škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bagaj kapağı( yardım lütfen)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün arabamın(sedan)  bagaj kapağı açılmaz oldu . daha önce böyle bir sıkıntı yoktu . bir iki denedim açılacak gibi değildi. acaba sorun elektronik mi yoksa mekanik mi? böyle bir sıkıntı yaşayan varmı ? dışardan müdahale imkansız gibi acaba içerden mi müdahale edebiliriz? yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;436527
Arkadaşlar bugün arabamın(sedan)  bagaj kapağı açılmaz oldu . daha önce böyle bir sıkıntı yoktu . bir iki denedim açılacak gibi değildi. acaba sorun elektronik mi yoksa mekanik mi? böyle bir sıkıntı yaşayan varmı ? dışardan müdahale imkansız gibi acaba içerden mi müdahale edebiliriz? yorumlarınızı bekliyorum.

hocam benm de arada tutuklulk yapıo içten acıorm sonradan düzeliyor.. baga kapağının döşeme sokülr büyük ihitimal içten acılıomu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Koltukları yatır, bagaja gir, mekanizmaya kumanda eden küçük bir delik var zorunlu hallerde açmak için, oradan açmayı dene. Mekanik bir sorun yoksa oradan açılır muhtemelen

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bagajın içinden kapıyı açtım ama sorun devam ediyor. acaba sigortayla ilgili olabilir mi?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sigortayla alakası yok ama kilit pimlerinde bir problem olabilir

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet sigortayı da denedim ama değişiklik yok. anlaşılan kilit yada soketlerin kablolarında sıkıntı var. yolumuz servise düştüğünde baktıracağız artık.

Çevrimdışı Eldivanli18

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kablolarda kopukluk olmuştur. muhtemelen bagaj ışığında yanmıyordur elektrikçiye git 10 dk.da halletsin.. kolay gelsin.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bagaj ışığı yanıyor plaka lambaları yanıyor ama sağ kapılar açıldığında iç aydınlatma yanmıyor.