škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Project ''34 GJ 3238''

Can · 158 · 72680

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;448509
Hımmm:hmm: Tork daha da üst devirlerde ortaya çıkacak şekilde ayarlanmış demek ki. En optimal yazılım fabrikasının yazdığı oluyor işte. Hem alt hem üst devri gözeterek yapıyor gâvur. Yoksa ya alt devre ya da üst devre yığmak zorundasın torku işte.:wnk:

Aynen öyle abi.. Ben 90 lık 1.6 TDI motora 105 liğin yazılımının atılıp atılmayacağını merak ediyorum aslında. Poloya anca o şekilde yaparım,yoksa yazılım yaptıracağımı sanmıyorum çünkü..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;448519
Aynen öyle abi.. Ben 90 lık 1.6 TDI motora 105 liğin yazılımının atılıp atılmayacağını merak ediyorum aslında. Poloya anca o şekilde yaparım,yoksa yazılım yaptıracağımı sanmıyorum çünkü..
Bence de en mantıklısını yapmış olursun. Yoksa 150HP' de çıkartılır ama ne kadar şehiriçinde kullanışlı olur, orası muamma olur işte.

Güçte oynama yapıldığında şehiriçi kullanılacağını da gözeterek ona göre şanzıman-diferansiyel oranı koyuyor mühendisler. Maalesef öyle gücü arttırdım oldu diye olamıyor bu işler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;448509
Hımmm:hmm: Tork daha da üst devirlerde ortaya çıkacak şekilde ayarlanmış demek ki. En optimal yazılım fabrikasının yazdığı oluyor işte. Hem alt hem üst devri gözeterek yapıyor gâvur. Yoksa ya alt devre ya da üst devre yığmak zorundasın torku işte.:wnk:

Aynen abi, bende bu yüzden hep yazılıma soğuğum.Alt devir güçlensin güçlenmesine de ya üst devirler ne olacak?Fabrika gibi yazılım yapan bir yer bulursam belki yaptırırım yoksa çok zor.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüketimin artmasının sebebi tork işte, 5.0 üstünü görmedim yazılımı değiştirdiğimden beri, saglam bi yardırmam lazım tüketim kasa kasa patlıyıcak :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Folyoyu söktükten sonra istemediğimiz bir görüntüyle karşılaşmış ve su kanalındaki boyaların attığını görmüştük. Bazı kısımlarında ise bıçak çizikleri vardı. Spreye aracın boyasından bastırdık,astar,vernik ve zımparayıda alıp işe koyulduk,iş bittiğinde on numara bir görüntü vardı fakat yarın incesini halledicez sadece o kaldı..

Foto yanıltmasın,işlem gören kısım yalnızca 2 mm genişliği olan su kanalı,burada çok gniş atmışız gibi duruyor boyayı..

Çevrimdışı umut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş, emeğinize sağlık,
Umut KARAGÜN
R&D Design Engineer

Çevrimdışı pelvan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok  uğraşmışsın  ama  çok  güzel  olmuş  eline  sağlık

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Gökçenle birlikte Fabişe kışlık pabuçlarını aldık..

Michelin firmasının yan ürünü olan ve Michelin garantisinde olan Kormoran marka 185/60/15 kışlıları giydirdik,araba bayağı alçaldı 17 jantlardan sonra,go kart aracı gibi hissettik :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam RS5 jantlarınıza hastayım. Bizim rapide yakışacağını bilsem bende yaptırmak istiyorum. Güle güle kullanın...

Çevrimdışı BABACAN

• comfort
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mütiş bir sabir ve sonunda mükemmel bir sonuç.emeğinize sağlik.kazasiz belasiz kullanmaniz temennisi ile

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Fabişe bu kez ağır sayılabilecek bir bakım yapıldı. Bu ay muayenesi olduğu için Şahkana gittik ve,

Amerikan parklar iptal edildi
Xenonlar söküldü
Uzun ampulleri değişti
Gündüz farları sarıya döndürüldü
Park lambalarını iptal etmiştik tekrar bağlandı
Mobil 1 ESP 5/30 Yağ konuldu
Yağ,Hava ve Polen filtreleri değişti
Sıcak soğuk değişiminden dolayı yamulan fren diskleri değişti
Balatalar değişti
Kampanalar söküldü temizlendi ayar yapıldı
VAG.COM ile tarama yapıldı hata kodları silindi
Egzos Pulu alındı
Korna değiştirilip yerine Polo kornası takıldı
Far ayarı yapıldı

Bu da xenonlar değişirken tampon sökük hali :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz fotoğraf paylaşıyım. Şahkan sağolsun ilgilendi bizimle :)

YENİLER

ESKİLER

Ve bakımdan sonra ferahladığını hissettiğim o an

-------------------------------------------------

Çevrimdışı cenk emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah nazardan saklasın çok çok güzel olmuş. Bence tek yapılabilecek kapı çıtalarının iptali kalmış. Kazasız ve cezasız sürüşler olsun.

Çevrimdışı Falcon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Emeginize saglik, tek kelimeyle harika olmuş. Allah nazardan saklasin.