škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant Kapağı

fabya · 21 · 9454

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkese selam,

sağ taraftaki iki adet jant kapağımı yolda kaybettim hükümsüzdür ;)

bugün yetkili servisten fiyat aldım almaz olaydım. indirimli hali bile uçuk geldi.

elinde fazlası, çıkması olan bulunur mu acaba? yoksa diğer iki kapağı da çıkartıp kapaksız kullanmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapaksız daha şık. ebay a bir bak istersen.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende var 4 tane ama fabia 1 için, sanırım II ye olmaz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fabia orj. janta benzer çelik jant görünümlü ayrıca capucino-bej renkli aracıma renk ve tarz olarak uyum sağlayacağını düşündüğüm aşağıdaki ürün hakkında yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum...teşekkürler...

http://images.hepsiburada.net/assets/OA/300/OA_1308888.jpg

skoda jant göbek logolarını (2 tane eksik olmakla birlikte bi şekilde temin edip) monte edebilirmiyim diye de düşünmekten alamıyorum.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2013, 17:00:08 Gönderen: fabya »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal kapaktan daha sik duruyor. gobeklee icin sticker seklinde logolar var ebay tarzi sitelerde.
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=171040494963&index=15&nav=SEARCH&nid=67656641566 capi sizinnkiyle uyanlarda var.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2013, 22:09:34 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabya;435181
herkese selam,

sağ taraftaki iki adet jant kapağımı yolda kaybettim hükümsüzdür ;)

bugün yetkili servisten fiyat aldım almaz olaydım. indirimli hali bile uçuk geldi.

elinde fazlası, çıkması olan bulunur mu acaba? yoksa diğer iki kapağı da çıkartıp kapaksız kullanmayı düşünüyorum.
Fiyatı ben de merak ettim, Benim roominin bir tanesi kırıldı , şimdilik seat kullanıyorum. 2.el 4 adetine 100 tl isteyen var almayı düşünüyorum. Orjinallerinin fiyatını merak ettim...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;435301
Fiyatı ben de merak ettim, Benim roominin bir tanesi kırıldı , şimdilik seat kullanıyorum. 2.el 4 adetine 100 tl isteyen var almayı düşünüyorum. Orjinallerinin fiyatını merak ettim...

adedi 55-60TL gibi bir fiyat verdiler yüksek bulduğum için tam aklımda kalmamış ;) 4 tanesi 240-TL yapar ki ben şahsen yüksek buldum ve farklı çözümler aramaya başladım.
a- ilk seçeneğim görünümünü çok beğenmesem de orjinal herzaman orjinaldir düşüncesiyle uygun fiyata temiz çıkma orjinal bulmak,

b- ikinci seçenek renk ve modele uygun çelik jant görünümlü yeni nesil kapak almak ve jant göbeğine skoda stikır yapıştırarak kullanmak,

c- üçüncü seçenek olan ve şuan kullandığım gibi sağ taraf kapaksız sol taraf kapaklı kullanmaya devam etmek veya diğer ikisini de çıkartıp anadan üryan orjinal kullanmak.

d- son seçenek ise bu aralar boş zamanım olması ve aşırı bir araçla uğraşasım bulunduğundan 4 adet ucuz kapak alıp tercihime göre boyamak ve kişisel kapak tasarımımı kullanmak.

seçenekler çok daha da arttırılabilir, önerilere açığım...

tüm arkadaşlara kazasız belasız keyifli tasarruflu sürüşler dilerim...

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;435210
Bende var 4 tane ama fabia 1 için, sanırım II ye olmaz...

eğer 15' ise nasıl göründüğünü görmek isterim mümkünse.

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;435223
orjinal kapaktan daha sik duruyor. gobeklee icin sticker seklinde logolar var ebay tarzi sitelerde.
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=171040494963&index=15&nav=SEARCH&nid=67656641566 capi sizinnkiyle uyanlarda var.

öneri ve link için eyv usta ama ben bırak ebay dan alışveriş yapmayı kredi kartı bile kullanmıyorum. artık eski kafalıyım...

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben babamın accent e 1 takımı 20 liraya almıştım aksaray parçacılardan. Tanesi ne 60 lira resmen kazık bence bakabılırsen aksaray dan bulabılırsın takımı olarak uyugun fıyata

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
elinde 2 adet yada 4 adet takım da olur fabia çıkma jant kapağı olan bulunur mu arkadaşlar günahı ne ise verilir ;)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arkadaşa ulaşamadım arama çalışmaları devam etmektedir.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ikinci ilandaki makyajlinin kapaklari saniri