škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kasko için hangi sigorta şirketi?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçen sene Anadolu Sigorta'dan 500 TL'ye yaptırdığım kaskomu için bu sene Yapı Kredi Sigortadan 555 TL'ye yeniledim. Mini onarım, orijinal yedek parça, orijinal cam vs. dahil.

Araç kasko bedeli 30.700

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen yıl aracımın arka tarafına bir araç çarpmıştı tam bir hafta araba tamirhanede grupamanın göndereceği arka farı bekledi, bu sene bayağı araştırma yaptım sompo japanda karar kıldım ilk kazada hasarsızlığı bozmuyor ikinci kazada aynı kademede bırakıyor, aynı şekilde anadolu da var ama anadolu çok pahalı o yüzden sompo japan Allah arattırmasın ama kaza sonrası sigorta şirketi çok önemli

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alicinkilic;434341
Peki sigortam.net kaza anında ne kadar destek oluyor. Bu konuda nasıllar?
onlara pek işim düşmedi ama en azından 5-6 defa aradılar sig,  ile aracılık yaptılar memnunum.

Alıntı yapılan: Akif Hoca;434365
Ali yeni aracını güle güle kullan, tekerine taş değmesin;)
sigortam.net in herhangi bir olay durumunda destek olacağını düşünmüyorum.
Sadece aracılık yapıp, bir olay karşısında sigorta şirketini muhatap göstereceklerdir diye düşünüyorum.
Muhammet Hocam bu konuda tecrübesini paylaşırsa daha iyi olur..
sig ile aracı oldular ama esas işi sig. hallediyor.

Alıntı yapılan: ailotana;434642
Bizim arkadaşta Sampo Japan'dan yaptırmıştı. Geçenlerde bir gün araç çalışmadı, aradık elemanları. 5 dk sonra döndüler, çekici yolda, size birde araç ayarladık gelin alın diye. Hayran kaldım valla. Bi dahaki sefere bende onlardan yaptıracam.

çok dakikler gerçekten,birde ben çok fiyat çıkmasın tramerden dedim;olmaz dediler,biz orjinal olmasını istiyoruz dediler yan sanayi kullanmayız dedi eleman.20 tl lik parça vardı  burda vardı ama orjinal değil diye çek cumhuriyetinden geldi 280 tl ye maloldu,ayrıca kasko delinmedi ve ikinci kazada yine delinmiyor bu sig.şirketlerınde görmediğim bişi.bence süper .
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar bu yılki zorunlu trafik sigortasını 276 TL ye AXA dan yaptırdım, sigortacım kasko için geçen sene AXA dan (1265 TL) yapmış olduğu kasko için bu sene en uygun teklifi Sompo dan aldığını ve ücretinin 890 TL olduğunu yazmış mesajında, yurtdışında olduğumdan servis vs. araştırmadım ama internette oldukça olumlu yorumlar duydum Sompo Japan ile ilgili. Görüşlerinizi almak isterim.

Ayrıca kaskonun karşılaması için (olası bir ters durumda) Monte Carlo farlar, sisler, ön alın, ızgara çerçevesi, 2013 yılı arka Skoda ve Fabia yazıları ile TSİ logosunu da kaydettirmeli miyim sizce poliçeye?

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: KRKMZ;439105
Ayrıca kaskonun karşılaması için (olası bir ters durumda) Monte Carlo farlar, sisler, ön alın, ızgara çerçevesi, 2013 yılı arka Skoda ve Fabia yazıları ile TSİ logosunu da kaydettirmeli miyim sizce poliçeye?

Farlar gibi sıkı para tutan kalemleri eklet  ;)

Ben Yapı Kredi Sigorta'dan 550 TL'ye hallettim (eskiden süregelen %65 indirimimle), kasko bedeli 30.700 görünüyor sistemde...

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;439114
Farlar gibi sıkı para tutan kalemleri eklet  ;)

Ben Yapı Kredi Sigorta'dan 550 TL'ye hallettim (eskiden süregelen %65 indirimimle), kasko bedeli 30.700 görünüyor sistemde...

Üstad bu benim 2. Kasko olacak geçen yılki AXA dan sonra, aslında sigortacım iyi biridir bana sorun çıkaracak bir marka önermez ama yine de merak ettim. İyi bir indirim oranı var aslında 375 TL lik indirim hiç fena gelmedi gözüme :xx: