škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç plaka değişikliği için yardım.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu da guzelmis. ama fabiadan baska seyleri animsatmaya daha musait

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şimdi anneme satsam, Tekirdağ plaka olması için Tekirdağ noterine gidip orda arabanın alımını gerçekleştirsem 59 plaka yapabilirmiyim ? Tekirdağ vatandaşımı olması lazım illa ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;435861
aracımın plakası 06 DUN.... aracı aldım arkadaş ertesi gün "kardeşim 6'nın üstünü kapat bak  ODUN" oluyo dedi. o zamandan beri plakamı pek sevmez oldum.bu yüzden plaka değişikliği istiyorum. ankara plaka tahsiste 06FBA47 numaralı plakayı gördüm ve anında rezerve ettim. fabiayı adndırdığı için tabi. yoksa galatasarylıyım tabi :d şimdi araç satışı olmadan plaka değiştirmem mümkün mü?

Dostum bence takılma plaka takıntın yoksa... 06 DUN desen bana belki adı Dündar, soyadı DÜNYA vs. diye almış derdim. Yoksa ard niyetli olmayan veya seni kızdırmaya-sana takılmaya çalışmayan hiç kimse ODUN çıkartmaz o plakadan. Benimki örneğin 06 GUD 16, hem yaşadığım Ankara, hem memleket Bursa diye aldım. GUD 'a da iyi gözle bakarsan GOOD dersin, kötü gözle bakarsan Angut dersin. Bu insanın iyi niyetiyle ve hayal gücüyle alakalı derim ;) Masraf edeceksen plakaya değil arabana yapmanı tavsiye eder, plakadan değil aracını güzelleştirince-kişiselleştirince alacağın keyfin kat be kat fazla olacağını garanti ederim :gaz:

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
taktigimda yokta iste degisiklik olsun . plaka isi rafa kalkti. su aralar egzoz ve difuzor isine bakiyorum.  app ve cam filmi de olabilir. herkese yorumlari icin teselkur ederim. fazla takilmamamk lazim haklisiniz. cok sagolun.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;435861
aracımın plakası 06 DUN.... aracı aldım arkadaş ertesi gün "kardeşim 6'nın üstünü kapat bak  ODUN" oluyo dedi. o zamandan beri plakamı pek sevmez oldum.bu yüzden plaka değişikliği istiyorum. ankara plaka tahsiste 06FBA47 numaralı plakayı gördüm ve anında rezerve ettim. fabiayı adndırdığı için tabi. yoksa galatasarylıyım tabi :d şimdi araç satışı olmadan plaka değiştirmem mümkün mü?

değiştirmen mümkün tabiki kardeş. önce satış yapacaksın, böyle olunca ruhsat masrafı olacak, sonra kaskoyu sıfırlayacaksın (yani indirimlerin sıfırlanacak ) vs.vs.vs... diye gidiyor. ben küçük bir ilçede yaşamama rağmen iki yıl önce 600 Tl. civarına mal oluyordu. orası angara kaça patlar bilemem...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR