škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 1.2 htp baz model fabia için hız sabitleyici

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melihcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar serviste taktırmayı düşünüyorum.. benim araç baz model olduğu için taktırabilir miyim.. daha da değilse taktırabilmek için neler yapabilirim..

Ne kadar isterler? pazarlık yapabilir miyim..

Ankara da bildiğiniz yer var mı takabilecek .. yetkili servis harici?

yardım edin lütfenn.. :utan:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elektroniz bogaz kelebegi varsa takilir. bildigim kadariyla takiliyor olmasi lazim.  konfor unitesi degismeden yapilabilirse 300-400 tl ye malolur. konfor beyni degisirse 800 civarina cikar. adaptasyon vs en garanti yetkiliye  gidersiniz. parca ve montaj garantisi icin. bence boyle.

Çevrimdışı melihcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
And otomotivi aradim 330 parca 180 iscilik dediler.. lakin bence hazir cevap verdiler.. araba baz model oldugu icin bahsettiginiz yeri mutlaka degistirirler diye tahmin ediyorum..

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
makyajli kasada konfor degisiyor ama oncesinde degismiyor saniyorsam. bence makul. bizde 900 civari istiyorlar. simdi mayis kampanyasi var %20 indirim var parca ve iscilikte. birdaha sorun derim.

Çevrimdışı f.koca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: f.koca;432125
direksıyondan kumanda da olur dimi makyajlı kasaya

makyajlı kasa derken? ambiente direksiyondan kumanda gidermi?

Çevrimdışı melihcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar taktırdım sonunda.. 383 tl tuttu indirimli hali.. and otomotiv de taktırdım.. taktırmak isteyenler varsa haberleri olsun..

Çevrimdışı SEMIHDERDAG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben düzce erkur da taktırdım 400,89 tl tuttu böyle rahatlıkgörmedim herkese tavsiye ederim 2009 fabia clasik araba müklemel oldu

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
makyajlilarda 800-900 tl tutuyor. rahatliktan haberimiz var da bizde o parayi verecek cesaret yok.

Çevrimdışı kzmtsn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arabada da sonradan takılma CC var, yakıt tüketimi ortalamada 1 lt farkediyor her zaman kullandığım güzergahta...
''Acaba'' diyen arkadaşlara öneririm...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kzmtsn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim arkadaşta corsaya taktırmıştı. En dikkatli kullandığım zamanlardakine göre bile 1 lt fark attı diyo doğruymuş demekki tüp masrafı edeceğime hız sabitleyici taktırsam hemde buji muji yanmam sonrası haksız mıyım ? Ne dersiniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kzmtsn;437871
Bizim arkadaşta corsaya taktırmıştı. En dikkatli kullandığım zamanlardakine göre bile 1 lt fark attı diyo doğruymuş demekki tüp masrafı edeceğime hız sabitleyici taktırsam hemde buji muji yanmam sonrası haksız mıyım ? Ne dersiniz?

Rampada da hızı korumak için epey bir içiyor benzini, ortalama tüketimden bakmıştım, sürekli uzun yoldaysan taktır tabi ;)

Çevrimdışı kzmtsn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
O zaman yine tüp mü en ideali. Benim daha erken bi kaç ay beklicem galiba.