škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aksesuar yardımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb ark lar.A5 kasa octavia alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.yalnız aracıma bı kaç aksesuar takmak istiyorum.kapılara nikelaj cam çıtası,arka cam spoyleri,bagaj kapağı üstüne ince bıyık vb.bunlaı nerden alabilir veya sipariş verebirim.bi kaç aksesuarcıyla görüştüm bulamadımyardımcı olursanız sevinirim....

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benm aracımdan söktüğüm malzemeler var istersen hallederiz

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aradığınız aksesuarları omsaline sitesinden bulabilirsiniz. Ayrıca kapı kolları için volkswagen BORA ile octavia a5 facelift uyumlu
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı fatih86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ogulcan abı bnm arcda kapı kolları mevcut suanda.bnm ıstedıgım kapı cam kenarı krom cıta ve arka cam ustu spolıer.acaba bora veya jetta ların aksesuarlarına mı baksam.bilgın var mı acaba???

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç A5 facelift ise yan çıtalar uymaz şekil olarak uyuyo ama faceliftlarde üst yüzey köşeli ben silikon bant ve silikonla yapıştırdım şimdilik bir sorun yok. cam kenarı krom çıta bizim araçlara uygun diye belirtilen birkaç ürün var ancak cam kenarlarında fazla boşluk olmadığından nasıl olur bilmiyorum onu deneyip almak lazım ben kullanmadım arka bagaj kapağı üstü spolier için bora uyabilir zaten bagaj kapakları a5 ile aynı sadece açılım şekli farklı ama yinede denemek lazım

Alıntı yapılan: ogulcanatmaca;265596
bardaklık çerçevesi

kapı kolları

kapı çıtaları

ayna kaplaması

genel görünüm

aksessuarlar omsatuning ten alındı yan çıtalar şeki olarak tam uygun değil ancak çift taraflı bantla destekleyerek yapıştırıldı bardaklık çerçevesi silikonla yapıştırıldı.
bunlarda önceden yapılan kapı eşikleri

« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2013, 08:01:43 Gönderen: ogulcanatmaca »
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR