škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

forum için sticker yok mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaslar

bizim forum sayfamıza aıt olan aracalarımızın arka camına yapıstırabılecegımz bır stıcker uygulaması var mı acaba. hanı trafıkte, sehır dısında bırbırımızın aracalarını tanıyabılırız belkı durup sohbet ederız. dun aksam eve donerken lacıvert beyaz tavanlı bır fabıa gordm arac cok tandıdık geldı ama acaba forumda sohbet ettıgımız arkadaslardan bırı mı dedım. ortak bır stıcker olursa bırbırımızı tanımamız daha kolay olur bence yanı bu benım kendımce bır dusuncem tabı yorumlar ve degerlendırmek sızlere kalmıs :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Başka sıkıntıları yüzünden sticker işine hiç girmedik ne yazık ki

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla aslında olsa güzel olurdu arka cama küçük bi tane yapıştırırdık

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufy1905;435424
merhaba arkadaslar

bizim forum sayfamıza aıt olan aracalarımızın arka camına yapıstırabılecegımz bır stıcker uygulaması var mı acaba. hanı trafıkte, sehır dısında bırbırımızın aracalarını tanıyabılırız belkı durup sohbet ederız. dun aksam eve donerken lacıvert beyaz tavanlı bır fabıa gordm arac cok tandıdık geldı ama acaba forumda sohbet ettıgımız arkadaslardan bırı mı dedım. ortak bır stıcker olursa bırbırımızı tanımamız daha kolay olur bence yanı bu benım kendımce bır dusuncem tabı yorumlar ve degerlendırmek sızlere kalmıs :D

nerde gördün :)

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;436283
nerde gördün :)

kayışdağı caddesinde. ışıklarda karşılaştık kaya kardeşlerin oraya kadar yolda birbirmize arkadaşlık ettik galiba :D ışıklarda camı açtım sohbet edeyim dedim ama yeşil ışık yanınca bu girişim sonuçsuz kaldı  :D

51 plaka beyaz fabia D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendiniz bi reklamcıda yaptırabilirsiniz sanırım.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufy1905;436402
kayışdağı caddesinde. ışıklarda karşılaştık kaya kardeşlerin oraya kadar yolda birbirmize arkadaşlık ettik galiba :D ışıklarda camı açtım sohbet edeyim dedim ama yeşil ışık yanınca bu girişim sonuçsuz kaldı  :D

51 plaka beyaz fabia D

bende kayısdagında oturuyorum maa plakam 51 değil :) kayısdagında cok fabıa ve roomster goruyorum bende ama sahıplerı ıle denk gelemedık bı turlu.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;436480
bende kayısdagında oturuyorum maa plakam 51 değil :) kayısdagında cok fabıa ve roomster goruyorum bende ama sahıplerı ıle denk gelemedık bı turlu.

:D benım araba beyaz fabia plakası 51.. sizinki yanlış hatırlamıyorsam lacivert renk beyaz tavanlı 34JR ...3 galiba

Çevrimdışı cenk emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sticker işi fazla can sıkacak bir durum değil bence. Vwturk üyesiydim daha önce site cüz'i bir ücret karşılığı sticker göndermişti. Yanlış hatırlamıyorsam 5 tl gibi birşeydi.

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;436480

bende acarlarda oturuyorum siz neresinde oturuyorsunuz kayışdağının ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufy1905;436526
:D benım araba beyaz fabia plakası 51.. sizinki yanlış hatırlamıyorsam lacivert renk beyaz tavanlı 34JR ...3 galiba

aynen doğrudur :heyo:

Alıntı yapılan: emreozukan;437273
bende acarlarda oturuyorum siz neresinde oturuyorsunuz kayışdağının ?

kayıdagı dortyolda hemen merkezdeyım ben. Mnsur sokak.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında fena olmaz,yazın özellikle buralara bile fabia ve octi çok geliyor yeti hakeza.genelde 06,34,35 plaka çok oluyor.her zaman içimden acaba forumdan olma ihtimali var mıdır diye geçmiyor değil.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ