škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hoparlör tavsiyesi...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımdaki hoparlörlerimden yana sıkıntılarım var sadece 1 tanesi çalışıyor diğeride fire vermeye başladı skoada ms 402 teybimden en yüksek randıman alabileceğim haparlör tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En iyi sesi yine orijinali verir, çıkmacıları öneririm.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
zonguldakta çıkma skoda parçası bulmak sorun hangi özelliklerde kaç watt gerekli pek anlamam başka önerebileceğin marka model varsa makbule geçer.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi senin isteğin nedir uygun fiyatlı birşey mi yoksa profosyonel birşey mi?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaset olayını çözdün mü...nasıl dinliyosun..

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam be  önce teybi değiştm sonra cadence ön kapı hoparlörü aldım dışarısı bile dinliyor D:

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;433285
kaset olayını çözdün mü...nasıl dinliyosun..

Kaset olayını teyipten aux çıkışı alarak çözdüm.
http://www.skodam.com/kendin-yap/aux-yapma-sonunda-basardim-t12948.html
 link sana fazlası ile yardımcı olacaktır.Takıldığın yerde bende olurum.

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;433262
şimdi senin isteğin nedir uygun fiyatlı birşey mi yoksa profosyonel birşey mi?

orta yollu bişey istiyorum fiyat olarak ve performans olarak link ile tavsiye verirseniz iyi olur. 16 cm mi yoksa 17 cm mi alacağım hangisi uyar ön kapıya onuda bilmiyorum.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahin067;433486
orta yollu bişey istiyorum fiyat olarak ve performans olarak link ile tavsiye verirseniz iyi olur. 16 cm mi yoksa 17 cm mi alacağım hangisi uyar ön kapıya onuda bilmiyorum.

anfiniz varmı?   varsa bu http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-hoparlor-kicker-ds-65.2-16-cm-mid-bass-takimi-91371176/detay

yoksa bu    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-hoparlor-pioneer-ts-g1613r-16-cm-hoparlor-takimi-125012013/detay

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendim kullanmadım ama JBL hoparlörler iyi diye duydum...birde teyibin rms değerine uygun alınmasında fayda var diye biliyorum..yüksek rms li hoparlör alınca yüksek ses alacağımız anlamına gelmiyor..bu yüzden orjinalini tavsiye ederler genelde...

bence hangisini alırsan al..sadece ön kapılarda olursa tatmin olmazsın.. mid..bas..vs..çok parçalı olunca..arkalara takınca anca kesiyor..anfi olmasada yetiyor...diğer türlü yüksek seste cız bız..deli ediyor..bası kısmak zorunda kalabilirsin..

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hoparlörü alırken hangi teknik özelliklere dikkat edeceğim ms 402 le uyumlu çalışması için  mesela kaç watt , rms değeri empadans kaç ohm, frekansı ne olmalı