škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turuncu Gündüz Farı !!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bir iki yıldır modifiye anlamında aracımla pek ilgilenemedim aslında hiç ilgilenmedim. orjinalliğini bozmak da pek istemiyorum ama forumu takip ettikçe, yapılan güzel uygulamaları görüp etkilenmemek mümkün değil.

orjinalliği pek bozmayan sihirli dokunuşlarla ufak ve ayrıntılarda gizli değişikliklere açığım. turuncu gündüz farı, direksiyona deri kaplama, eksoz çıkışı değişimi ve arka kapılara hoparlör takılması gibi şeyler...

öncelikle bu güzel ve samimi paylaşım ve öneriler için herkese ayrı ayrı teşekkür etmek gerekiyor. böyle düşünüyorum çünkü belki bir çok kişiye göre basit gelen ve bilinen bir çok konu da bile yeterli bilgiye sahip olmadığımı biliyorum.

bu kadar girizgah ve yıkama yağlamadan sonra gelelim sadede.

2008 model, 1.2, kapuçino-bej renkli fabyam var. çelik jantsız ve sis farsız modeli. bu aracıma turuncu gündüz farı (tam olarak bilmesem de görüntüsünü beğendiğimden ve aracıma yakışacağını düşündüğümden) takmak istiyorum. nerden başlamalı, nasıl bir yol izlemeliyim. fikir ve önerilerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Monte carlo sis farlarini alip onun gunduz farlarini turuncu yapabilirsiniz...

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;435309
Sis farı civarına led alınabilir

önerin sis farı almadan uygulanacak pratik bir çözüm gibi geliyor irfan hocam ama uygulama sonrası görüntüsü nasıl olacak onu bilemiyorum bunun uygulanmış bir fotoğrafını bulabilir miyim? ve bu ledi nerden temin edebilirim ve maliyeti ne olur acaba?

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;435311

Monte carlo sis farını ve turuncu gündüz farını iki arkadaşın kendi araçlarına yaptıkları uygulamada görmüştüm çok hoş açıkcası ve sanırım superskoda dan getirtiliyor fiyat olarak 199 euro gibi bi rakam gördüm doğru mu acaba?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;435311

Monte sisleri makyajsız Fabia'ya olmuyor ne yazık ki

Alıntı yapılan: fabya;435313
önerin sis farı almadan uygulanacak pratik bir çözüm gibi geliyor irfan hocam ama uygulama sonrası görüntüsü nasıl olacak onu bilemiyorum bunun uygulanmış bir fotoğrafını bulabilir miyim? ve bu ledi nerden temin edebilirim ve maliyeti ne olur acaba?

Sis farı olmadan çerçevenin içine yerleştirilebilir

Çok makul fiyatlara benzer ledler alınabilir

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajdiz kasaya olmadigini bilmiyordum...:)

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sis farı olmadan sis farı yuvasını doldurmadan yapılan led uygulamaları pek bana göre değil sırıtacağını düşünüyorum. madem monte carlo sisler olmuyor bende orjinal fabia sis farı alıp gündüz farı ampulünü turuncu ile değiştirmeyi düşünüyorum.

önerileriniz için teşekkür ederim.

amerikan park modülü de güzel bir uygulamaya benziyor.

turuncu gündüz farlı sis farı ve bu modül birlikte uygulanabilirse ortaya hoş bir görüntü çıkar diye düşünüyorum sizce?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sis farı çerçevesi çifti 30-40 TL civarı. Sis farı Hella olanın çifti 200 TL civarı, yan sanayi çifti 100 küsür, İst. Aksaray fiyatları

Arama yaparsan kodlarına kadar bulursun, vaktiyle yapmıştım kendim