škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sayısal karasal yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski karsal yayın yerine 2013 sonunda bu yayın baslıyormus ve hareket halinde tum kanallar izlenebilecekmiş haberin alt kısımlarında şöyle diyor:

Hareket halinde HD kalitesinde TV keyfi

* Türkiye’nin yüzde 10’u karasal yayın izliyor.
* Karasal sayısal yayın 1 kanalın kapladığı alana 8 kanalın sığmasını sağlıyor.
* Türkiye’nin 370 noktasında, her kuruluşun kendisine ait birer vericisi varken, sayısal yayınla birlikte 370 noktada tek verici anten olacak.
* Sayısal yayın, ücretsiz olmasının yanında hareketli ve kesintisiz sinyal alma özelliğine de sahip. Bu sayede otomobil ve otobüs yolculuklarında kesintisiz ve yüksek kalitede televizyon izlemek mümkün hale gelecek.
* Alıcısı olmayan dizüstü bilgisayarlara takılacak USB sayesine artık her yerden TV izlenebilecek.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/23071042.asp

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyice yılan hikayesi oldu bu iş...geldi,geliyor derken 10 yıldır uydu anteni almadım...şimdi de 2013 sonu mu diyollar???
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabada ancak 50 km/h ile falan izlenebilir ;)

Onunbdisinda evde izlemek icinde uyduya alternatif olmasi zor , 20 kanal falan oluyor sanirim total

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
karasal yayından farklı sanırım bu eski birkac kanalın oldugu yayın değil diye anladım ben

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;436763
karasal yayından farklı sanırım bu eski birkac kanalın oldugu yayın değil diye anladım ben

Yenisinde de kanal az cunku zor bir olay karasal yyin, hd kanal 10 taneydi sanirim digeride 1 5filandi diye hatirliyorum, uydu forumundan bakabilirsiniz , dsmart digiturk var buda cikinca bunuda alacagim:)

Keske rtuk bunu 90 kmh hizla izlenebilir yapsaydi