škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia dan ibizaya...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba değerli skoda kullanıcıları. 2004 85000 kmdeki fabia 1.4 special aracımı satıp  2012 seat ibiza copa almayı düşünüyorum. araba 15 bin km de brc marka tüp atılmış. 28 bin lira istiyor. Ne dersiniz? Değerli önerilerinizi ve fikirlerinizi almak isterim.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İbiza Copa ve Style güzel araçlar ama bence 1.4 benzin (lpg)'li almaktansa biraz daha verip 1.2tsi almanız daha mantıklı olur bence.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç.. Yusuf'un dediği gibi TSI daha iyi elbet ama fiyatlar nasıl bilmiyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim de niyetim 1.2 tsi almaktı hatta tsi diye almaya gittim 1.4 benzinli olduğunu öğrendim  satan kişi tanıdık bir esnaf ödemeyi kredi kartına taksitle yapabileceğim için biraz beni cezbetti ayrıca brc marka tüplü de olması bir avantaj.bir de dsg lerin kavrama problemi benim kafamı karıştırmıyor değil. acaba  2012-13 modellerde bı sıkıntı halloldu mu?

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Alma Seeat biraz perişna araba bence Vw al veya yine bir Skoda ben Seata cook zıt bi insanım belki ondn böyle konuşuyorum ama hiçmi hiç beğenmedm hiçbir arabsnı tek 2001 Seat cordoba vario signolar var onlar güzel o kadar

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
seat leon desen neyse de..ibizada hiç tip yok..

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski kasalar tipsiz yeni kasa fabiaya göre baya çekici duruyor.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne ibiza ne fabia..opel corsa .polo yada clio gibi şık durmuyor..bi aptal görünüş var...ilk gördüğümde güzel gelen YETİ bile sanki doblo tarzı araçlara bakıyorum hissini veriyor..esnaf arabası gibi..nissan bile tasarımda daha iddalı geliyor bana..

yeni octi ve rapit güzel..hatta HB rapit çok iyi olacak ümidi var içimde...