škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 Kollu Fonksiyonel Deri Direksiyon

KRKMZ · 101 · 24636

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satışı yapan adamın adı Ales Prazak,
İnternet sitesinde yer alan iletişim adreslerine mail atıp adamın cevap vermesini beklemen gerekiyor. Fiyatta pazarlık yapabilirsin, bende kablo ve direksiyonda 20 euroya yakın indirim yapmıştı, toplam maliyeti direksiyon+kablo seti+shipping: 202 euro, 28 euro Western Union masrafı = 230 Euro. İnternet sitesinden alışveriş sadece Çek ve Slovaklar yapabiliyor sanırım. O yüzden mecburen mail yoluyla iletişime geçeceksin. Başka sitelerde bu adama güvenmeyin, ürünleri yollamıyor vs. deniyordu ama ben sorun yaşamadım. 2 gün tracking number ı yolla artık vs. diye 4-5 mail attım o kadar :D Parayı banka veya western aracılıyla alıyor, ayrıca parayı gönderdikten sonra riski göze alacaksın, her ihtimale karşı, uyarmış olayım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Clausius;437673
maşallah çok yakışmış kazasız belasız kullanın inşallah. şimdi benim sipariş etmem için bir yol gösterebilirmisiniz. benim şu anda kullandıgım 4 kollu. airbag sıkıntısı vs sorunu cıkar diye yine 4 kollu alacağım mecburen ancak ürünü netten sepete attktan sonramı ilgiliye mesaj çektiniz?

Senin alacağın ürünün bundan olmalı  ;) Bu sayede airbagini kullanabilirsin

http://www.ebay.de/itm/LEDERLENKRAD-SKODA-SUPERB-OCTAVIA-2-II-/251240947277?pt=DE_Autoteile&hash=item3a7f209e4d

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu abla 180 euro istedi. anlasmaya çalısıyorum bakalım teklifimi kabul ederse super olcak. öte yandan bunun araca olup olmayacagı da ayrı bi mevzu.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Clausius;437895
öte yandan bunun araca olup olmayacagı da ayrı bi mevzu.

Aynen, aracında beyin red edebilir teknolojiyi  :)

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya abi aynı sıkıntıyı ben yaşıyorum, servis fabrikayla iletişime geçti cevap bekleniyor ama beklemek istemiyorum. Highline BCM ve direksiyon modülü (5K0953569H) alsam, hatta battı balık diyip bu arada CC'yi de aradan çıkartsam mı diyorum...

Sanırım 5J2035623A kodlu üründeki CC aynı zamanda 6R7937087H kodlu highline BCM ve kablolarıyla birlikte set olarak geliyor benim bildiğim. Bu şekilde bir set varsa alayım bitireyim şu işi çünkü aracımda o kadar uğraşıp fonksiyonel direksiyon aldıktan sonra böyle fonksiyonları kullanamamak cidden sinir bozucu :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğin BCM'lere ebay'de baktın mı? Garantili satıcılar var nihayetinde

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konfor ünitesi değiştikten sonra zaten cc 350-400 tl arasında bir maliyetle takılıyor. cc mantıklı olur vallahi

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Veee bilgiyi aldım Yüce'den, 5J1035623A kodlu üründeki (5J2035623A sağdan direksiyonlular içinmiş) CC aynı zamanda 6R7937087H kodlu highline BCM ve kablolarıyla birlikte set olarak geliyormuş, şu anda ellerinde bulunan 1 adet set bozukmuş ve 1 aydır parça tedarik edilemiyormuş. Siparişi vereceğim yakında...

Asıl bomba haber şu, arabasına multifonksiyonel direksiyon simidi taktıran kişi ile konuştum Yüceden, kendisi sağolsun, bana yardımcı olacağını söyledi montaj esnasında ustalara tarif ederek. Direksiyon modülünün değişmesine gerek yokmuş sadece konfor ünitesine hat çekilerek yapılabiliyormuş...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi gözünüz aydın. haberleri bekliyoruz. o zaman konfor ünitesi değişmeden yapılabiliyor mu yani? anlayamadım. kusura bakmayın.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;437926
hadi gözünüz aydın. haberleri bekliyoruz. o zaman konfor ünitesi değişmeden yapılabiliyor mu yani? anlayamadım. kusura bakmayın.

Kusur ne demek estağfurullah. Hocam şöyle ki ben iki tane konfor ünitesi değişimine hazırdım, bir tanesi BCM denilen tüm elektronik işlemlerin direksiyon, CC vb üzerinden gerçekleştiği konfor ünitesi, diğeri de direksiyon modülü, ama o değişmeyecek dedi konuştuğum arkadaş. Sadece BCM değişecek o da CC setiyle birlikte geliyor zaten ;)

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam peki bcm unitesi ne kadar yani yaklasik ne kadara patlayacak gibi duruyor size toplamda bu direksiyon isi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia_tr;438467
hocam peki bcm unitesi ne kadar yani yaklasik ne kadara patlayacak gibi duruyor size toplamda bu direksiyon isi?

Bcm konfor ünitesi 600 civarinda

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kusura bakmayın forumdan uzak kaldım yurtdışında olduğumdan... Cruise Control seti içerisinde kontrollü silecekler, kablolara seti ve BCM ünitesi var ve 520 TL + KDV demişti Yüce yetkilisi. ( daha ucuza bilen varsa haber versin lütfen) :eyv.:

Direksiyon 220 Euro ( direksiyon, MFSW kablolama seti ve shipping dahil).  Bana maliyeti bu şekilde oldu arkadaşlar. CC için ellerinde olmadığını sipariş vereceklerini söylediler, 1 hafta sonra yurda dönüş yaptığımda hemen siparişini vereceğim, direksiyonun özelliklerini kullanabilmek için ( BCM değişmesi gerek çünkü) :spr:

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çıkan direksiyonunuza benim 4 kollunun air bag uyarsa talip olabilirim. (: