škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia scout mu yeti mi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şuan elime  guzel bi para geçti dedem ve babama araç almaya karar verdim.
2 adet bir kırmızı bir beyaz araçlar köy yollarında ve arazide kullanılcak iki araç arasında kaldık ama yinede başka tercihlere açığım araçları ben hediye olarak  alacağım öncelikle yaşlı oldukları ve teknolojiyi çok benimsemedikleri için çok fazla donanıma gerek görmuyorum olmazsa olmazım yokuş kalkış ve tüm hava yastıkları yeti 1.2 mi scout dizel mi köyümüzde benzin yok mazot var bu dizelin bir artısı pick up düşünmüyoruz daha önce dedem bir kaza geçirdi l200 ile hayatta binmez duster a ben güvenmiyorum fikir konusunda yardım ve görüşlerinize açığım max bütçe yüzbin ve 2 sıfır araç alınacak.

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iki tane fabia scout dizel alırdım ben yeti biraz fazla kaçabilir köy yolları ve yaşlı kişiler için

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia scout o lastiklerle köy yolunda sıkıntı yaratır :) Yolunuz nasıl bilmiyorum ama bozuk arazi ise iki aracada yazık olur uzun vadede sorun çıkaracaktır..

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
scout kullanıyorum güzel araç kadir kardeşimin de dediği gibi köy yolları nasıl kötüyse yazık olur.
scout tek donanım 4 cam oto,renkli cam,otomatik klima,sis farları,deri direksiyon. bagaj geniş scout bana göre candır :)

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Köy denince logan mcv gelir hep aklıma.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dacia renault fiat ve pejo düşünmüyorum köy yolu dediysem asfalt ama yamalı asfalt ve düz toprak yol 98 r12 240 bin olmasına rağmen hiç arıza yapmadı ne motor ne de alt takım ayrıca ikiside emekli yılda maximum 5 er bin yaparlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben normal Fabia veya Roomster ile aracın altını vurmadım köy yollarında, bizim standart araçlar bile zaten Avrupa'dakilerden yüksek, Fabia Scout biraz daha yüksek.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence scout... zaten köyde sadece mazot var diyorsunuz..

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adam pickup ıstemıyorum demıs :D kamyonet mı aldırcanız adama dimi turgut abi :D

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;435262
adam pickup ıstemıyorum demıs :D kamyonet mı aldırcanız adama dimi turgut abi :D

bu özel kapalı kasa kamyonet...

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;435231
peki ne önerirsiniz
değerli kardeşim o zaman kafanı fazla karıştırma scout al gerisini düşünme madem yolların güzel hem araç yüksek ortalama 2 senedir kullanıyorum banamısın demedi.