škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperımın papucları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;433113
Continantal Sport Contact 5

Orjinal gelen dunlop idi. Fena değildi ancak bana göre cabuk yıpranma oldu.25 k  kullandım.  Tavsiye icin Teşekkürler

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Taktığınız lastikleri forumdan Gökçen arkadaşımız 205 45 17 olarak aracında kullanıyor. Yol sesi yok denecek kadar az,konfor olarak hiç bir sıkıntı yok fakat yol tutuş biraz şaibeli.. Güle güle kullanın..

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;433055
Dunlop yerine ne önerirsiniz?

continental premiumcontact 5.

yol tutuştan sportcontact ile arasında çok az fark var ama daha uzun ömürlü ve daha konforlu

Çevrimdışı hızır

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok yakışmış maşallah diyelim. Kazasız belasız, ağız tadıyla kullanın aracınızı.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
adac testinde 2. sırada da goodyear var. F1 asymetric 2. bu lastiğin yol tutuşu daha iyi görünüyor ama ıslak zeminde kaybetmiş.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kartalli;432990
http://img96.imageshack.us/img96/2037/img3266gy.jpg
http://img826.imageshack.us/img826/5078/img3260e.jpg
http://img841.imageshack.us/img841/4056/img3261u.jpg

themisto 18'' jant dunlop 225 40 18 sport mmx lastik  ii olmuşmu :)

Kullanimi performans yakit ve konfor nakimindan nasil
tecrubelerini paylasirmisiniz
birde tavsiye edermisiniz

Çevrimdışı kartalli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha yeni oldugundan fazla yol kattemedım ama perfonmansta ve yol tutuşunda sorun yok yakıt konusunda bakacagım tavsiye konusunda dostum bozuk yolda sesi eskiye nazaran biraz fazla asfaltta iyi

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. jantların bu şekli her zaman hoşuma gitmiştir. 17'lik yapsalardı kesin alırdım. bu jantlarda sıkıntı kaymak asfalttan başka yerde kullanmaması. yoksa jant eğilmesi ve darbelerden dolayı hava kaçırması veya ciddi anlamda yarılması kaçınılmaz. ben bu sıkıntıyı 17'likte de çekiyorum.

lastiğe gelirsek özellikle kuru asfaltta gürültü dayanılmaz oluyor. bu lastiğin temel özelliği adı üstünde spor kullanım için bu yüzden konfor beklenmemeli kütük gibi ama virajlarda tatmin edici bir sürüş kalitesi var. geçenlerde bozuk bir yoldan geçtim. lastik sensörleri hemen yandı. tekerler 29-30 bara inmiş. burda hatırlatma da yapayım 32 bara getirdikten sonra yazıyı silmek için vitesin sağ tarafındaki ikinci düğmeye basınca hafıza silinip yenisi kaydediliyor. araba çalışır vaziyette tuşa basılı tutup ses gelince ekrandan lambası sönüyor ve yenisini hafızaya alıyor.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mükkemel olmuş hocam da jantları nerden temin ettin bayılıyorum bu jantlara..

Çevrimdışı Absinthe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dunlop çok kaliteli olmayan bir lastik bence zamanla parçalanma yapıyor benim tercihim conti:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MaşAllah.:ok: Kesinlikle Superb'e en çok yakışan jant.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nefis. Skoda orjinal jantları çok yakışıklı duruyor. Fabia RS in  jantlarını sordum tekine 590 lira dedi servis :D Çok şakacısınız deyip telefonu kapattım :)