škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şarjlı Araç Süpürgesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araç içini temizlemeye yeterli çekim gücü olan şarjlı araç süpürgesi bakıyorum. en alınabilir aşağıdaki ürünü buldum. kullanan yada önerisi önermemesi olan arkadaşlardan yorum beklerim.

Black&Decker ACV1205 Şarjlı Araç Süpürgesi ( Taşıma Çantalı ) nette 69-TL

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2013, 15:24:21 Gönderen: fabya »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bunların en iyisi bile adam gibi çekmiyor, benzinlikte 1 lira atıp endüstriyel makine ile çekmek gibisi yok.

Ya da evdeki süpürgeyle araca yakın bir yerden elektrik alıp...

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;435371
Bunların en iyisi bile adam gibi çekmiyor, benzinlikte 1 lira atıp endüstriyel makine ile çekmek gibisi yok.

Ya da evdeki süpürgeyle araca yakın bir yerden elektrik alıp...

doğru diyorsun irfan hocam, düzgün çekmemesi bir yana bagajda yer kaplaması ayrı bir dert.

1tl ile elini biraz çabuk tutarsan canavar gibi temizlersin aslında. adamlar 7sn de lastik değişiyor.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim babamın iş yerinin bahçesinde bir dolap var, içinde her şey var süpürge de dahil... Zaten aracı da orada yıkıyorum :) Ama anahtar sadece iş yeri şoförlerinde var ve ne zaman onları dolabın yanında görsem hemen yanlarına zıplayıp süpürgeyi rica ediyorum :D Bizde de şarjlı var ama doğal olarak çekim gücü çok iyi değil, en iyisi fişe takılanlar ;)

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende sinbonun var 29 liraya almistim. hocam beklentinize bagli elbette elektrik supurgesi yada benzincilerdeki supurgeler gibi guclu degil yani ama tozlari kumlari biskuvi vs kiriklarini cok rahat temizliyor bide arac icinde ara ucu sayesinde koltuk aralarindaki tozlari vs gayet guzel aliyor. ben sahsen paspaslari cikarip silkeliyorum koltuklarin ustunu aralarini paspaslarin altini vitesin o aralarini da supuruyorum bununla gayet guzel toz kalmiyor. sinbonun tek dezavantaji tozu biraz disari veriyor ama toz haznesine azicik su koyunca o da kalmiyor. sahsen tavsiye ederim gunluk kullanim icin ideal tam temizlik icin arada yikamaciya verilebilir ama hic pisman degilim

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen a-101 e gelmişti premier şarşlı hemde araç çakmağındanda çalışıyor. ama çekim gücü yok gibi. muhabbet kuşunun döktüğü pisliği bile çekmeye üşeniyor sanki.

en iyisi biraz kablo ve ev süpürgesi ile işi bitirmek veya iç yıkama 5 tl verecen süpürcekler.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
ben bu ürünü kullanıyorum normal kirlenmede sorun yaşamadım yeterince tatminkar ama çok iyi bir çekim için tabiki ev süpürgelerinden şaşmayacaksın .