekilde yaptıramazsam, İstanbul veya Ankara için beraber değerlendirir, hangimiz önce yaptırırsa, diğerine bilgi veririz.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akif Hocanın da tavsiye ettiği motor temizleme (yağ değişimi öncesi katkı) ürünü de dahil olmak üzere, kapı fitili bakım spreyi ve enjektör temizleme benzin katkısıda WÜRTH İzmir bölge bayiinden aldım. Sadece enjektör katkısı ilave ettim. Sonuçları buradan aktaracağım. Buradaki bayii Nisan ayının sonunda özellikle otomotiv ürünlerinde kampanya yapacaklarını söyledi. Takipteyim. Onu da haber vereceğim. İlgilenlere duyurulur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Özellikle yağ değişimi öncesi kullanılan katkı ile ilgili ayrıntılı görüşlerini bekliyorum.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;460723
Özellikle yağ değişimi öncesi kullanılan katkı ile ilgili ayrıntılı görüşlerini bekliyorum.

Benim görüşlerimin nesi var? :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Akif Hoca;460741
Eyyy Akif Hocaaaa!!! :rm::D:hanz::eyv.::eyv.::eyv.:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;460741

Hoca senin tavsiyen ve görüşün üzerine aldık ürünü. Yoksa ne haddimize yağ katkısı hakkinda görüş bildirmek. Ben geri aldim:))

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şaka bir yana:D
Bugün aynı motor CRDI i30 u olan arkadaşımın yanında durdum, az muhabbet ettik.
Muhabbet arasında arabanın motor sesi benimkinden çok az dedi:)
Onun arabası henüz 70.000-80.000km gibiydi.
Az da olsa fark var:D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada emektar için de (Renault19 1.4RN europa- karburatorlu) benzin katkisi da almistik WüRTHden, motor temizligi icin. Test edildi, onaylandi, cekiste artis var, motor sesi ayni seviyede eskisiyle, yani sessiz. Bilginize.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni konu acmayayim dedim degerli arkadaslar. Etrafinda VX100 kullanicisi olan varsa arac hakkinda bilgi alabilirler mi? Hani komsuda, mahallede vardir, şöyle camı tıklatıp....merci beaucoup
« Son Düzenleme: 07 Mart 2014, 21:58:21 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Off-Road manyagı bir arkadasim var , aractaki somunlari , civatalari bile sayar tek dedigi sey var varsa yoksa jeep varsa yoksa zj :D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;461000
Off-Road manyagı bir arkadasim var , aractaki somunlari , civatalari bile sayar tek dedigi sey var varsa yoksa jeep varsa yoksa zj :D

Kesin diger forumlarda paylasimi vardir. Esasli 1-2 site var

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar cok uye var ki, biz, Skoda ekibi geride kaliriz. Onlarda bu tutku baska, ben de her gecen gun oraya dogru kayiyorum