škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İngilizce eğitim seti işe yarar mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.lessonsforlife.com.tr/turkey/products_the_complete_set.html

Şu setle ingilizcemi geliştirebilirmiyim? Piyasada 160 TL civarı.Kendi sitesinde 350 TL falan diyor.Automotosport dergisine 12 ay abone olursam sadece  119 TL verip hem dergi hemde bu seti alabiliyorum.

Sizce bu tip setler işe yarar mı?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Elbette iş görür ama tüm iş sende bitiyor, yabancı dil dibi delik kova gibi, sen eklemedikçe akar gider unutulur, gayret edip hep içinde olmalısın bu işlerin...

Böyle bir set motivasyon olur...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Irfan Hoca, Hoca'dır dediğine katılıyorum, ama şunuda belirteyim, naçizane advanced kadar bi İng.cem var, (8 yıl kolejde okudum ondan ama) benimle mezun olan arkadaşlarımın hiç bişeyi kalmadı, bu iş aynı Irfan Hoca'nın dediği gibidir, eklemezsen biter.

Almanca kitap okumayı bıraktım ve çok kelime unutmuşum mesela bu yaz. ama gerek nette olsun gerek izlediğim filmlerde olsun İngilizce ile o kadar haşir neşirim ki Türkçe düşündüğün çok şeyin İngilizcesini türetebiliyorsun bu sayede.

birde eğitim sadece sana kağıt üzerinde işe yarar, konuşma bambaşka bir olaydır, kesinlikle yurt dışı ister. makul yurt dışı dil okulları var kendini burda yeteri kadar geliştirdikten sonra gidebilirsin.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Kesinlikle iş görür fakat Hakan ve İrfan abinin dediği gibi iş sende bitiyor abi.
Üstüne eklemen lazım :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özellikle dizilerde terimleri kapmak çok kolay oluyor. Kaç defa başıma geldi :D Ağzımdan ingilizce kelime çıkıyor istem dışı, ortamdakilerin garip bakışları altında içimden gülüyorum :P

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alayim diyorsunuz yani :) Tesekkurler cevaplar icin.. Tabiiki konusma acisindan ise yaramasa bile grammeri gelistirip, rahat okuma saglayabilirsem ne mutlu bana...Baslangic iyi benimde iste gerisi yalan :) Cokta severim ingilizce ögrenmeyi.. Okul hayatim boyunca universite dahil hic ders calismadan okulda ögrendiklerimle cok iyi puanlar almisimdir..Tabikide ustune dusmeyince unutuluyor.Detailing world ve briskodayi okurken zorlaniyorum onun icin bu istek valla :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Walla internetten indirmek koşuluyla daylight 70vcd set var.Kullanmak istersen özelden pm at yardımcı olurum.Program sanırım korsan:)

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Her türlü çaba işe yarar. Okuma, dinleme, konuşma...

Yabancı dil kurslarının sadece konuşma sınıflarına da katılabilirsin, daha hesaplı oluyor. Zira dil bilmek ile dil konuşmak çok farklı şeyler  ;)

Ayrıca kafana takılan her yabancı kelimeyi sözlüğe bakarak öğren, ayrıca bir kenara yaz, 2-3 kere karşılaştığında artık hafızana yer edecektir.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nüans mı istiyordun? Al sana nüans :D

Helal hocam.

Alıntı yapılan: lrfan;35983
Zira dil bilmek ile dil konuşmak çok farklı şeyler  ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende lise öğrencisim benimde çok zayıf ingilizcem malum düz liselerde fazla görmüyoruz haftada 3 saat kime yeticek kursa yazılmak istemiştim hocama danıştığımda bana gideceğin kurs gramer ağırlıklı olmasın demiştir makara olan bi kursa git demişti orda sürekli dil kullanılırı ingilizce olarak sohbet muhabbet bu tarz şeyler konusmayı söktükten sonra bana göre gerisi daha kolay gelir zorluk hiç çekmezsin..

Bende geçen gün daylight ın CD setini indirmiştim hoşuma gitti güzel bir anlatımı var