škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabiam Trabzon dan aldığım 100 tl lik benzn ile Gümüşhane kelkite köse üstünden gittm

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar
Yine bi turla karşınızdaym bu sfer resmde cektim sizler için Trabzon değirmendere De ulusoy petrle gittm benzin lambası yanıyor ibre kırmızı yerin ortasında 100 tl lik benzn aldım  yola cıktım gümüşhane köse üstünden ve kösenin meşhur rampalarından cıktım kelkite gttm kelkitten köye gittim ve 3 gün snra aynı yoldan geri döndüm aracımın benzn lambası tanjant yolu üstnde fatih mevkiinde yandı toplmada yapıln kmh 354 kmh  ve sadce 100 lilk benzn ile gittim geldim Trabzona aracımda tüp yok  ve arac  100 kmh de o ramplarda 5.4 litre yaktı..   işte resmi

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us kelkit yolu

Uploaded with ImageShack.us kösee büyük rampları atlATTIKTN SNRA

Uploaded with ImageShack.us köseyi indk kelkit yakını
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2013, 19:04:10 Gönderen: Fabia919 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;437972
nerelisiniz? Ben de samsundayım şu an, memleket torula gececeğim aksama.

Ben Trabzonluyum da ara da babakonak köyü die bi köy var kelkitte zamanında dedm ordan yer almış o köyde ev yaptrccam gidip kontrol ediyorum hemde geziyorum siz torullumusnz?  Suan Gümüşhane il ilgili cok güzel bi ekonomi eki yapıyoruz Torul belediye başkanıylaydık geçen

Alıntı yapılan: turker;437972
nerelisiniz? Ben de samsundayım şu an, memleket torula gececeğim aksama.

Trabzondan geçerken bi alo derseniz sizi karşıalrım

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
sağolun, gece kürtün yolundan toruldaki köye geldk. Trabzona ugramadık ama pişmanız, kürtün yolu mahvetti bizi, gece 1'de vardk köye.

Iyi yatırım yapmış sizinkiler, hayat köyde :)

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;438005
sağolun, gece kürtün yolundan toruldaki köye geldk. Trabzona ugramadık ama pişmanız, kürtün yolu mahvetti bizi, gece 1'de vardk köye.

Iyi yatırım yapmış sizinkiler, hayat köyde :)

dönüşte uğrarsanz bi haber edersnz?

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba hemşerim. Ben de kelkit üzeri erzincana geldim yarın nasipse memlekete dönüyorum. Aracın bakımları için  trabzonda hangi servisi onerirsin. Geçen yıl akademiye gittim fiyat hariç memnun kaldım yalnız çok abartılı rakam çıkarıyorlar. Selamlar

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;438048
Merhaba hemşerim. Ben de kelkit üzeri erzincana geldim yarın nasipse memlekete dönüyorum. Aracın bakımları için  trabzonda hangi servisi onerirsin. Geçen yıl akademiye gittim fiyat hariç memnun kaldım yalnız çok abartılı rakam çıkarıyorlar. Selamlar
abi geldiğinde arayablrmns?

Alıntı yapılan: biHEmta;438048

mail attım size o numaradn gece 12 ye 1 kadar arayınız uyumuyorum gündüzleri heran acık arayın buluşuruz  sizi sevslere gideriz 2  servis önercem

Çevrimdışı koz26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kardeş ben şehirler arası (ankara-eskişehir) yolda 100km de 6.5lt nin altını görmedim. Yol gayet düz araç tüplü 110 binde 1.4 mpi motor...
Senin aracında farklı olan nedir ? Hava kelebeğini falanmı temizlettin veya buna benzer....

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koz26;438185
Kardeş ben şehirler arası (ankara-eskişehir) yolda 100km de 6.5lt nin altını görmedim. Yol gayet düz araç tüplü 110 binde 1.4 mpi motor...
Senin aracında farklı olan nedir ? Hava kelebeğini falanmı temizlettin veya buna benzer....

400 kmh de bir hava filtresi yakıt sensörü bakımı yaptıroyrum yılda bir valla isteyn gelsn yine 100 tl lik benzle Trabzon gümüşhane kelkit kelkit gümüşhane Trabzon yaplam Kelkitte üstelk köse üstünden gittm hep ramplardan cıktım hocam arabayı yüksek vitesle süratle gitmek değil olayı devirli gitmek 3 - 4  cıkıyrm rampları aracı boğuk gaza vermiyorum.  100 kmh de  ramplarda üstelk 5.4 ... Nasıl? dizel arabaya gerek varmı?

Çevrimdışı umutt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gerçekten benzinli araba için çok iyi değerler .. 1.4 tdı uzun yolda 4.3 görüyorum sadece 1 lt fark var

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia919;438187
400 kmh de bir hava filtresi yakıt sensörü bakımı yaptıroyrum yılda bir valla isteyn gelsn yine 100 tl lik benzle Trabzon gümüşhane kelkit kelkit gümüşhane Trabzon yaplam Kelkitte üstelk köse üstünden gittm hep ramplardan cıktım hocam arabayı yüksek vitesle süratle gitmek değil olayı devirli gitmek 3 - 4 cıkıyrm rampları aracı boğuk gaza vermiyorum. 100 kmh de ramplarda üstelk 5.4 ... Nasıl? dizel arabaya gerek varmı?

Yakıt sensörü bakımı nedir? Ne gibi işlemler yapılıyor?

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anarche;438210
Yakıt sensörü bakımı nedir? Ne gibi işlemler yapılıyor?

450 milyona değişiyor ama ne bakımı bende bilmiyorum yakıt sensörünüde baktık dediler geçen sormadm