škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superb 1.4 tsi otomatik ?

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar 2010 model skoda superb sahibiyim aranıza bugun katıldım ve ilk mesajım aynı zamanda ilk konum.. Bildiğimiz üzere superb 1.4 tsi sadece manuel satıyor otomatik içinde mecburen 2.0 almak gerekli e buda fiyatta baya fark oluyor. 1.4 TSİ DSG gelecek mi hiç haberniz varmı arkadaşlar ??

Çevrimdışı umutmilliyetci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şuan 1.4 TSI DSG için bir çalışmaları yok ancak Temmuz sonu gibi 1.6 TDI 105 Hp için DSG seçeneği, makyajlanmış hali ile geliyor bayilere. En azından 2.0 motora göre fiyat avantajın olur.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutmilliyetci;437049
Şuan 1.4 TSI DSG için bir çalışmaları yok ancak Temmuz sonu gibi 1.6 TDI 105 Hp için DSG seçeneği, makyajlanmış hali ile geliyor bayilere. En azından 2.0 motora göre fiyat avantajın olur.

Bunu teyit edebilir misiniz, hiçbir resmi kaynakta böyle bir bildirim yokta, gelirse çok güzel olur tabi ki. 6 ileri manuel olacağı kesinleşmiş durumda.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;437112
Bunu teyit edebilir misiniz, hiçbir resmi kaynakta böyle bir bildirim yokta, gelirse çok güzel olur tabi ki. 6 ileri manuel olacağı kesinleşmiş durumda.

Başka başlığa yazmıştım aktarıyorum...

Arkadaşlar 1.6 tdi DSG Superb gelecekmiş, programın 32. dakikalarında falan, buyrun izleyin...

http://www.tv8.com.tr/v-11207-42-8.etap-26-mayis-2013

Çevrimdışı cokorama

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşım bayiye gitti bu bilgiyi bayide verdi, ağustos ayı gibi 1.6 dizel otomatik elimizde olacak şeklinde.