škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda octavia dizel 2010 model motor soğukken rolantide titreme ve vuruntu problemi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hcesim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2010 model dizel octaviamda motor soğukken vuruntu yapıyor servie götürdüm bilgisayara bağladılar hiç bir şey çıkmadı bu sorun varken arabanı getir diyorlar. ben servise gidene kadar motor ısınıyor ve sorun gidiyor. bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden cok teşekkürler...

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önemli bir sorun olsa cihaza bağlandığında ortaya çıkardı.Yakıt aldığınız istasyona ve yakıtınıza dikkat ediyorsanız sıkıntı yok,motor soğukken biraz sarsıntı normaldir.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hcesim;432812
Arkadaşlar 2010 model dizel octaviamda motor soğukken vuruntu yapıyor servie götürdüm bilgisayara bağladılar hiç bir şey çıkmadı bu sorun varken arabanı getir diyorlar. ben servise gidene kadar motor ısınıyor ve sorun gidiyor. bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden cok teşekkürler...

Merhaba aramıza hoşgeldiniz.
Dizel araba soğukken biraz vuruntulu çalışır, ısınınca düzelir..
Yine de içim rahat etsin derseniz, servisin önüne aracı akşamdan kilitleyin, sabah gider ustayı yanınıza alır, beraber çalıştırır, kontrol edersiniz..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akif hocama aynen katiliyorum.. hece serviste birakip sabah direkt test ettirirseniz o zaman kesin sonuc alirsiniz..

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Soguk motor zengin calisir ses olur
Bu zengin karisim isinina kadar arabanizi cok performasli yapar :)