škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabitoya lpg

vedat · 20 · 4106

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fabiaların benzin göstergesi dijital. bir arkadaşımda pejo 307 vardı. lpg taktırmasına rağmen benzin göstergesi de azalıyordu, çare bulamadılar. bizim fabialarda benzin yakıyor gibi ibrede inme oluyormu?

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;432792
fabiaların benzin göstergesi dijital. bir arkadaşımda pejo 307 vardı. lpg taktırmasına rağmen benzin göstergesi de azalıyordu, çare bulamadılar. bizim fabialarda benzin yakıyor gibi ibrede inme oluyormu?

Araçta benzin kullanılıyormuş gibi anlık tüketim ve ortalama tüketim hala gösteriyor. Ama benzin gostergesinde düşme olmadı. Toplamda 400 km yol yaptım düşecek olsaydı çoktan düşmüş olması gerekirdi.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iyiymiş o zaman. atikerin bin çeşidi var piyasada. obd li olanı deyip servisin başka bir cihaz takmasını önlemek için ne gibi farklar arayacağız lpg kitinde. enjektörleri vs nasıl, rengi, şekli gibi farklar varmı normal atiker kitlerden?

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
lpg beyninin üstünde obd 2 diye yazıyor zaten. Çok fazla anlamadığım için enjektörlerin rengine şekline dikkat etmedim açıkçası. Araç şimdi kirli yıkayınca resimlerini çekip yayınlarım :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bende geçen sene lpg taktırmıştım.işletme maliyeti ben aracı bıraktım sızdırmazlık muayenesi ,araç muayenesi,ruhsatta nusha kalmamıştı ruhsatın sayfaları yenılendi.yani işletme işlemleri muayene işlemleri ne varsa hepsine 330 tl para verdim.bu ücret kendiniz yaptırırsanız daha da düşer ama en az iki günde bitirip bir günde almay gideceginizden.işinizden olacaksınız bunuda göz önüne alın derim.lpg gerçekten çok ekonomik oluyor.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com