škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roomsterimi aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tapout

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. renk otodan mı aldınız

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı baştuğ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok doğru bir iş yapmışsınız. Ben 8200 km'de 1.5 yaşında arabayı (bir kapıda da biraz göçük vardı, düzeltip verdiler) 24 bin TL'ye almıştım bir ay önce. Keşke dört bin daha verip sıfırını alsaymışım. Bayilerdeki liste fiyatları yanıltıyor insanı. 2013 modelin liste fiyatı 32 bin gibi. Farkına varamadığım durum 2012 modelinin de arka planda var olduğu ve liste fiyatının 30 bin gibi olmasıydı. Bir de pazarlıkla 1500- 2000 düşünce araba geliveriyor sizinkisi gibi 28 bine...

Araba alacaklar mutlaka bayilere gidip sıfırda en az ne fiyat bulabiliyorlar mutlaka baksınlar, ondan sonra 2.el fiyatların makul olup olmadığına karar versinler; bizim düştüğümüz hataya düşmesinler...

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun aynı araçtan bende var memnun kalacağınızı umuyorum

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok saolun arkadaşlar 2000 km yol yaptım 500ü ankara şehir içi izmirden elazığa geldim araç süper yalıtım çok ii yol tutuşu süper ankara otoyolunda 170 yaptı daha zormlamadım ama hız yapmak için deil araç kafama takılan şeyler var arabada.

1,4 kangonun performansından  çook daha ii bence yol tutuşu yalıımı rahatlığı mükemmel
 1,2 ama ankrada full depo geldim elazığa evin önünde son 6 çizgi vardı her bi çizgi kaç km onu anlamaım daha yeni yakıt hesaplamak için yanlış sanırım 260 liraya doldu deposu ilk aldığımda göstergede hiç çizgi yoktu bayi yedek depo var dedi.

araç tek kelime ile süper yüksek hız arayan ve ani hızlanma isteyenlerin arabası deil ama o kesin benim ihtiyaçlarımı karşıladı ankarada bi adaptasyon sonucu servisde girdim :)

aracın kötü yanları şunlar ama ortda biri oturunca arkayı görmek zor oluyor bazrn ani hızlanma istiyorsun ama olmuyor oda sorun deil benim için.

birisi bana açıklarmı bu vitesi yükseltmemi istiyor göstergede diğer vitesler normal ama 2200 devir 4. vitesdeyken km hızda 5, vitesi istiyor anlamadım ama uzun yolda yokuş çıkarken istemiyor bi mantığı vardır tabi ama anlamadım ben yakıt sarfiyatı çok iyi geldi ama şu anda tam belli olmaz sanırım 2,5 yaşında kızım var arabayı çok sevdi :) resmini koyarım bi ara tekrar saolun aranıza katıldığıma sevindim.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;433338
hayırlı olsun. renk otodan mı aldınız

izmir wosmer oto dan aldım saolasın

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah ağız tadıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah ;)

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler...

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
saolsun Allah razı olsun 2000 km sürüş keyfi yaşadım gerçekten çok rahat azcık durumu düzelteyim gene bi uzun yol yapacam çok sevdim

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/arif.karatas
hayırlı olsun
Kazasız belasız vede cezasız:)